Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
17
Favori
41.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Episode Promptp'yu oynayabilen var mı? Ps store'a hala düşmemiş.
  • Episode Ignis Aralik'ta mı yoksa ben mi yanlıs anladım? Aralık çok uzak ya. Saçmalıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni basladim ama maalesef isinamadim, mesela araba surme olayi sacmalik, open world oyun oynuyoruz arabaya bile hakim olamiyoruz yoldan cikamiyoruz

Savas mekanikleri de sarmadi belki de japon oyunu oldugundan bilemedim, witcherden sonra diger rpgler bayat geliyor.

• İlk chapter'dan sonra bıraktım, savaş mekanikleri rezalet. Kim kime vuruyor ne oluyor belli değil, tam bir kargaşa. Yakuza 0'ya başladım nis gibi oyun olmuş. Adam gibi bir Japon oyunu oynayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

İlk chapter'dan sonra bıraktım, savaş mekanikleri rezalet. Kim kime vuruyor ne oluyor belli değil, tam bir kargaşa. Yakuza 0'ya başladım nis gibi oyun olmuş. Adam gibi bir Japon oyunu oynayalım.

Biraz daha oynasaydınız hocam erken bırakmışsınız. Savaş sistemine sonradan sonradan alışılıyor oyunun ben 20 saat civarı oyun süresinden sonra ancak alışa bilmiştim. Gerçi sıra tabanlı RPG sevdiğimden olsa gerek bu kadar sürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

Oyuna yeni basladim ama maalesef isinamadim, mesela araba surme olayi sacmalik, open world oyun oynuyoruz arabaya bile hakim olamiyoruz yoldan cikamiyoruz

Savas mekanikleri de sarmadi belki de japon oyunu oldugundan bilemedim, witcherden sonra diger rpgler bayat geliyor.

Regalia Type F versiyonu oyunu ileri aşamasında oluşunca havada uçup istediğin yere gidebilirsiniz. Ayrıca Oyundaki chocobolar ile open world gezebiliyorsunuz.
  • Oyuna alışamamanızın nedeni bu oyunun rpg değil japon jrpg si olması heleki witcher ile falan karşılaştırmak gibi bir durum söz konusu değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün Square Enix' e Başta Final Fantasy ve diğer oyunlar da Türkçe altyazı desteği için mail attım. Cevap gelmiş. Geri bildirimi ciddiye alacaklarını ve üzerinde çalıştıklarını belirtmişler. Cevabın orijinalı ve çeviri aşağıdadır.

''support_eu_ol@square-enix.com

Dear Oguz,

Thank you for contacting the Square Enix Support Centre.

We would like to thank you for your interest in the FINAL FANTASY and Dragon Quest series.

We have passed along this suggestion to the appropriate department in hopes that we can help improve your gaming experience. We would like to thank you for reporting this suggestion to us. We take our customer feedback very seriously and we appreciate that you enjoy this title enough to want to make it better.

Please feel free to contact us again if you happen across any other suggestions for the game.

Kind regards,

The Square Enix Support Centre team

Thank you for contacting us and for your interest in Square Enix products!
    More help and information is available at the Square Enix Support Centre website.
    http://support.eu.square-enix.com/''

Çevirisi:

Sevgili Oğuz,

Square Enix Destek Merkezi ile iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.

FINAL FANTASY ve Dragon Quest serisine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Oyun öncesi deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olabileceği umuduyla bu öneriyi uygun birime ilettik. Bu öneri bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri geribildirimlerini çok ciddiye alırız ve bu başlıktan daha iyi hale getirmek isteyen zevk aldığınız için teşekkür ederiz.

Oyunla ilgili başka önerilerde bulunursanız lütfen bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

Square Enix Destek Merkezi ekibi

Bize ve Square Enix ürünlerine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz!
    Square Enix Destek Merkezi web sitesinde daha fazla yardım ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

• güzel gelişme bakarsınız bir diğer projeye dilimize destek verirler

• Oyuna Online mod geliyor 3 ağustosta denemeye açılacakmış.
  • İchimatsu kullanıcısına yanıt
    çok iyi deneriz artık
  • Online mod mu yoksa co-op mu? Bir de dlc deniyor ama paralı mı olacak acaba?
  • Pissacore kullanıcısına yanıt
    Görevler olacak işte 4 kişi görevlere coop şeklinde gidilecek gayet zevkli olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Görevler olacak işte 4 kişi görevlere coop şeklinde gidilecek gayet zevkli olabilir

Öyle olacağa benziyor. Oyunu satmıştım pişman oldum, açıldıktan sonra duruma göre kendi hesabıma alırım artık.
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Bunlar nedir

• barbarbeku B kullanıcısına yanıt
    Sezon pass ile çıkacak olan dlc yi alacaklara verilenler ile dlc almayanlara verilen kısıtlamalar

• Magitek exosuitler sonunda geldi.
  • İchimatsu kullanıcısına yanıt
    Desene power ranger olacaz

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.