Şimdi Ara

Fiyat/performans canavarı Xiaomi Mi A2 ve 'çentikli' Xiaomi Mi A2 Lite tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
10.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

A2 için 6X modeline bakabilirsin Lite için yok.
    Redmi 6 Pro=A2 Lite.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sd 801,sd 660 dan daha iyi degil mi?

2014 model htc one m8 sd 801 kullaniyor bundan daha iyi degil mi?

Biri aydinlatabilir mi beni? :D

• Önemli olan güç değil sadece daha güncel bir platform olması daha yüksek enerji tasarrufu daha az ısınma gibi gibi farklı faktörler var
  • tanreall T kullanıcısına yanıt
    1.500 mü hayatta o fiyattan gelmez. Hele ki kendi mağazasında. 1700-1800 civarı bekliyorum.
  • Modelleri miui olanını merak eden varsa
    Mi 6X = Mi A2
    Redmi 6 PRO = Mi A2 Lite

• phorever kullanıcısına yanıt
    Resmi Xiaomi Türkiye olarak sorumluluğu Evobt firması aldı. Mi Note 3 beklemeyin bence eski bir telefon satışa çıkacağını sanmam
  • General Mobile Mi A1 dan beri yerin dibine girmistir simdi misli ile daha da girecek ...

Sozde yerli marka General Mobile TELPA ... Uzak durun pahali vasat malzeme kalitesi cop kotu ...

Performans/Fiyat orani cok yuksek bir cihaz ... Yazilimsal destek olarak ta kaynak kodlari basta olmak uzere firmware dosyalari da resmi olarak PC den kurulum icin yayinlanmaktadir. Custom ROM cenneti vardir ... Zaten yedek cihazi olarak Mi A1 var ... Android One dan oturu bazi ayarlar potansiyelleri ortulmus olsa da yazilimla aktive edilebiliyor ozellikle kamerasinda ...

• quote:

Orijinalden alıntı: phorever

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    4-5 tane xiaomi telefon aldım bugune kadar. hiç birini garantili almadım. yakendim getirdim ya getirenden aldım. hoş aldıklarım orta segment modellerdi ama çoook uçuk bir sorun olmadığı sürece (anakart yanması vs) parçayı aliexpresten alıp kendin bile değişirebiliyorsun. hiç olmadı garanti diye vereceğin fiyat farkından çok daha azına xiaomi konusunda yetkili servislerden daha başarılı telefon tamircilerinde yaptırabilirsin.

he bu demek değil ki koşa koşa garantisiz telefon al ama 1200 1300 (4gbram 64 gb hafıza) e satılan redmi note5 genpada (3/32 olan modeli) garantili diye 1800 tl. bu farka değer mi artık gerisini sen düşün.

ayrıca sen note 3 alacağına a2 al, işlemci vs aynı hem de güncel model olur. büyük ihtimalle de note 3 ten daha da iyi olur. tabi boyut sorun olmazsa

daha da ek olarak, ithalarçı garantili olsa servise verse daha da bozulacak dediğin ithalatçı, çıkan haberlere göre resmi distribütör oluyor, yani yine aynı servise vereceksin telefonu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 24 Temmuz 2018; 18:43:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Resmi Xiaomi Türkiye olarak sorumluluğu Evobt firması aldı. Mi Note 3 beklemeyin bence eski bir telefon satışa çıkacağını sanmam
    @blank42 Dağıtıcı olarak Evo ama resmi garanti olarak Genpa bakacak

Hocam daha geçen Kasım ayında çıkmış eski sayılmaz :) Mi Note 3 tercih etme sebebim donanımsal olarak tam istediğim özelliklere sahip, tasarımı tam benlik. 18:9 gibi ekranları hiç sevmiyorum. Kamerası da harika işler çıkarıyor. Kamerada OİS bulunduğu için büyük avantaj. A2 yada A2 Lite'da OİS maalesef yok, ekran oranı da bana hitap etmiyor

