Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15.421
Cevap
514
Favori
1.837.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözüm basit özel sektör olarak başvurun 1500 limit versinler. İşyeri ve adresi sallayarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 15 Şubat 2018; 9:42:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Çözüm basit özel sektör olarak başvurun 1500 limit versinler. İşyeri ve adresi sallayarak

Öğrenci vermezlerse öyle deneyeyim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

5 kişi benim referansımla üye oldular 5 kişi için teşekkür edip 5 tane ağaç dikmişler MH'ye bana maille diktiğiniz yerin fotoğraflarını atar mısınız? dedim iletelim dedi 2 yıl oldu hala iletecekler

Aslında pek şaşırtıcı değil. Ban sonuçta...

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki salladın bilgileri ,sigorta girişi var mı diye banka bakmayacak mı , bakarlar diye düşünüyorum ben.

• Enpara.com'un sanal kart yapmamasının sebebini merak edenler için açıklıyorum:

Çünkü Enpara ekibi CardFinans'ın sanal kart çözümünü kendisine ve müşterilerine uygun bulmadı, kendi istedikleri gibi bir bir sanal kart geliştirebilmeleri için de vakitleri yoktu. Şu an kredi kartını yeni müşterilerine de sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor Enpara ekibi, çok yakında tamamlanır herhalde. Ondan sonra IT ekibi ile birlikte oturacaklar ve Enpara'ya yakışır bir sanal kartın ne kadar sürede hayata geçebileceği ile ilgili bir değerlendirme yapacaklar. Sanal kart konusu da ondan sonra belli olacak. Merak etmeyin buradaki, diğer forumlardaki ve sosyal medyadaki herşeyi okuyorlar :)

Bu arada millet kartını çatır çatır kullanıyor internette de, sanal limite çoktan alışmış bile herkes, hatta bu çözümü sanal karttan çok daha kullanışlı bulanlar var. Ama Enpara bu, sağı solu belli olmaz, yıl içinde bir de sanal kart çözümü patlatabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Enpara.com'un sanal kart yapmamasının sebebini merak edenler için açıklıyorum:

Çünkü Enpara ekibi CardFinans'ın sanal kart çözümünü kendisine ve müşterilerine uygun bulmadı, kendi istedikleri gibi bir bir sanal kart geliştirebilmeleri için de vakitleri yoktu. Şu an kredi kartını yeni müşterilerine de sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor Enpara ekibi, çok yakında tamamlanır herhalde. Ondan sonra IT ekibi ile birlikte oturacaklar ve Enpara'ya yakışır bir sanal kartın ne kadar sürede hayata geçebileceği ile ilgili bir değerlendirme yapacaklar. Sanal kart konusu da ondan sonra belli olacak. Merak etmeyin buradaki, diğer forumlardaki ve sosyal medyadaki herşeyi okuyorlar :)

Bu arada millet kartını çatır çatır kullanıyor internette de, sanal limite çoktan alışmış bile herkes, hatta bu çözümü sanal karttan çok daha kullanışlı bulanlar var. Ama Enpara bu, sağı solu belli olmaz, yıl içinde bir de sanal kart çözümü patlatabilir.

Usta buradayken sorayım bildiklerini cevaplarsan sevinirim;
    *kredi kartı gönderi takip kodunu kart onaylandı smsinden ne kadar süre sonra yolluyorlar?
    *İnternet ya da cep şubeden kartı geçici olarak kullanıma kapatabiliyor muyuz?
    *Kartım ekstre kesim tarihinden önce gelmezse yine de belirlenen tarihte ekstremin kesilmesi mümkün olabilir mi?
    *"Temassız işlem yapma özelliğine sahip POS’lardan günlük toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız ve şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Günlük toplam 50 TL’yi geçen harcamalarınız için kart şifrenizi girmeniz gerekir" burada yazılan gibi mi geçerli olacak yoksa yanlış mı yazılmış? Çünkü daha önce temassız işlem limitinin her gün sıfırlanabildiğini duymamıştım. Diğer bankalarda temassız ödeme limiti dolunca şifreli işlem yapılarak sıfırlanıyor yazıyordu. Şehir içi ulaşımda kullanma ihtimalim olduğu için soruyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mrduran321 kullanıcısına yanıt
    12 taksite kadar bölüyor.

