Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.156
Cevap
500
Favori
1.241.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar banka uygulaması neden abartıyorsunuz kullanımı kolay basit çökme yok yeterli neyin eksikliği var anlamıyorum.

• HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Finanbankini görsel olarak yenilediler leş oldu program çok karışık.
    Enparaya dokunmazlar umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamada yatırım işlemleri de olsa güzel olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

Enpara kredi kartinin hicbir foksiyonu yok. İlk iki sene 200 lira para verdi eyvallah ama nerdeyse 50 binlik alisveris yapmisimdir.
    Sonrasinda hicbir nane yok, kampanya yok ivir zivir yok.
    World golda gectim, aynı harcama sekli ile 1 sene olmadam neredeyse 500 lira bonus aldim.
    Mevduatlarım haric, kredi kartini kullanmak zaman kaybi.

Zaten finansbank'ın cardfinans ı çok geride, ayrı uygulaması yok paraf axess world uçtu gitti bunlar yerinde sayıyor, uygulamasında banka kartı için kısım yok, yav benim elimde banka kartı var neden internet sitesine girmem gerekiyor.

• Enpara haricinde, normal versiyon için rezalet banka finansbank.

Sim bloke için halâ atm yi zorunlu kılıyor ama şubeyi kapatıp gittiler atm de bırakmadılar ilçede kala kaldık.
    Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olamıyor, banka değiştireceğiz hesap bloke kaldırmak istedik onuda yapamıyor sim blokeden dolayı.

İlla şube diyor, e be pez...ler bir atm bıraksaydınız sim bloke kaldırsaydık ordanda hesap bloke kaldırıp işimizi halletseydik yoook olmaz bırakıcaz ya işi yokuşa sürmeden adam gibi halledemezler bir işi, yardımcı olalım atm bile bırakmamışız kusura bakmayın diyemiyorlar.

#finansbank

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aroretiel

Enpara haricinde, normal versiyon için rezalet banka finansbank.

Sim bloke için halâ atm yi zorunlu kılıyor ama şubeyi kapatıp gittiler atm de bırakmadılar ilçede kala kaldık.
    Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olamıyor, banka değiştireceğiz hesap bloke kaldırmak istedik onuda yapamıyor sim blokeden dolayı.

İlla şube diyor, e be pez...ler bir atm bıraksaydınız sim bloke kaldırsaydık ordanda hesap bloke kaldırıp işimizi halletseydik yoook olmaz bırakıcaz ya işi yokuşa sürmeden adam gibi halledemezler bir işi, yardımcı olalım atm bile bırakmamışız kusura bakmayın diyemiyorlar.

#finansbank

konu hakkında bilgim yok ama aklıma şu geldi. ortak atmlerden bir dene belki oluyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qxpeace kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, denizbank atm kartı yuttu olup olmadığını bilemiyorum bugün bir terslik var :D el mahkum gidicez bir şubeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aroretiel -- 28 Haziran 2021; 19:59:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet isimli geliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yau şu taksit limitini 5 bine çıkarın artık

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı şekil oldu. Sizi görüntülü arayacağız dediler. Sonra farklı bir bankada hesabınız var mı dediler ben de hayır dedim. Onlar da dedi ki eğer olsaydı 1 TL bu hesaba EFT/havale yapsaydınız direk kargo ile gönderirdik kartınızı. Ama olmadığı için yapamadım. 15 gün içinde aktif ileti kuryesi gelecekmiş. İnternetten araştırma yaptığımda çok geç getiriyormuş bu kurye. Sizin kart ne kadar sürede elinize ulaştı acaba?
    Bu arada kartınız isimli mi geldi isimsiz mi? Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde eğer evinizi ziyaret edip kartınızı teslim edersek kartınız isimsiz gelir dediler. Geldikten sonra isimlisini istemek zorundayım bir daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4905500FE -- 3 Temmuz 2021; 14:12:54 >
  • Başvurdum 1 hafta sonra Kurye ile Evraklar geldi imzaladim 2 gun sonra Musteri temsilci Vadesiz hesap acilis ve Online bankacilik sifre olusturmak için aradı. Bana Banka Kartı falan gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erennavas kullanıcısına yanıt
    Bana gelen mesajda “size hem sözleşmenizi hem de kartınızı göndereceğiz” diyor belki siz kart istememişsinizdir diye gelmemiştir. Umarım çok geç gelmez kartım. Çoğu kişi kuryenin çok geç geldiğini söylemişler. Umarım bana gelen kurye çok geç gelmez.

• HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt

Akbank gibi aşmış bir uygulama kullanırsanız farkı anlarsınız hocam

• Enpara yatırım yapmaya başlayana kadar severek kullandığım bir bankaydı. Bütün bankacılık işlemleri rahat ve masrafsızca yapılıyordu.

Altın ve döviz alışını da Enpara'dan yapmak istiyorum aslında. Alış ve satış makasları güzel gözüküyor. Bazı bankalar gibi makas oyunu yapıyorlar mı?

• Haha aşmış uygulama iki gündür iptal :)

• tansut35 kullanıcısına yanıt

:) iyiydi Finansbank Enpara [ANA KONU] Finansbank Enpara [ANA KONU] Finansbank Enpara [ANA KONU] 

• tansut35 kullanıcısına yanıt

iyi dediğim iki gün yaşamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayseri204

Qnb mobil yenilenmiş.Acilen en para uygulaması da tamamen tasarımını değiştirmesi lazım artık çağ dışı kaldı diğer bankalara göre.

katılıyorum evet yatırım seçenekleri de ekleseler güzel olacak

• asemptomatik kullanıcısına yanıt

altın gibi gümüş de alabilsek keşke.

• Arkadaşlar enpara kampanyalarından yararlanan oldu mu hiç? Kampanyadan kazanılan hak tutarları ne zaman hesaba aktarıldı bilgisi olan var mi

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.