Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Enpara Sanal Kredi kartı ile ürün aldım ama ürünü göndermeyince siparişi iptal ettim, ödemem sanal kredi kartına iade oldu ama şimdi bu gelen para iadesini nasıl göreceğim ? Yani kredi limitinemi dahil ediliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

İki bilgi de hatalı. Sitesinde detaylı açıklama var. Özetle; "Her ekstre döneminde Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yaptığınız 3 harcamanızı toplamda 3.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirebilirsiniz."

3 bin TL'lik bir harcamayı taksit yaparsanız 3 hakkınız da gider. 3.001 TL'lik bir harcamayı taksit yaparsanız tamamı için faiz ödersiniz.

Peki maksimum kaç adet takside bölüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt

Kredi kartına yansır.

• Wessaur. kullanıcısına yanıt

6

• Wessaur. kullanıcısına yanıt

Elektronik, giyim 6; sağlık, hastane 9 taksit.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt

Haklısınız bu bol gelen havale eft ile garsnti bankasindan da hesabi bloke olan var bi bildiğim kişi yaşadı bu durumu.

Peki ben şunu soracağım. Ben enpara ile bolca tosla ve papara karta para havale yapıyorum. O kartta işlem sonu bolca olan bakiyeyi de enparaya havale yapiyorum bu islem de sorun olur mu acaba? Tabi öyle aylık maximum bin tl lik işlem oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 12 Ekim 2020; 18:58:26 >
  • kampanyaları önceden haber edebiliyor siz karar verin cevabı?

• cono01 kullanıcısına yanıt

merakımı giderdim teşekkürler :)

• Arkadaslar selam,

Kahve kampanyasinda Starbucks nasil calisiyor? Kredi kartimizdan, Starbucks hesabina 15 TL ve uzeri bakiye yukledigimizde mi kampanyadan yararlaniyoruz? Starbucks'in kredi kartindan direkt tahsil edecek sekilde, mobilde bir sureci yok diye biliyorum. Biraz aydinlatir misiniz?

• Ne avantaji kaldi simdi ucretsiz eft mi ha bide hesap kullanim ucreti yok. E zaten bunlar eger bir iste calisiosaniz maas musterisi oldugunuz bankada veriyor.

• YGA kullanıcısına yanıt

Telefona starbucks uygulaması indiriyorsun. Kredi kartını uygulamaya tanımlıyorsun. Sonra yıl sonuna kadar her ay 15tl ve üzeri yaptığın her yükleme için bir sonraki ayın 7'sinde 15 tl iade alıyorsun.

Uygulamaya yüklediğin parayı istediğin zaman kullanabilirsin.

Ancak bu sefer ayın en paralısı olmak yetmiyor. Bir de 2 adet otomatik ödeme talimatı şartı gelmiş. Bu haliyle çok cazip değil gibi.

• Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com Kredi Kartı’nızın Masterpass’e tanımlı olması (henüz tanımlı değilse tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama/yükleme yaptığınız sırada tanımlayabilirsiniz),

Tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek tek seferde 15 TL ve üzeri harcama yapmanız,

Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,

Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıdığınız bir işletmenin (her türlü işletme olabilir) yetkilisine firmasında Enpara.com POS kullanmasını tavsiye etseniz ve firması adına Enpara.com POS'a başvurması için whatsapp'tan bir link paylaşsanız. O kişi de o link üzerinden POS başvurusu yapsa ve başvurusu onaylandıktan sonra Enpara.com POS'u kullanmaya başlasa, Enpara da sizin sayenizde kazandığı her yeni POS müşterisi için size 100 TL nakit ödül verse, bu nasıl bir kampanya olur?

Herhangi bir şart yok, tavsiye ettiğiniz firmanın POS'u kullanmaya başlaması yeterli.

Enpara'nın POS'unda aidat, ücret, bloke vs. yok. İşlem başına %1,29 komisyon var diğer banka POS'larında olduğu gibi, bankalar en fazla %1,36'ya kadar komisyon alabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parasetamol1903 -- 14 Ekim 2020; 16:26:31 >

Geçen aylarda bahsettiğiniz gelecek 3 kampanyadan birisi mi acaba bu kampanya ?

kotu niyetli kullanim olabilir başka kampanya olması lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bundan ziyade sonradan taksitlendirme limiti 5000 kusur TL ve puan kazanma uygulaması geitirilse tekrar eski günlerine döner

• Valla orası beni ilgilendirmiyor. Dünyanın karını elde ediyorlar yatırım yapmasını bilecekler. Ben yıllardır iş bankası ve yapı kredi kullanırım. Bir kere bile böyle birşey yaşamadım kredi kartına limit artırmazlar hiç kullanmadığım akbank bana 5500 tl direk onayladı. Güven vermiyor hatta tası tarağı toplayıp kapattık bile diyebilirler bence.

Bu kampanya olarak tutmaz, insanlar bununla uğraşmaz alışveriş yapılan yerin yetkilisine Enpara pos tavsiye etmek , artılarını anlatmak Enparanın sorumluluğundadır , müşteriler bununla uğraşmazlar.

Genele hitap etmeyen bir kampanya olur
    Yararlanan sayısı da az olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 16 Ekim 2020; 0:23:47 >
    Bence de tutacak bir fikir olarak gözükmüyor iş yerleri sizi tercih etmesi için sahada personel iş yerine sunum yapmalı.

Tercih edilmeniz icin pos komisyon oranlarının daha da düşük olması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 15 Ekim 2020; 0:47:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.