Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.377
Cevap
15
Favori
67.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ve belki de oyuncuları en çok heyecanlandıran Stormblood Live Letter 'ı dün yapıldı. Konuk tabii ki oyun dünyasının en sevilen yapımcılarından Yoshi-P.

Video'da İngilizce döküman olarak da anlatılmış; biz de konuda bahsettiğimiz önceki haberlere ek olarak yeni neler söylenmiş, Türkçe kısa kısa bilgiler verelim:

- Stormblood genişleme paketi ile Battle System'e gelecek değişiklikler daha çok Mayıs ayındaki Live Letter'da açıklanacak. Bu Live Letter etkinliği 20 Mayıs'ta Almanya'da yapılacak.

- Bildiğiniz üzere, oyuncular ve FC'ler (guildler) için ek olarak yeni bir housing alanı geliyor. Eski Housing evleriniz aynı slot büyüklüğünde ise olduğu gibi yeni sloata taşınabilecek. Eğer slot büyüklükleri farklı ise oyun eşyalarınızı Warehouse Reserve'inize atacak, kayıp olmayacak. Ancak bir küçük not, genişleme paketi gelir gelmez yeni housing alanı aktif olmayacak, birkaç hafta beklemek gerekecek.

- Stormblood haritalarında da tıpkı Heavensward'da olduğu gibi direkt olarak uçulamayacak, yine önceki gibi Aether current toplanacak.

- Yeni Hunt ve Exploration Log 'lar geliyor.

- Crafter ve gatherer'lar için sarı renkte yeni bir token geliyor. Kırmızı ve mavi tokenler devam edecek, kırmızı token'in haftalık sınırı kalkacak.

- Fisher'lar için yeni bir tool geliyor : Spear.

- Konuyu takip ediyorsanız, artık yüzebileceğimiz ve suyun altına dalabileceğimizi söylemiştik. Yeni su altı binekleri de geliyor. Ayrıca tüm uçan binekler suya da girebilecek. Ancak kara binekleri için aynısı geçerli değil.

- Hikayede ilerledikçe, haritalardaki binek hızını artıran bufflar gelecek.

- Güvenli bölgeler dışında job değiştirdiğinizde Global Cooldown(GCD)'lar sıfırlanmayacak, ancak OGCD beceriler için bu geçerli değil.

- 4.0 ile olmasa bile. 4.1 'De Grand CompanY Squadronlarımızla birlikte zindana girebileceğiz. Onlara daha üstün bir AI (Yapay Zeka) kazandırılacak.

- Haziran ayında 30. yıl için bir etkinlik düşünülüyor.

- Avrupa 'daki çılgın büyümenin farkındalar. Chaos (Avrupa) Datacenter'ına 2 sunucu daha eklenmesi söz konusu.

- Armory ve weapon slotları 10 artırılacak. Envantere de 40 yeni ek yapılacak.

- 100 yeni macro slotu ekleniyor.

- Grade VI Materia 'lar gelecek.

- Heavensward içeriği Unsynced party şeklinde oynanabilecek.

- Yeni saç stiller geliyor.

- Yeni akıllı telefon uygulaması üzerinde çalışıyor. In-game adaptasyonu olacak.

- Ve evet.. Yeni çılgın raidimiz OMEGA. genişleme paketinin çıkışından 2 hafta sonra Normal zorlukta Omega Raid'i gelecek. 4 hafta sonra da Omega Savage karşımızda olacak.

Şimdi de Benchmark videosunu seyredelim. Bu video'da yeni sınıflar (Red Mage ve Samurai) ve skiller için güzel ipuçları var (Astrologian'a gelen yeni kartlar, Charge atan Warrior'lar, Ninja ve Kurbağa :) gibi..)

Keyifli Oyunlar olsun.
  • Herkese Selamlar!

