Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
515
Favori
1.839.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceden cevap verildimi bilmiyorum ama;taksitli işlemlerde her ayda bulunan taksit tutarı 10 alışverişten 1'i oluyor mu?
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    O bilgiyi buradan alamazsın maalesef.

Yapman gereken migros a gidip cep telefonu almak istiyorum ama normal kasadan market gibi mi yoksa elektronik olarak mı geçiyorsunuz diye sorman gerekli.

Market olarak geçerse taksit olmaz. Elektronik olarak geçerse taksit olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Cevaplar yanlarında:

*kredi kartı gönderi takip kodunu kart onaylandı smsinden ne kadar süre sonra yolluyorlar? --> Başvuru onaylandıktan 24-36 saat sonra kartı basıp kuryeye vermiş oluyorlar anormal bir durum olmazsa, kuryeye verdikleri anda da gönderi numarasını SMS ile gönderiyorlar.

*İnternet ya da cep şubeden kartı geçici olarak kullanıma kapatabiliyor muyuz? --> Evet, Ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

*Kartım ekstre kesim tarihinden önce gelmezse yine de belirlenen tarihte ekstremin kesilmesi mümkün olabilir mi? --> Kartınız gelmeden kullanıma başlayamazsınız, dolayısıyla borcunuz oluşmaz. Ekstre ancak borç oluştuktan sonra kesildiği için kart size teslim edilmeden ekstreye kesilmesi mümkün değil.

*"Temassız işlem yapma özelliğine sahip POS’lardan günlük toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız ve şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Günlük toplam 50 TL’yi geçen harcamalarınız için kart şifrenizi girmeniz gerekir" burada yazılan gibi mi geçerli olacak yoksa yanlış mı yazılmış? Çünkü daha önce temassız işlem limitinin her gün sıfırlanabildiğini duymamıştım. Diğer bankalarda temassız ödeme limiti dolunca şifreli işlem yapılarak sıfırlanıyor yazıyordu. Şehir içi ulaşımda kullanma ihtimalim olduğu için soruyorum. --> Temassız işlemler günlük 50 TL'ye kadar şifre girilmeden yapılır, günlük 50 TL'yi geçince işlemi temassız da yapsanız POS'a şifre girmeniz gerekir. 50 TL'lik limit her gün sıfırlanır.

Ben 50 tl den fazla işlem yaptım temassız olarak.Yanlıs bilgilendirme yapmayalım.
    Genelde 150 tl dir üst limit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Arkadaşlar; migrostan cep telefonu alsam, 3 taksit yapabilir miyim ekstreyi acaba bilen deneyen var mı??

Teknosa elektronik geçiyor ordan yapabilirsin

• Daha şubattayız world ve bonustan çoktan 100er liradan fazla puan kazandım ve daha önümüzde yıl sonuna 10 ay var. Taksitse taksit puansa puan... Enpara aidat almıyor diyorlar ama platin müşteri olduğum için bonus ve worlde de ödemiyorum. Birşeyler yaparlar dedim aldım ama yapacakları yok 4 ay sonra 100liramı alır kapattırırım kartı cüzdandan 1 kart eksilir. Üzgünüm enpara seni ilk çıktığından beri kullanıyorum ama kredi kartını beceremedin.

• İki haftadan fazla oldu halen kartı teslim edemediler. İstanbulda bile teslim edilemiyorsa, bu işi yapmasınlar. Aktif ileti denen ciddiyetsizlerle iş yapmayı bırakıp işinü düzgün yapan bir kuryeyle çalışmaları gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Cevaplar yanlarında:

*kredi kartı gönderi takip kodunu kart onaylandı smsinden ne kadar süre sonra yolluyorlar? --> Başvuru onaylandıktan 24-36 saat sonra kartı basıp kuryeye vermiş oluyorlar anormal bir durum olmazsa, kuryeye verdikleri anda da gönderi numarasını SMS ile gönderiyorlar.

*İnternet ya da cep şubeden kartı geçici olarak kullanıma kapatabiliyor muyuz? --> Evet, Ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

*Kartım ekstre kesim tarihinden önce gelmezse yine de belirlenen tarihte ekstremin kesilmesi mümkün olabilir mi? --> Kartınız gelmeden kullanıma başlayamazsınız, dolayısıyla borcunuz oluşmaz. Ekstre ancak borç oluştuktan sonra kesildiği için kart size teslim edilmeden ekstreye kesilmesi mümkün değil.

