Yüzbaşı
23 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Amazondan geçen ay Gigabyte Aorus rx580 aldım sistemi yeni kurdum sayılır. Fakat ekran kartında problem var sanırsam oyunlarda 80-84 derece arası oluyor fanlar deli gibi dönüyor iade yada değişim şanısım varmı amazon.comda
Amd Anakartta M2 Ssd performansı neden düşük ne yaptıysam düzelmedi. Hata olarak aşağıdaki kodu veriyor. Vid 1022

Under the current system environment, some functions in Magician CANNOT be run.
If multiple iterations of Read and Write are performed, RAPID mode may become inactive due to system internal errors on some of the AMD / AsMedia Controller or Driver.
İphone 7 cihazım 100 pilden sonra şarjda biraz beklerse ve ısınınca fazla zorlayınca antutu ve grafikli oyunlarda cihaz kendi kendine kapanıyor yeniden başlatıp duruyor kendini anca buz dolabına yada soğuk zeminde beklekttikten sonra açılıyor acaba sebebi ne olabilir.
Altta ki hızlar değerinden biraz düşük çıktı :/
İşlemcim i5 6500 ,ekran kartı gtx 960 2gb, ram ddr3 8gb 1866mhz, güç kaynağı ocz fatal1ty 550w SSD 120gb

Oyun oynarken anlık donmalar oluyor saniyelik sonra düzeliyor sebebi ne olabilir ki
Anakart almıştım ddr3 destekli elimde Kingston DDR3 ram olduğu için ram voltajı 1.5v 1866mhz sorun yaratır mı islemcide
corsair vs650 vs ocz fatal1ty 550 ikisinden birini tercih edicem hangisi daha mantıklı vs serisinde ses sorunu varmış galiba
Amd phenom ıı b50 x4 den i5 6400 geçmeye değer mı ekran kartım gtx 960 psu 500w
güncelleme 375tlye i5 6400 alıyorum
bendede oyun kitleniyor yada mavi ekran veriyor acaba psu kaynaklımı acaba
phenom İİ b50 x4 3.2 ghzde
8gb ram 2*2 + 4 şeklinde 1.5v
500gb hdd 120 gb ssd
gtx 960 2 gb
psu silverstone 500w
Hürnet kampüs kullanıyorum internete 1 aydır düzgün bağlanamadım hiç sürekli kopuyor geç geliyor bazen gelmiyor doğru düzgün hizmet alamadım dns ve proxy hatası veriyor çözemedim bi türlü acama modemdemi ki sorun
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.504
İkinci El Bölümü Mesajları: 395
Konularının görüntülenme sayısı: 37.713 (Bu ay: 1.052)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 268 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.