Guild Coexist olarak FFXIV oynuyoruz ve yeni expansiona hazırlaniyoruz. FF için yaklaşik aktif 20 kişiyiz. CHAOS datacenter i ODIN serverindayız. Oldukça uzun süredir oynuyoruz. Guild evimiz, 24 saat aktif oyuncunun olduğu sesli iletisim programimiz (discord), maximum guild rankimiz, sürekli açık guild bufflarımız, oldukça köklü bir guild sitemiz, çok yüksek site üye sayısı (2200) ve dolayısıyla potansiyelimiz mevcut. Hem progressive hem social oyunun tüm aşamalarini gorebileceginiz, 2006 dan beri araliksiz devam eden güvenilir ve kalıcı bir guildle oyun oynamak istiyorsaniz,www.guildcoexist.com dan başvuru yapabilirisiniz.
    www.guildcoexist.com
    Oyun içi: Enurale Arynn
    Ayrıca disorddan mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romina -- 3 Mayıs 2017; 17:30:28 >
  • Playstation Store da indirime girmiş . Açıklama kısmında eksiksiz bir FFXIV Online tecrübesi yazmışlar. Aylık ödeme kalktı mı bilgisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Playstation Store da indirime girmiş . Açıklama kısmında eksiksiz bir FFXIV Online tecrübesi yazmışlar. Aylık ödeme kalktı mı bilgisi olan ?

Aylik ödeme kalkmadı. Yeni ek paket stormblood geliyor.

• Arkadaşlar ben dayanamayıp alacağım galiba. Şunu alacağız değil mi ? Açıklamada bütün paketlerde yazıyor onlara erişim sağlayabiliyor muyuz bunu alırsak?

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/fınal-fantasy-xıv-online/cid=EP0082-CUSA00285_00-FFXIVAIOB0000000?gclid=CNmep5yaktQCFURcGwodEVQKdg&gclsrc=ds

• Heavensward dahil o pakete, 1 ay boyunca lvl 60'a kadar başka bir ödeme yapmadan oynanabilir. Sonrasında devam etmek istenirse herm Stormblood satın almak hem aylık ödeme yapmak gerekiyor.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Yani Stormblood dışında ki eklentiler mevcut değil mi ? Alayım o halde. Aylık ödemesi şu an 50₺ mı? Daha uygun şekilde alabilmemiz mümkün mü?

Ve bir de beraber oynayabileceğim bir grup var mı?
    Cevabınız için ikinize de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 28 Mayıs 2017; 12:17:48 >
  • Bir Realm Reborn (Ana oyun) bir de Heavensward var zaten ikisi de pakete dahil gözüküyor.

Aylık ödeme 13 euro, o da şu an için 52tl yapıyor. Senin şimdilik aylık ödeme ile işin yok, açıklamada yer verilmemiş ama yeni başlayan herkese 30 günlük oyun süresi hediye geliyor. 30 gün bittikten sonra devam etmek istersen Stormblood (134 tl) ve 1 aylık oyun süresi (13 euro) satın alman gerekecek.

Burada guild'lerini paylaşıyor insanlar, onlarla iletişime geç istersen ya da İngilizcen varsa oyun içinde de şöyle yardım sever bir Free Company arayabilirsin. İster buradan ister oyun içinden ama mutlaka bir FC'ye dahil ol.

Fiyatlandırma şöyle,

Direk üyelik,

30 gün 13 euro
    90 gün 36 euro
    180 gün 66 euro

Game Time Card ile üyelik,

Bunu hem Square Enix store üzerinden hem çeşitli oyun satan sitelerden bulabiliyorsunuz. 60 günlük kartlar oluyor ve ortalama 25 euro gibi bir fiyatı var. Ancak kartlarda bölge kilidi söz konusu olduğu için oynadığınız bölge için kart alınması gerekiyor.

