Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asihoroz20 , kraly61 , evenko , evenko Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
20.110
Cevap
496
Favori
1.233.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

HOCAM MESELA ayik 1000 tl ödeyeceğime 3000 tl ödedim otomatikman fark düşülüp tekrar mı hesaplanıyor diğer aylar yine sabit 1000 tl mi ödüyorum

Alıntıları Göster
    Zaten kredi öderken sana soruyor sistem tek ay mı yoksa aylık krediden fazla miktarda mı ödeme yapacaksın diye eğer ikinci yöntemi seçersen ne kadar çok ödersen gelecek aylardaki kredi tutarın değişiyor varsa poliçe tekrar düzenleniyor yani kısaca fazla ödeme yaparsan gelecek aylarda ki taksitinden düşüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar otomatik ödeme talimatına para almayan başka hangi kart var? Bu kart sadece onun için kalmış oldu bende. Bonus var ama ücret alirim odeme gününe kadar diyor, böyle saçma bisey daha önceden yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

Arkadaslar otomatik ödeme talimatına para almayan başka hangi kart var? Bu kart sadece onun için kalmış oldu bende. Bonus var ama ücret alirim odeme gününe kadar diyor, böyle saçma bisey daha önceden yoktu.
    Vakıfbank, Cepteteb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Yav bu finansbank ve enparada temazsız özelliğini kapama yok nasıl banka bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Yav bu finansbank ve enparada temazsız özelliğini kapama yok nasıl banka bunlar?

bana da temassız kart göndermiyolar yenilemelerine rağmen hocam ilginçFinansbank Enpara [ANA KONU] 

• Dostlar Burgan Dijital hesap Başvuru formu doldurdum tamamladım Durum: Belirtiğiniz Adresinizide Temsilcimiz sizi ziyaret edicek diyor

Normalde Görüntülü konuşma kısmı ne zaman oluyordu? Bunların burda şubesi bile yok niye böyle yazıyo anlamadım

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp sorarsanız, sebebini söylerler hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar euro hesabım var yarın şubeye gitsem direkt 10 bin euro civarı yatırabilir miyim? Veya Yüklü miktar tl vs. Yatıranlar sistem nasıl işliyor acaba müşteri hizmetlerine sordum şubeyi arayıp bilgi alın diyor bu saatte kapalıda şube saçma geldi şubeye göre değişiyor mu sistem acaba

• Enpara iyice sapıttı. Kampanyaların hepsi kredi kartı için oldu. Şöyle eski enpara gibi bir platform varmı?

• knight0fheaven kullanıcısına yanıt
    Bankacılık sektörü krizde bankalar kredi borçlarını tahsil edemiyor müşteriden ne kampanyası

• Arkadaşlar hem finans hem de enpara kredi kartım mevcut. Limitler biliyorsunuz zaten ortak. Ben enpara kredi kartımı iptal ettirsem kkb skoruna bir faydası olur mu acaba?

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Haha... 😆 Temsilci de temsilci hani. Agt veya benzeri bir kurye şirketinden size evrakları getirecekler. O personele kimliğinizi ibraz edecek mesleğiniz vs. gibi bilgileri dolduracaksınız. Daha sonra da kaydınız yapılmış olacak. Şubeye filan gerek yok yani. Kuryeyle hâllediyorsunuz.

• misraimeftunu kullanıcısına yanıt

Evet Hocam Kurye geldi. Eğer Kimlik kartı yeni olursa direk görüntülü konuşmayla müşteri olunuyormuş

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    2 gün önce enparalı oldum mobil uygulamayı kurcalayınca gözüm takıldı qnb finansbank atmsinden kapatabilirsiniz

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt

hayır. limit azalması olmayacağı için bir fark olmayacaktır.

• son ios versiyonudna ekpara başvurusu özelliği gelmiş

versiyonu guncelledim ama bende çıkmıyor bu özellik. defalarca canlı chate yazdım sadece ekran goruntusu ile mail atın diyorlar.

son versiyon ios için bu özelliği gören/kullanabilen var mı acaba?

• Qnb mobil yenilenmiş.Acilen en para uygulaması da tamamen tasarımını değiştirmesi lazım artık çağ dışı kaldı diğer bankalara göre.

• kayseri204 kullanıcısına yanıt
    Qnb yeni tasarımı hiç beğenmedim ben çok karışık oldu

• kayseri204 kullanıcısına yanıt
    Herkes Twitterda yazsa değiştirirler

• 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.