Yüzbaşı
14 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar benim de DELTA garantili Mi5 cihazimin ekraninin bir kisminda sanirsin yangin cikmis gibi sarimtirak leke olustu. Herhangi kisisel bir hata yok ortada. Burada yazilanlari dehsetle okudum. Napacam bilmiyorum. Bunlara cihazi direkt gonderiyor muyuz yoksa on bir basvuru ve kayit kabul gerekiyor mu? Elimizle ayagimizla rezil olduk. Telefonu da ne kadar severek kullaniyordum. :(

Bir diğer sorum da telde bootloader kilidi açık, bu durum garanti dışı bırakıyor mu Delta nezdinde?

Daha once sorulan sorularsa özür.. göürşlerinizi belirtirseniz sevinirim..
Simit tank kullaniyorum. Saka marka 42 lt. Kirmizi yanmamisti ama gaz baya azalmisti. Pazar gunu indirimli diye Opet e cektim dolmaya basladi. Bir de ne goriyim 45tl de pompa durdu. Sasirdim en az 80 tl alicak durumdaydi tank. Tupte boyle oluyormus. Tekrar denettim zorla bir gram almadi. Indirimi kacirmis oldum. Bu normal midir ? Kontrol ettirmem gereken veya yanlis yaptigim bir sey mi var arkadaslar ?
Arkadaslar cicek gibi severek kullandigim tv durup dururken bozuldu. Aciliyir 5 saniye sonra kapaniyor ve bu durum surekli devam ediyor. Reset atan bilgisayar gibi surekli kapanip aciliyor sadece Samsung Smart TV logo yazisini gorebiliyorum. Kumandadan veya tv uzerinden mudahale edemiyorsunuz. Fisi cekmezseniz surekli acilip kapaniyor. Sizce basit bir sey midir ? Serviste yaptirsam astari yuzunu gecer mi ? Onereceginiz bir yontem veya yer varsa lutfen yazin. Saygilar.
Arkadaslar bu iki urunu almayı dusunuyorum, baya bir yer arastirdim ama fiyatlar normal LG magazalarindan 200 tl falan assagi bulabildim.

bu modelleri tavsiye eder misiniz, nereden ucuza alabilirim.

tavsiyeleriniz icin tskler..

IB de ucuz ama bu adamlardan tırsıyorum. bunların lınkını EW de veya MM de gostersem onlarda bu fiyata iner mi sizce. IB de de LG TR garantili cunku ??

http://www.istanbulbilisim.com.tr/f14a8rds5-lg-camasir-makinesi-en-ucuz-fiyatlari,59271.html#ProductTechnicalProperties

http://www.istanbulbilisim.com.tr/d1454cf-lg-bulasik-makinesi-en-ucuz-fiyatlari,42594.html?gclid=CNnNic3K1rwCFeXKtAodPwsA8Q
Arkadaslar Merhaba,

Ayin 16-17 si gibi Batum da olmayı planlıyorum. Kars tan otobusle dolasarak once Erzurum sonra Trabzon Rize Artvin falan gecicez, aracımız yok her sey otobusle olucak.

Nufus cuzdanıyla gırıs cıkıs yaparsak tax free alabiliyor muyuz, bir de e-devletten kayıt hakkımız oluyor mu nufus cuzdanıyla gırıs cıkıslarda ?

batuma gıden arkadaslar, sunu yap bunu gor sunu al gıbı seyler de yazarsa cok sevinirim.

keza rize trabzon artvin vs ılk defa gorecegım oraları cok heyecanlıyım.
Arkadaslar cok hava yolu tecrubem yok 4 eylul de adana-ankara yolculuk yapicam su an en cazip 55 tl pegasus, anadoluya da baktim orda da bu fiyatlar onerebileceginiz baska sirket var mi Onur un ucusu yok o destinasyonda.

Bir de ilk defa gidiyorum hesapli ve duzgun nerde kalinir, Adana da neler yapilir nereler gorulur boyle hani salas ama herkesin gittigi yemek mekanlari falan hangileri bilen varsa paylasirsa sevinirim.

Saygilar..
Ankara 2. TBMM yakininda, ustumde Fransiz Elciligi, yanimda Almanya Elciligi, obur tarafta da ABD Elciligi var.

Evin hicbir noktasinda Avea cekmiyor, cekiyo gibi gozukuyor, arayan ulasamiyor. 3G yi gectim Edge baglanmak bile luks hale geldi.

Tamam ucuz ama bu kadar da gamsizlik olmaz Avea !!!
Arkadaslar merakimi cekti, basit bir konu ama fikri olan var mi ?

0.28 kuruş içerik servisleri die bir ucret var faturamda, daha once bu yoktu, ne olabilir acaba ?
Hicbir seye TİTİZLİKLE abone olmam bulasmam ama acaba bu ne ?

Kredi karti akaryat kampanyasi icin 8222 mesaj atmistim acaba onun ucretimi, her yone 2000 sms de var bu arada ?

Kullanım Ücretleri Tutar (TL)

İçerik Servisleri ,28

İndirimler Tutar (TL)
YeniNesil1000 Ekstra İndirimi -7,5
%25 Tarife Ücret İndirimi-12ay -10,31
YeniNesil1000 Ekstra İnd-12ay -3,75
Diğer Ücretler Tutar (TL)
Data Aylık 19,92
Aylık Ücret 21,33
Devlete Ödenen Vergiler ve Benzeri Yükümlülükler Tutar (TL)
Özel İletişim Vergisi (%25) 2,62
Katma Değer Vergisi (%18) 3,59
Telsiz Kullanma Ücreti 1,21
Özel İletişim Vergisi (5%) ,48
Toplam Tutar 27,75
NOTACTIVEYeni Nesil1000 Ekstra
Samsung Smart TV + DVB-C Neotion + Teledunya Show TV Sorunu

Arkadaslar baya bi arastirma yaptim. Show TV seste sorun var, ses yok.. Sorun baslikta belirttigim kombinasyonlarda var. Ayarlardan ses dilini Turkce yaptiginizda sorun kalkiyor ama kanal degistirdiginiz zaman ayni sorun devam ediyor.

Millet Teledunya ve Samsung u aramis ama cozum bulamamis, forumumuzun kalitesini bildigimden yardm istiyim dedim. Cozum bilgisi olan arkadaslar gorus bildirirse sevinirim :(
Arkadaslar,
Ilk tvim 46D7000 di sonradan 46D8000 oldu, her iki tv de de tum usb portlari birkac farklı marka flash diskle denememe ragmen, TV deki kanal listesini usb ye alamiyorum.

Usb takılı degil hatası verıyor. Ama her ne hikmetse, aynı yere takılı usb den hem tvye kanal listesi gonderıyorum hemde ıcındekı tum medyaları oynatabiliyorum.

flash disk ntfs formatli, tv nin yazilimi gunce. fikir verebilirseniz sevinirim ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.553
İkinci El Bölümü Mesajları: 551
Konularının görüntülenme sayısı: 107.293 (Bu ay: 415)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 132 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.