Crysta ile üyelik,

30 gün 899 Crysta

En ucuz yöntem bu, Mog Station üzerinden satın alabiliyorsunuz. 899 Crysta (8,99 Pound/42 tl) yapıyor. Ancak Crysta yönteminin de şöyle bir sıkıntısı var, sınırsız değil. Bir hesaba en fazla 10,000 (10 bin) Crysta yükleyebiliyorsunuz, bu da 11 aylık oyun süresi yapıyor.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum. Bakalım eğer beğenirsem 50₺'yı vereceğiz artık. :)

• PvP hakkında oyundan bilgi verebilirseniz sevinirim.Eğer iyi bir pvp sistemi varsa ben de denemek isterim.
  • KanameSama kullanıcısına yanıt
    PvP için oynanmaz, seveni var ama sevmeyeni çok daha fazla; en çok oynanan mod Frontline, 24 kişilik 3 takım birbiri ile çarpışıyor hani pek PvP hissiyatı yok. Bunun dışında Feast ve WolvesDen var, bunlar da daha az sayıdaki takımların birbiri ile mücadelesi bu modlara bir bakın istersen. 1v1 şeklinde dueling var ama hiç girmedim oynayan var mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

PvP için oynanmaz, seveni var ama sevmeyeni çok daha fazla; en çok oynanan mod Frontline, 24 kişilik 3 takım birbiri ile çarpışıyor hani pek PvP hissiyatı yok. Bunun dışında Feast ve WolvesDen var, bunlar da daha az sayıdaki takımların birbiri ile mücadelesi bu modlara bir bakın istersen. 1v1 şeklinde dueling var ama hiç girmedim oynayan var mı bilmiyorum.

Anladım.Peki pvp gear için grind olayı var mı? Yani pvp itemlerini almak için pvp girmek gibi.Pvp oynamak için bir neden olmalı.Yoksa insanlar öylesine pvp girip birkaç maç yapıp çıkıyorlar mı?
    PvP itemleri var tabii ve onları PvP'den düşürüyorsun ama oyundaki PvE ve PvP kısımları buz dağı gibi, ufak görünür bir kısmı PvP tüm özen ise PvE'ye gösteriliyor. Çok keyif alanı da var elbette ama Wow'daki PvP deneyimi yok. PvP gear'larının bazıları çok güzel gözüküyor benim girme sebebim o gearları sırf kozmetik olarak kullanmak içindi mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

PvP itemleri var tabii ve onları PvP'den düşürüyorsun ama oyundaki PvE ve PvP kısımları buz dağı gibi, ufak görünür bir kısmı PvP tüm özen ise PvE'ye gösteriliyor. Çok keyif alanı da var elbette ama Wow'daki PvP deneyimi yok. PvP gear'larının bazıları çok güzel gözüküyor benim girme sebebim o gearları sırf kozmetik olarak kullanmak içindi mesela.

Anladım çok teşekkür ederim.Oyunu ilk çıktığında almıştım ilk ay bedava oynamıştım.Şimdi tekrar başlasam sadece aylık ücret ödeyeceğim sanırım?
    Eğer sadece ana oyunu oynayacaksan (Lvl cap 50) evet sadece aylık ödeme yapacaksın ama lvl 60 için Heavensward lvl 70 için de Stormblood genişleme paketleri gerekiyor.
  • Stormblood gelirken oyunu aktif sekilde oynayan arkadaslar ariyorum. Discorddan iletisim kurabiliriz. Lich serverinda kalabalik bir Turk toplulugu var.Aktif sekilde oynayan arkadaslar kimler varsa buraya yazabilirse iletisim kurabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenercag -- 4 Haziran 2017; 2:30:21 >
  • ah be aylık üyelik davası olmasa bir saniye düşünmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 4 Haziran 2017; 3:57:44 >
  • 2 arkadaş tekrar başlamayı düşünüyoruz.Türkler hangi sunucuda ağırlıklı bilgisi olan varmı.
  • Bende simdi ps4´ten deneme sürümünü indiriyorum begenirsem devam ederim. Steam´de biri odini secin orda türkler cok demis. Burda da lich denmis. Hangisini secmek lazim?
  • Beyler ben oyunun deneme sürümünü indirdim ancak oyun açılmıyor, kutusunun arkasındaki kodu girin filan diyor. Yardım edebilecek olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.