Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
17
Favori
41.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mockingjay

Tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Şuanda level 36 yım ve hala 3. bölümdeyim :) yan görevler huntlar derken ana görevlere fırsat kalmıyor amma çok yan görev var ya :) silah olarak engine blade'i 3. seviye yaptım gayet iyi ancak huntlar zorlayabiliyor baya baya. Oyunda en etkili silah hangisi birde yan görevleri yapa yapa gideyim diyorum ama level farkıda çok oldu şuanki görev level 22 mi ne istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ee sonradanda gelip level 10 yan görev yapılmaz çok bayar. Siz nasıl oynadınız oyunu bu dengeyi nasıl sağladınız. Oyunun en büyük eksiği bu dengeyi sağlayamaması gibi duruyor yada ben yanlış birşeyler yapıyorum :) bu arada halimden gayet memnunum :)

Oyunu alabilirsin @Angelique bende çok uzun yıllar önce oynamıştı ps1 döneminde

Düşük level yan görevleri yapıp ana hikaye ilerletmek en mantıklısı sonra diğer düşük yan görevler

• Oyunu çıkışında alacaktım ama hikayedeki eksikleri duyunca biraz bekleyeyim dedim, sonra yeni cut-scene eklemeleri chapter 13 verse2 olaylarını falan duyunca da baya askıya almıştım bu oyuna başlamayı. Geçen hafta başladım ve şu an 5. chapter'a geldim. Ama sürekli içimden bir his ya gene hikaye eklemeleri ve cut-scene eklerlerse onu da geçmiş olursam diye de korkmuyor değilim.
  • OnurOnly kullanıcısına yanıt
    Special bölümüne girip sadece 13. Chapterı oynasaydın daha mantıklı olurdu sadece orada var extra cut scenesler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Sorun değil ya, yavaş yavaş oynuyorum zaten prompto bölümü çıkana kadar bitiririm belki. Peki ben normal devam ederken yeni cut-scene'leri görebiliyorum değil mi? Sadece menüden erişilmiyordur herhalde.
  • OnurOnly kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum menüde öyle bir seçenek yok

• Bu techniques skillerindeki limit breaklerin tam olarak anlamı ne? Hasar sınırını kaldırıyor da, tekniklerde hasar sınır mı var ki? Değer mi o skilleri açmaya? Nerdeyse işe yarar skillerin hepsini açtım, eğer değerse biriktirip onlardan birini açmayı düşünüyorum.
  • Pissacore kullanıcısına yanıt
    Bütün saldırılar 9999'de kalıyor onlar açılmadan. Eğer karakteri güzel kasdıysanız açmaya değer.

Gladio 30-40k damage vurabiliyor dawn hammer'la. Ignis ve Prompto doğru aksesuarlar varsa üstlerinde onlar da sağlam vuruyor. Eğer teknik değil de Magic'ten açarsanız orda da en sağlam büyüler 30-40 vurabiliyor yine. Ben Magic'ten açmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingforest -- 6 Haziran 2017; 8:50:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingforest

Bütün saldırılar 9999'de kalıyor onlar açılmadan. Eğer karakteri güzel kasdıysanız açmaya değer.

Gladio 30-40k damage vurabiliyor dawn hammer'la. Ignis ve Prompto doğru aksesuarlar varsa üstlerinde onlar da sağlam vuruyor. Eğer teknik değil de Magic'ten açarsanız orda da en sağlam büyüler 30-40 vurabiliyor yine. Ben Magic'ten açmanızı öneririm.

Teşekkürler cevap için. Magic olanı bulamadım hangi bölümde, ismi ne?
    İsmini hatırlamıyorum hocam da Magic kısmına bakarsanız orda görürsünüz Limit Break yazanı.

• sleepingforest kullanıcısına yanıt
    Büyünün limitini kaldıran bir skill bulamadım, muhtemelen ultimate powercraft adlı skillden bahsediyorsunuz, 999 puan isteyen, craft yapılan skili 100 artıran. Onun dışında 999 puan isteyen büyüyle alakalı bir skill bulamadım. Neyse zaten çok büyü kullanmıyorum, gladionun limit skilini açacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Pardon hocam ben de ordan ekstra spell verenleri açmışım niyeyse Limit Break diye kalmış aklımda. Magic'de Limit Break olayı büyüye kattığımız malzemeyle oluyordu yanlış hatırlamıyorsam Zu Beak en çok işe yarayanıydı.

• Büyü ile limit break yapmak için büyü ile item birleştirmeniz gerekiyor

• Oyunun sonlarına geldim sayılır. Yüzük elime geçti, anladığım kadarıyla yüzüğün üçgen saldırısı ne olursa olsun tek atıyor, bunun bir dezavantajı var mı? Baya saçma geldi çünkü. Level 97 bu arada.
    Oyunun sonuna daha çok var bir de o yüzüğün amacı yaratıkların ruhlarını çekmek zaten herkese işlemiyor güçsüz olanlar hemen ölüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Oyunun sonuna daha çok var bir de o yüzüğün amacı yaratıkların ruhlarını çekmek zaten herkese işlemiyor güçsüz olanlar hemen ölüyor

Hocam yüzüğün alterna spelli 1.06 patchi ile bufflanmış. Galiba o patcheden önce oynadınız. Yüzük denediğim her şeye tek atıyor direk, 120 level boss a bile tek attı. Bu arada adamantoise bossu bende bugda kaldı galiba, 13 chapter sonunda Umbra aracılığıyla geri döndükten sonra Cindy nin görevi başladı, restoranda herkesle konuştuktan sonra bossun yanına gittim, bir 5 dakika sonra filan savaştıktan sonra summon mu ne çağırdım tam hatırlamıyorum oraları 3 4 gün oldu, sonra görev tamamlandı ama boss ölmedi, trophyde açılmadı zaten. Şuan oyun tamamen bitti, balıkçı dışında hiç yan görevde kalmadı, buga girdi değil mi? Yoksa tekrardan öldürebilir miyim?

Edit: Tamamdır, hammerheadden hunt olarak alınıyormuş. Bu arada yüzük ona da tek attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pissacore -- 10 Haziran 2017; 3:07:02 >

Nasıl tek attı ya vay be pach a bak lvl 120 yim kırmızı giantlara bile tek atamamıştım pazar bi gireyimde tek atmanın keyfini süreyim. Adamantoise tek atmak ha

• quote:

Orijinalden alıntı: barbarbeku

Nasıl tek attı ya vay be pach a bak lvl 120 yim kırmızı giantlara bile tek atamamıştım pazar bi gireyimde tek atmanın keyfini süreyim. Adamantoise tek atmak ha

Evet bana da ilk başta saçma gelmişti ama her şeye tek atıyor.https://www.youtube.com/watch?v=95CPaMoS9l0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

quote:

Orijinalden alıntı: barbarbeku

Evet bana da ilk başta saçma gelmişti ama her şeye tek atıyor.https://www.youtube.com/watch?v=95CPaMoS9l0

Ben bunu 3 saatte kesmiştim zamanında

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    İyi bir taktikle 6 dk da kesen vardı şimdi saniyeler içinde puf

• Regalia Type-D geliyor hazırlanın
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.