*"Temassız işlem yapma özelliğine sahip POS’lardan günlük toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız ve şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Günlük toplam 50 TL’yi geçen harcamalarınız için kart şifrenizi girmeniz gerekir" burada yazılan gibi mi geçerli olacak yoksa yanlış mı yazılmış? Çünkü daha önce temassız işlem limitinin her gün sıfırlanabildiğini duymamıştım. Diğer bankalarda temassız ödeme limiti dolunca şifreli işlem yapılarak sıfırlanıyor yazıyordu. Şehir içi ulaşımda kullanma ihtimalim olduğu için soruyorum. --> Temassız işlemler günlük 50 TL'ye kadar şifre girilmeden yapılır, günlük 50 TL'yi geçince işlemi temassız da yapsanız POS'a şifre girmeniz gerekir. 50 TL'lik limit her gün sıfırlanır.

Ben 50 tl den fazla işlem yaptım temassız olarak.Yanlıs bilgilendirme yapmayalım.
    Genelde 150 tl dir üst limit

50 tlden sonra temassız yapılırken şifre girildi mi?

Temassız yaptım. Şifre girmeden yani

• İn***l yüklemesini taksitlendiriyor mu? Deneyen oldu mu?

• korkmazze kullanıcısına yanıt
    Hocam taksitli işlemlerde veya sonradan peşin işlemi taksitlendirme yapsanda ilk Ay yansıyacak taksit 10 işlemden biri sayılıyor. Sonraki aylardaki yansıyan taksitler sayılmıyor.

• VeRMİNaaRD kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Büyük bir heves ile aldım ancak şimdilik fos çıktı.

Görünen ben o 100 TL aidatı da alamayacağım, iki aydır tutturamadım 10 hedefi

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenarisoy

Arkadaşlar 50 TL.lik alışverişimi 6 taksit yaptirdim. Aylik 8.33 ödeyecegim. 8.33 ödeyecegim sıkıntı olur mu? (taksitli alisverisin ilk aya etkisi var)

Arkadaşlar şu soruyu sordum. Halen cevap gelmedi.

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Ne sıkıntı olacak anlamadım ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut2012

50 tl ilk alışverişini taksite böldürmüşsün. Bu 10 işlemden 1 işlem sayılıyor zaten. Her ay taksitinin 10 liranın altında kalması zaten kampanyadan sayılmadığından sıkıntı değil.eğer öğrenmek istediğin buysa cevap budur.

Parasetamol usta daha iyi bilir ama bence sayılmaz;
    Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.

• fosss sadece fos hiçbir kampanya yok hiçbirşey yok. axess ile 60 TL bonus denizbank bonus ile 100 TL bonus kazandım ve daha 2 ay geçti.
  • Sadece kredi kartı değil. Banka kartı da kampanya yapmaz oldu. Bizimle değilsin Enpara.com

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Evet, sayılmaz.

• 300 liralık kart gönderdiler iki kere aradım limiti yükseltin kullanayım diye. Çözmediler iptal ettim. Şunu anlamıyorum 30.000 kredin hazır başvur hesabına yatsın de kredi kartının limitini yükseltme Başka aidat almayan kredi kartı ne var bilen var mı?

• başvuru yaptım 5 dk içinde onaylandı :D 6.900tl limitli
  • Madem Finans altyapısını kullandığı için puan falan veremeyen bir kart. O zaman bu kartı canlandırmanın en güzel yolu mil veren bir karta dönüştürmek olur. Zaten QNB ye bağlı değiller mi yapsınlar Fly Emirates veya Qatar Airways ile anlaşma onların İstanbul kalkışlı uçuşlarında indirimli ayrıca mille uçak bileti alalım.

Zaten parası olan adamları Enpara’ya çekebilmek için 500 bin üzeri mevduatı olanlara yüzde 14.5 faiz veriyorlar, bir de bunun üzerine kredi kartını kullananlara mil kazandırıp Qatar Airways vs uçak bileti verirlerse daha ilgi çekici bir kart olur.

Yoksa ben Vakıfbank World Cardım ile sadece bu ay 105 lira puan kazanmışken, Enpara bana yılda 100 tl verecek diye uğraşamam bu kartla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Madem Finans altyapısını kullandığı için puan falan veremeyen bir kart. O zaman bu kartı canlandırmanın en güzel yolu mil veren bir karta dönüştürmek olur. Zaten QNB ye bağlı değiller mi yapsınlar Fly Emirates veya Qatar Airways ile anlaşma onların İstanbul kalkışlı uçuşlarında indirimli ayrıca mille uçak bileti alalım.

Zaten parası olan adamları Enpara’ya çekebilmek için 500 bin üzeri mevduatı olanlara yüzde 14.5 faiz veriyorlar, bir de bunun üzerine kredi kartını kullananlara mil kazandırıp Qatar Airways vs uçak bileti verirlerse daha ilgi çekici bir kart olur.

Yoksa ben Vakıfbank World Cardım ile sadece bu ay 105 lira puan kazanmışken, Enpara bana yılda 100 tl verecek diye uğraşamam bu kartla.

evet yaptıkları kampanya sadece öğrencilere göre ama onlara da kart vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.