Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: enineboyuna06 , enineboyuna06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara dolar satışlarında en düşük kurdan vermeye başladı. Banka değiştireceğim sanırım fibabank bile bundan 20 kuruş daha fazla satış veriyor. Tavsiyesi olan varmı? Fibabankı deniyeyim diyorum

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Enpara mobil uygulaması neyse de finansbank uygulaması çok kötü. İnternet şubesi ondan da beter. Telefonumda 7-8 tane bankanın uygulaması yüklü, bu işi açık ara en iyi yapan ziraat mobil. Diğer bankalar için referans teşkil edecek kadar iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

+1

finansbankı bilmem ama enpara uygulaması 4senedir hemen hemen aynı. Çağ dışı kaldı resmen. İşcep ve maxımum mobil çok çok iyi hep güncel gidiyor. Nispeten cepteteb kullanmıstım oda iyiydi çok kullanmadım ama.

• 3000 tl lik harcamamı ücretsiz taksitlendirmek istedim. En fazla 3 taksit yapma seçeneği çıkıyor. Kampanyada bir değişiklik mi var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kampanya yok ki ayrı app olsun yılda 3 bilemedin 5 sevgililer günü anneler günü ramazan bi de babalar günü 🥳
  • Arkadaşlar enpara oluşturulan taleplere cumartesi günleri geri dönüş yapıyor mu bilen var mı?
  • Enpara kredi kartinin hicbir foksiyonu yok. İlk iki sene 200 lira para verdi eyvallah ama nerdeyse 50 binlik alisveris yapmisimdir.
    Sonrasinda hicbir nane yok, kampanya yok ivir zivir yok.
    World golda gectim, aynı harcama sekli ile 1 sene olmadam neredeyse 500 lira bonus aldim.
    Mevduatlarım haric, kredi kartini kullanmak zaman kaybi.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

Enpara kredi kartinin hicbir foksiyonu yok. İlk iki sene 200 lira para verdi eyvallah ama nerdeyse 50 binlik alisveris yapmisimdir.
    Sonrasinda hicbir nane yok, kampanya yok ivir zivir yok.
    World golda gectim, aynı harcama sekli ile 1 sene olmadam neredeyse 500 lira bonus aldim.
    Mevduatlarım haric, kredi kartini kullanmak zaman kaybi.

aynı durumdayim, bunlardan o kadar harcama yaptim 200 tl harici bisi cikmadi.

world e gectim kac aydir yarim depo lpg yi worldden puanlarla aliyom puan sartlari güzel

• Enpara kredi kartının diğer aidatsız kartlardan 2 artısı var; 1- Limitiniz 10500 TL üstü ise ve istisnasız her ay 3000 TL/6Ay taksitlendirilebilir peşin alışveriş yapıyorsanız,kademeli olarak 6. aydan itibaren size sonsuz vadeli 7500 TL faizsiz kredi vermiş gibi olur(6 taksit kampanyası bitmediği sürece) 2- Çoğu faturalarınızı anlık ve ücretsiz ödeme imkanı sağlar.

Bunun dışında diğer aidatsız kartlardan farkı yoktur,hatta cardfinans kampanyalarına ücretli olarak bile dahil edilmediği için eksiği vardır.

@antrepocu

• quote:

Orijinalden alıntı: mit1905

3000 tl lik harcamamı ücretsiz taksitlendirmek istedim. En fazla 3 taksit yapma seçeneği çıkıyor. Kampanyada bir değişiklik mi var acaba?

Sektore gore belirliyor. Ornegin 3000 TL lik bir hastane harcamasi olsaydi 9 taksit, Fastpay fatura odemesiyle 6 taksit ama atiyorum bir YHT biletiyse 3 taksit olabiliyor.

• Bugün 19 mayıs yanlışlıkla eft yaptım bekliyor iptal de edemiyorum öyle bir kısım yok, temazsız ödemede uygulama üzerinden yapılamıyor siteye girmek gerekiyor, bu kadar çağ dışı bir banka görmedim qnb nin kendini geliştirmesi lazım.

• mevduat faizi işbankasına göre daha iyi o yüzden sempatim var hala

• hızlıca elden alayım diye migrostan robot süpürge aldım. kasada taksitlendirilemedi. uygulamadan taksitlendiririm diye önemsemedim.

fakat migrosun sektör kodunda gıda geçtiği için bu harcama taksitlendirilemezmiş. güzel girdi bana   bunu taksitlendirmenin yolu yok mu

aktif kullandığım tek kart bunların kartları. para kartı ve kredi kartı. başka bankaların kartlarına geçmeyi düşünüyorum öneriniz var mı? taksit ve bonus konusunda bonkör olan. her bankanın farklı dönemlerde farklı kampanyaları oluyor tabi ama her bankadan kart çıkarmak gözümü korkutuyor açıkcası. bir tane adam akıllı kampanyası olan bir bankaya geçeyim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 20 Mayıs 2021; 15:16:12 >
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    MH ile görüşün, bir mail adresi veriyorlarmış
    Fişi mail ile yollayınca taksit için yardımcı oluyorlarmış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt

cozum@enpara.com adresine e-arşiv faturamı ve durumu ilettim. Geri dönüş bekliyorum.

• HOCAM enpara 30000tl 3 yıl vadeli ihtiyaç kredisi çeksem 6 ay yada 1 yıl sonra elime para geçtiğinde krediyi kapatsam

Erken ödeme cezası diye birşey olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

HOCAM enpara 30000tl 3 yıl vadeli ihtiyaç kredisi çeksem 6 ay yada 1 yıl sonra elime para geçtiğinde krediyi kapatsam

Erken ödeme cezası diye birşey olur mu

erken ödeme cezası olmaz.

tam tersi daha az ödersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

erken ödeme cezası olmaz.

tam tersi daha az ödersin.

Alıntıları Göster

HOCAM MESELA ayik 1000 tl ödeyeceğime 3000 tl ödedim otomatikman fark düşülüp tekrar mı hesaplanıyor diğer aylar yine sabit 1000 tl mi ödüyorum

• quote:

HOCAM MESELA ayik 1000 tl ödeyeceğime 3000 tl ödedim otomatikman fark düşülüp tekrar mı hesaplanıyor diğer aylar yine sabit 1000 tl mi ödüyorum

Alıntıları Göster

hocam aşırı detaylı bilmiyorum ama ödeme gününden önce ödersem az indirim yapıyordu.

(3-5 binlik kısa vadeli krediler çektim. aylık ödemesi 1000 lira. 5 gün önce ödersem 5 lira indirim oluyordu mesela)

eğer dediğin gibi bir ödeme yaparsan yeniden yapılandırılır yani yeniden aylara bölünür kalan para bence. ancak emin değilim.

• quote:

Alıntıları Göster
    Zaten kredi öderken sana soruyor sistem tek ay mı yoksa aylık krediden fazla miktarda mı ödeme yapacaksın diye eğer ikinci yöntemi seçersen ne kadar çok ödersen gelecek aylardaki kredi tutarın değişiyor varsa poliçe tekrar düzenleniyor yani kısaca fazla ödeme yaparsan gelecek aylarda ki taksitinden düşüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.