Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet haklısınız hocam ama en azından yok 1 ay şu kadar diye muhabbet yapmıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün sabah enpara dan 2600 TL gibi bir para eft ettim para kayboldu. Alıcı bankaya sorduk yok, enpara yada geri gelmiyor para. Elimizde dekont var ama para yok. En son para merkez bankasında kalmıştır dediler ve emin değiller. Ne yapacağız dedim savcılığa gideceksiniz dediler. 17 sinde gideceğiz bakalım oradan ne çıkarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eko44 kullanıcısına yanıt
    Hangi bankaya eft yaptınız saat kaçta
  • radko kullanıcısına yanıt

08:00 gibi garanti idi. Ne oldu ki sizde demi aynı sorun oldu.

Yok merak ettim

O ne saçma şeymiş yahu? Para gönderen hesapta yoksa alıcı hesapta da yoksa nerede? Merkez bankası, savcılık vs. ne alakaymış sormadınız mı?

• Savcılık ne alaka, benim bildiğim "yanlış hesaba para gönderilmiş ve para o kişi tarafından çekilmiş" senaryosunda savcılığa gidiliyor.

Normalde başka bankadaki hesaba gitmeyen paranın hesaba iade olması gerekir.

• meeb kullanıcısına yanıt
    O hoşgeldin beş gittin olayını yapmayan ve daha avantajlı oran veren bankalarda var. Misal burgan bank. Koşulsuz şartsız günlük %18.75 aylık %19...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

IBAN adresiyle mi gönderildi para?

• deneyeyim hocam👍

• Hiç bankaya gitmeden hesap acabiliyormuyuz Burgan da

• erennavas kullanıcısına yanıt

Para yanlış gönderildiyse geri döner hocam savcılıkla olayın ne alakası var

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Aynen burgan dijital mevcut açabilirsiniz. Hatta son günlerin modası görüntülü görüşme ile direk olarak da kurye gelmesini beklemeden açabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hannibal91 -- 12 Mayıs 2021; 0:57:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bir sorum var
    Şu an üniversite okuyorum, bölüm değişikliği yapacağım fakqt gideceğim bölüm için devlet üniversitesine puanım yetmeyebilir. Özel ünidede malûm puana göre %50 %25 burs indirimi oluyor. Şu an banka hesabımda mevduat hesabimdaki para ve bir araç var (araç abimin sigorta bana az çıktığını için)
    bu indirim olayında benim üzerimde birşeylee olması farkeder mi?

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt

Sordum. Hepsini sordum. Bizim ekranlarınızda hiç bir hata yok diyorlar işin içinden çıkıyorlar. Bu gün bakalım yine arayıp soracağız. Savcılık işini Enpara müşteri hizmetleri dedi direkt ağzından çıktı cümle yani.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt

Hocam birebir aynısını dedim. Bir havuz mavuz yomu dedim orada durur durur geri dönerdi filan diye. Bizden çıkmış para dediler. Karşı bankayı aradığımda bizde yok dediler. Enpara bana o zaman paranız Merkez bankasında kalmıştır dedi ne yapacağız şimdi dedim. Savcılığa gideceksiniz dediler. Eminde değiller aslına bakılırsa. 42 yaşındayım ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko44 -- 12 Mayıs 2021; 8:19:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Avantajı yok zaten hocam.Varolan digital içerik kampanyaları falan tosla paycell çok daha kolay veriyor.

Tek avantajı güvenilir banka olması, eft ,fatura ödeme vs. birde çoğu zaman faiz avantajı var.Ben gündelik banka olarak kullanıyorum ,faiz yüksekse az miktarda olan birikmişimi değerlendiriyorum.Yoksa atm avantajı , kampanya vs. yok.

teşekkürler yani çok da bir olay kalmamış aslında avantaj olarak :)

bddk ya sikayette bulunabilirsin

• Finansbank ı da anlamak mümkün değil, mesala qnb finansbank uygulamasından banka kart ayarları yapılamıyor, enpara da ise temazsız özelliği açıp kapatılamıyor, internet sitesi üzerinden yapmak gerekiyor bunları, birde cardfinans çok geride kalmış mesala paraf yada maximum gibi uygulaması ayrı şekilde olabilir, milletin cardfinans dan haberi yok, ziraat in bile bankkart uygulaması var en azından birşey dir.

• 
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.