Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: den

Adamların sonradan taksitlendirmeden başka doğru düzgün bir kampanyası yok ki millet başka ne konuşsun? Geri kalan kampanyaları saçma sapan şartları olan o şartları sağlarsan da karşılığında da üç kuruş verdiği şeyler. Mesela kahve ve Steam kampanyasından faydalanacaktım geçen ay sucular sayacı okumaya bir kaç gün erken gelmişler o yüzden son ödeme tarihi hep bir sonraki ayın ilk günlerine denk gelen fatura ayın son gününe denk geldi ve biri ay başında biri ay sonunda olmak üzere aynı ay içinde iki kere su faturası ödemiş oldum. Şimdi bu ay da sayacı okumaya geç gelirlerse ödemesi önümüzdeki aya sarkacak ve bu ay içinde 2 fatura ödeme şartını sağlayamadığım için kampanyalardan faydalanamayacağım. Adamlar sayacı okumaya erken gelmişlerse bunda benim suçum ne? Bu saçmalıkları mı konuşalım?

enpara 10 gündür telefon numaramı değiştiremedi. her gün arıyorum ne oldu diye cevap yok. müşteri beğenmiyorlar zaten kampanyalarından belli.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Düşükten alıp güzel kar ettirdi bu gün
  • Diğer çoğu banka artık mobil uygulama üzerinden NFC destekli telefon ve yeni kimlik kartı kullanarak hem şubeye gitmeyi gerektirmeden hem de hiçbir belge imzalamadan hesap açılabilmesine olanak sağlıyor. Enpara'da da böyle bir uygulama bulunuyor mu yani eskiden başvuru yaptığımda bir bankacı gelip isimsiz kartımı teslim edip birkaç belge imzalatıyordu. Bu arada eskiden enparalıydım ben o belgeleri daha önce imzalamıştım böyle bir uygulama varsa tahminimce anında hesabımın açılabilmesi gerekiyor doğru mudur?

• Telefonla temassiz odemede halen gelmedi. Çoğu bankada olan şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, maaş hesabımdaki parayı topluca çekip buradaki hesabıma koysam nedir diye araştırılır mı yoksa zaten kayıtlarında maaş hesabımdan geldiği gözükür mü?

• teniselman kullanıcısına yanıt
    Sizi kim ne diye araştırsın. Başka sıkıntınız yoksa? Maaş hesabından gelme olarak EnPara biliyor olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teniselman

merhaba, maaş hesabımdaki parayı topluca çekip buradaki hesabıma koysam nedir diye araştırılır mı yoksa zaten kayıtlarında maaş hesabımdan geldiği gözükür mü?

Para mı aklıcaksınız hocam

Büyük meblağlar haricinde sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Gerçekten enpara candır. Keşke rakibi olsa bunun. Papara, tosla vs. rakip değiller, cüzdan gibi ucuz aplikasyonlar çoğaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Para mı aklıcaksınız hocam

Büyük meblağlar haricinde sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Gerçekten enpara candır. Keşke rakibi olsa bunun. Papara, tosla vs. rakip değiller, cüzdan gibi ucuz aplikasyonlar çoğaldı.

Alıntıları Göster

yok öyle olsa burdan paylaşmamFinansbank Enpara [ANA KONU] geçen forumda bi yerde denk geldi belli bi miktar üstü para girişinde nerden buldun diyolarmış. ben başka bankadaki maaş hesabımdaki 12bini taşıyınca da sorarlar mı diye gerildimFinansbank Enpara [ANA KONU] enpara daha iyi faiz veriyomuşFinansbank Enpara [ANA KONU] 

• teniselman kullanıcısına yanıt

hiç bişey olmaz rahat olun.

• Beyler aranızda normal finansbank kullanan var mı bir sorum olacak
  • Ben enpara kullaniyorum

• enparada kredi kapatma kredisi gibi bir olay var mı?

başka bir bankada kredim var . faiz oranı bi tık fazla. enparadan kapatacak kredi alsam ortalama aylık taksitler 200 lira kadar daha uygun.

normal başvuruda çıkmıyor ama borç kapama şeklinde kredi veriyor mu enpara?

• En paraya su an giremiyorum. Sizde sorun var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

En paraya su an giremiyorum. Sizde sorun var mi?
    var ..umarim hackleme yoktur..bakim var desek onceden uyariyolardi ve gece yapiyolardi

• Çöktü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

hiç bişey olmaz rahat olun.

evet sormadılarFinansbank Enpara [ANA KONU]  zaten bankalar görüyomuş sanırım birbirlerindeki durumu boşa gerildikFinansbank Enpara [ANA KONU] 

• eskisi gibi avantajlı değil diyorlar katılıyor musunuz? fırsatlar indirimler vs. ne durumda?

• yamanefeli kullanıcısına yanıt
    Avantajı yok zaten hocam.Varolan digital içerik kampanyaları falan tosla paycell çok daha kolay veriyor.

Tek avantajı güvenilir banka olması, eft ,fatura ödeme vs. birde çoğu zaman faiz avantajı var.Ben gündelik banka olarak kullanıyorum ,faiz yüksekse az miktarda olan birikmişimi değerlendiriyorum.Yoksa atm avantajı , kampanya vs. yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: teniselman

yok öyle olsa burdan paylaşmam geçen forumda bi yerde denk geldi belli bi miktar üstü para girişinde nerden buldun diyolarmış. ben başka bankadaki maaş hesabımdaki 12bini taşıyınca da sorarlar mı diye gerildim enpara daha iyi faiz veriyomuş 

Alıntıları Göster

yarım milyon pat diye yatarsa hesap kitlenir sorgularlar. 1500$ ı kim ne diye sorsun :)) sen bana gelirim üzerinden hakaret mi ediyosun de kapa teli.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa faiz avantajı da kalmadı. O da eskidendi. Günlük %14 aylık %15.5 veriyor. Piyasa koşullarının çok altında.

• 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.