Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: goodeater Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben demiştim, size kampanya beğendirmek çok zor diye :) Ben de merak ediyorum, bakalım bu kampanyadan kaç kişi yararlanacak, ama sizin kadar kötümser değilim, 100 TL iyi para, 2.3 milyon müşteriden ilgilenen birileri olur mutlaka! Dur bakalım, diğer kampanya netleşince onu beğenecek misiniz? Başka da yok zaten.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Kampanyaları; müşterinin kazanması odaklı değil de, kendinizin müşteri kazanmasına odaklı olarak yaparsanız tabii ki beğenilmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam yanlis anlamayin lutfen her zaman gelip bizi bilgilendiriyorsunuz, sorularimiza cevap veriyorsunuz vs. gercekten ilginizden dolayi fazlasiyla memnunuz, tesekkur ederiz. Dolayisiyla bazi elestirileri lutfen kisisel algilamayin. Kesinlikle size karsi bir saygisizlik yapma niyetinde degiliz.

Kampanya konusuna gelirsek, acikcasi kampanya guzel degil. Isletme sahibi olan 1 tane arkadasim var yalnizca, onada gidip 100 lira icin boyle bir sey demeye utanirim. Simdi netflix ve spotify kampanyasinin kalitesi ve kullanim rahatligi nerde ? Bu kampanya nerede ? Dolayisiyla evet begenmedik ama bunun sebebi biraz enpara sanirim.

Ben esimi bile enparali yaptim gecenlerde. Ne kampanyalari var bakayim dedi ve hic begenmedi. Ben kullanmamki bunu diyor simdi. Bence cok abarti olmayan kullanisli bir kampanyaya ihtiyaci var su an enparanin.

Netflix ve spotify kampanyasinin geri donmesi umuduyla...

hocam yukarıda arkadaşlar yazmış bu kampanyayı enpara kendisi için yapmış. bundan yararlanabilecek insan çok azdır eminim.

2013 ekimden beri enparadayım. başka bir banka ile hiç çalışmadım. şu an maaşımı yapı krediden alıyorum ama hesap kartım bile yok o kadar enparalıyım. maaş yatar direk eft yaparım. benim gibi sadık birini bile artık arayışa yöneltmeye başladı enpara. Seninparan'a kaymayı düşüyorum açıkçası. kampanya hiç yapmazlar belki ama en azından tepki göstermiş olurum

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Düşünceniz çok doğru, müşteriy cepte görmeye başladılar.

• ep kredi karıtını iptal ettirdim ısrarla limit arttırmadılar , başka bankadan yüksek limitli kart aldım, varsın aidat alsınlar zaten kampanyaladan az buçuk çıkar o aidat

adam kampanyayı beğenmedik diye trip atıyor Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] 

• ylcm kullanıcısına yanıt
    Bonus aidatsız kart aldım aldığım gün mediamarkttan online alışverş yaptım 150 tl puan verdiler. , finansbanktanda fix kart aldım şubeden teslim kartlarda temassız olmuyormuş, iptal için aradım 60 lirada onlar puan verdi, kullanıp kapattırdım fix kartı, kafayı kullanan aidat ödemez çok haklısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 15 Ekim 2020; 13:8:21 >
  • Bir dönem insanlar ev ev halı yıkama makinesi gezdiriyordu satıştan pay alabilmek için, şimdi de kullanmadığı bilmediği pos cihazını mı tavsiye edecek.

Bankanın, kredi kartının müşteri çekmesi çok basit aslında. Arada harcama hedefi verecek arada örnek Amazonda 150 tl üzerine indirim diyecek. Taksitlendirme miktarını artıracak.

Enpara sadece banka kartı değil artık bunu görmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kullanım istatistikleri bankada vardır gerçi ama ben dahil enpara sahipleri artık kartınızı gördüğüm kadarıyla fiziki olarak kullanmıyor ki firma sahibi de posunuzu kullanmayı düşünsün. Kim kullanıyor ki dese verecek cevabı olmaz anlatanın. Belki geçmiş dönemlerdeki aidat kampanyanızla birlikte kullanımınızın arttığı dönemde olsa bir ihtmal...

Netfilixe biraz ara vermiştim, kampanyanın akıbetine bakınmaya gelmiştim ama gördüğüm kadarıyla o da gitmiş..

• Yau enpara mı kaldı gelip burda bıkbık yapıyor elamanı birde

• efefor kullanıcısına yanıt
    Ya işte personel çalıştırıp asgari ücret bile vermemek için 40 takla atan firma leşliği bu

• Arkadaşlar aidat veren kredi kartı kampanyası bitmedi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Bende devam ediyor

• efefor kullanıcısına yanıt
    Kartı alalı 1 ay anca oldu sanırım alım tarihim nerden bakılıyor bilmiyorum

• Arkadaşlar Netflix kampanyası bitti mi? Bir ara otomatik fatura verince ve ayın enparalısı olunca yine de kampanyadan faydalanabiliyorduk. Netflix kampanyası tamamen mi kalktı?

Aidat parasını geri veren mi hocam?Ona nasıl katılıyoruz ki?

CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Hocam aidat verme kampanyası 31 Mart 2019'da bitti örneğin kartını son olarak 31 Mart 2019 ve biraz daha önce alanlar için kampanya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 15 Ekim 2020; 23:14:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    Bitti hocam ne yazikki. Eylul ayi sondu kampanya icin. Yerine cok kullanilmayacak bir kampanya geldi.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    En para bazı şartlar da aidat alan değil veren kredi kartı yıl boyunca 6 ekstre de 10 ve üzeri 10 TL işlem varsa aidat a hak kazanılıyor kampanya bitti diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.