Mesela Nokia 8'de tasarım/donanım olarak tam benlik ama aşırı pahalı. 2400-3000 TL fiyat etiketi koyan mağazalar var :) 1700-1900 TL olsa hiç düşünmeden alınabilecek bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 24 Temmuz 2018; 19:25:59 >
  • Xiaomi Mi A1 ile çektiğim birkaç örnek fotoğraf bırakıyorum aşağıya. Herhangi bir oynama yoktur. Camera2 API yüklenip , Google Camera (Pixel2Mod) kullanılmıştır. Gelecek olan Mi A2'nin donanımsal olarak kamera yetenekleri ve ISP daha iyi olduğu için bu cihaza Gcam modlandıktan sora muhtemelen tepe modellere yakın bir deneyim sunacaktır. Özellikle düşük ışıkta Gcam HDR+ Enhanced özelliği ile vs iyi işler başarıyor.

1700-1800 geçmez ise Mi A1'den belki geçebilirim.

Fotoğraflar Teknoseyir üzerindeki linkden paylaştığım için çöz. vs biraz düşmüş.

Fiyat/performans canavarı Xiaomi Mi A2 ve 'çentikli' Xiaomi Mi A2 Lite tanıtıldı
    Fiyat/performans canavarı Xiaomi Mi A2 ve 'çentikli' Xiaomi Mi A2 Lite tanıtıldı

Gece performansı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 24 Temmuz 2018; 20:20:44 >

• Sd660 yeni çıkan modeli ve optimizasyonu çok iyi bir işlemci yeni kodlar ve oreo 8 işletim sistemi için
    daha iyi olur düşüncesindeyim netekim Antutu ya göre de öyle ;

https://teknoseyir.com/durum/832402
  • quote:

Orijinalden alıntı: drdonanım

Sd660 yeni çıkan modeli ve optimizasyonu çok iyi bir işlemci yeni kodlar ve oreo 8 işletim sistemi için
    daha iyi olur düşüncesindeyim netekim Antutu ya göre de öyle ;

https://teknoseyir.com/durum/832402
    Kirin 970 nasildir?

Oyunlarda kasma vs yapar mi?

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Xiaomi'nin tamiri çok kolay, kendi mi max 1'in tamirini kendim yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_Spartakus -- 24 Temmuz 2018; 20:51:2 >
  • Mi a2 filan degil de mi 8 ne oldu ondan haber verin bize ?!!

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    1700-1800 gelse yine iyi mi note 3 o fiyatta bu ondan iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBD9CC12F

1700-1800 gelse yine iyi mi note 3 o fiyatta bu ondan iyi
    Bilemem sadece tahmini fiyat söyledim.
  • https://www.youtube.com/watch?v=61ijF44EHMs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 25 Temmuz 2018; 2:35:51 >
  • Türkiye'de satış fiyatı ne kadar olur? 250 euro yaklaşık 1400 tl yapıyor. Şu anda bu telefon 4 GB RAM + 64 GB sürümü 1600 TL'ye satılıyor. Bunu almayı düşünüyorum. Türkiye'ye gelmesini beklemeli miyim, yoksa direk sahibinden alayım mı?
  • Şu Mi A2'ye 4000 mah batarya koysaydınız ve aklımızda soru işareti kalmasaydı keşke. Mi Max 3 almaya kalksan Snapdragon 636 frenliyor, Mi A2 almaya kalksan 3000 mah batarya frenliyor.

İşin kötüsü mesela ben Mi 5 kullanıyorum 2 sene olacak neredeyse ve sıkıldım cihazdan. Yeni bir cihaza geçmek istiyorum. O zamanlar 1000 TL'ye almıştım Mi 5'i. Şimdi bütçemi 2000 TL'lere kadar yükseltmeme rağmen Mi A2, Mi Max 3 gibi cihazlar Mi 5'in performansı kadar anca performans veriyor. Yani geçmeye değmeyecek gibi hissettiriyor hep. Mi 8 ise 3000 TL'nin üstünü görecek gibi.

Eğer Meizu 16 sızdırıldığı gibi 355 Euro fiyatla çıkarsa tekrar Meizu günlerime geri döneceğim galiba. Meizu MX4'ü 1.5 yıl kullandım sonra anneme verdim o kullanıyor hala ve deli gibi akıcı bir telefon aradan kaç yıl geçmesine rağmen...

• boyutları büyük bana göre.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.