• Çok espri kabiliyeti yüksek maşallah.

• Yakışır enparaya, diğer bankalardan farkını herzaman ortaya koyuyor

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    mrduran321 kullanıcısına yanıt
    Benim Aöf ödemem 328 tl.12 Taksit çıktı bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan915 -- 15 Şubat 2018; 18:42:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan915

Benim Aöf ödemem 328 tl.12 Taksit çıktı bilginize.

Haber verdiğiniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2012

Yakışır enparaya, diğer bankalardan farkını herzaman ortaya koyuyor

Espriden başka numarası yok.

• Cevaplar yanlarında:

*kredi kartı gönderi takip kodunu kart onaylandı smsinden ne kadar süre sonra yolluyorlar? --> Başvuru onaylandıktan 24-36 saat sonra kartı basıp kuryeye vermiş oluyorlar anormal bir durum olmazsa, kuryeye verdikleri anda da gönderi numarasını SMS ile gönderiyorlar.

*İnternet ya da cep şubeden kartı geçici olarak kullanıma kapatabiliyor muyuz? --> Evet, Ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

*Kartım ekstre kesim tarihinden önce gelmezse yine de belirlenen tarihte ekstremin kesilmesi mümkün olabilir mi? --> Kartınız gelmeden kullanıma başlayamazsınız, dolayısıyla borcunuz oluşmaz. Ekstre ancak borç oluştuktan sonra kesildiği için kart size teslim edilmeden ekstreye kesilmesi mümkün değil.

*"Temassız işlem yapma özelliğine sahip POS’lardan günlük toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız ve şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Günlük toplam 50 TL’yi geçen harcamalarınız için kart şifrenizi girmeniz gerekir" burada yazılan gibi mi geçerli olacak yoksa yanlış mı yazılmış? Çünkü daha önce temassız işlem limitinin her gün sıfırlanabildiğini duymamıştım. Diğer bankalarda temassız ödeme limiti dolunca şifreli işlem yapılarak sıfırlanıyor yazıyordu. Şehir içi ulaşımda kullanma ihtimalim olduğu için soruyorum. --> Temassız işlemler günlük 50 TL'ye kadar şifre girilmeden yapılır, günlük 50 TL'yi geçince işlemi temassız da yapsanız POS'a şifre girmeniz gerekir. 50 TL'lik limit her gün sıfırlanır.

• ozan915 O kullanıcısına yanıt
    12 taskit mi maşallah ben mecbur bonusa tek çekim yapacam enpara kart vermiyo
  • Aöf ödemesine 12 taksit aldım bende 298tl

• Enparada tırt çıktı.. 3 ay oldu 1tl puan alamadıkk.. 6 ay olsun 100tl alıp kırarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceramicer43 -- 15 Şubat 2018; 22:22:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kyk kredi geri ödemelerim ve yapılandırmalarım mevcut.Hepsini toplu olarak en para kartımdan geçmek istiyorum.
    Bu şekilde yaptıktan sonra taksitlendirme yapabilir miyim ücretsiz 4taksit?
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Yarın Aktif İleti’den bir SMS gelmesi lazım gönderi numaranızı ve takip linkini içeren.

• Arkadaşlar; migrostan cep telefonu alsam, 3 taksit yapabilir miyim ekstreyi acaba bilen deneyen var mı??
  • mrduran321 kullanıcısına yanıt
    kyk kredi geri ödemesinde de taksit seçeneği çıkar mı acaba...
    Toptan ödeyip taksitlendireyim diyorum
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.