Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.377
Cevap
15
Favori
67.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ps4'den oynuyosun sanırım ,

kutunun içinde kodlar olması gerekli onları square enix sitesine girip aktif etmelisin

-

arkadaşlar bir arkadaşımla daha önce kurduğum Anka fc ile hiçbir bağım kalmamıştır,kalması mümkünde değildir

ve bu minnuk prenses ( minnuk shirou ) artık odin'de özgür, sevimli dünyası ve karakterli arkadaşları ile oyuna devam ediyor

türk arkadaşlar arayanlar için odin serverde birkaç arkadaş önerebilirim , detay için pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 23 Temmuz 2017; 3:5:23 >

• CoEx olarak ilk haftada Omega Savage v1.0 ve v2.0 temiziemis bulunmaktayiz. Kadromuzu genisletmek ve 2. static grubunu oluşturmak için yeni arkadaşlar aramaktayız. İletişim için websitemiz üzerinden ya da discord grubumuzdan biz ulaşabilirsiniz.

Kill videolarımız:

• ve Odin'li minnuk prenses Ps4 ff platin trophy finish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 11 Eylül 2017; 18:46:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odin serverında türk guildi varmı ?
  • xbrainx kullanıcısına yanıt
    Coex var özelden discord bilgisini yazarım vildan ve Kaan'a ulaşırsın
  • Lich serverinde 2 kişi başladık katılmak isteyen eklesin Darth Raven

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar....

Ben de eski MMORPG oyuncularındanım FINAL FANTASY XIV yeni baslayanlardanım forum da paylasmıs oldugunuz server ve kanal üzerinde bir karakter açtım...Karakterimin ismi Cuneytr Blackpaper
    Eklemek isteyen ve oyuna canımızı katacak bir oyuncu arıyorsanız... Adım Cüneyt 1977 doğumluyum uzun yıllardır online oyun camiasında zaman harcıyoruz
  • Türkiye'de bitik bir oyun çok az oynayan var onlarda farklı serverlar da solo oyun gibi oldu benim için her şeyi tek kasıyorum ilv355 oldu wow da türk çok oyun sarmadı bir ff14 değil görevler sıkıcı hep aynı wow da 10 tane ondan kes 5 tane bundan getir şunu kes sıkıcı lich serverın dayım oynayan varsa eklesin Darth Raven nik fc var ev var ama huzur yok 😁

• Şimdi psn kardeşim le ben bu oyunu alsam aylık üyeliği 2 ye bölebiliyomuyuz yada sec pri şeklinde aldığımızda aylık üyeliği iki kişi alıp kendi psinde oynayabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 9 Mayıs 2018; 14:20:42 >
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Oynayamazsın tek lisansı var her makine için oyunu ayrı ayrı almak gerekiyor aylık ücreti de o şekilde

• Darkmessenger D kullanıcısına yanıt
    Anladım saol

• Final Fantasy XIV: Stormblood - Patch 4.3 Gameplay Trailer | PS4

• O kadar bekle bir günde bitti :) triali baya zor olmuş 3. cü seferde geçebildim cross server link shell eklenmiş kuralım bir tane farklı serverlarda oynasak da beraber raid dungeon vs yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmessenger -- 30 Mayıs 2018; 1:20:39 >
  • Heavenswarddan önce oynamıştım. Şimdi yeniden başladım. Odinde hala oynayan varsa iletişime geçelim. Karakter ismi; Shady Zubukzade.
  • Arkadaşlar oyun şuan ps4 için indirimde hala aylık ödeme alıyormu? Tüm mesajları okuyamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seegoo -- 26 Temmuz 2018; 19:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

Arkadaşlar oyun şuan ps4 için indirimde hala aylık ödeme alıyormu? Tüm mesajları okuyamadım.
    Evet aylık ödeme mevcut.
  • Bilgilendirme için teşekkürler hocam@Zeadia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seegoo -- 27 Temmuz 2018; 9:46:42 >
  • Merhaba, ps4 üzerinden ffxiv'i oynamayı düşünüyorum fakat daha önce p2p olan bir mmo oynamadım dolayısı ile kafamı kurcalayan birkaç sorum var.

1-) Yorumlardan anladığım kadarı ile oyunu Steam üzerinden aldığınızda bir aylık üyelik hediye ediliyormuş. Bu durum PS4'te de aynı mı? Bir aylık üyelik hediye edilecek mi?

2-) Aylık olan ücreti PS4'te nasıl ödüyoruz? Nasıl aylık üyelik alıyoruz?

3-) Oyunu dlcsiz olarak alsam dlcleri sonradan alabilir miyim? PS Store'da dlcleri ayrı olarak göremiyorum.

4-) Mog Station'da TL ile alışveriş yapabilir miyim? Eğer TL ile alışveriş yapabilirsem ininal kullanabilir miyim?

5-) Oynamak için PS Plus gerekiyor mu?

6-) PS4'te olan hesabım ile pc'de oynayabilir miyim? İleride platform değiştirmek istersem bunu yapabilir miyim?

7-) Oyun desteklenmeye devam edecek mi? Yeni expansionlar gelecek mi?

8-) Free trialı oynadıktan sonra oyunu tam sürüme yükselttiğimde free trialda karakter ile oynayabilir miyim? Kaldığım yerden devam edebilir miyim?

Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralAlisa -- 5 Ağustos 2018; 19:40:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GeneralAlisa

Merhaba, ps4 üzerinden ffxiv'i oynamayı düşünüyorum fakat daha önce p2p olan bir mmo oynamadım dolayısı ile kafamı kurcalayan birkaç sorum var.

1-) Yorumlardan anladığım kadarı ile oyunu Steam üzerinden aldığınızda bir aylık üyelik hediye ediliyormuş. Bu durum PS4'te de aynı mı? Bir aylık üyelik hediye edilecek mi?

2-) Aylık olan ücreti PS4'te nasıl ödüyoruz? Nasıl aylık üyelik alıyoruz?

3-) Oyunu dlcsiz olarak alsam dlcleri sonradan alabilir miyim? PS Store'da dlcleri ayrı olarak göremiyorum.

4-) Mog Station'da TL ile alışveriş yapabilir miyim? Eğer TL ile alışveriş yapabilirsem ininal kullanabilir miyim?

5-) Oynamak için PS Plus gerekiyor mu?

6-) PS4'te olan hesabım ile pc'de oynayabilir miyim? İleride platform değiştirmek istersem bunu yapabilir miyim?

7-) Oyun desteklenmeye devam edecek mi? Yeni expansionlar gelecek mi?

8-) Free trialı oynadıktan sonra oyunu tam sürüme yükselttiğimde free trialda karakter ile oynayabilir miyim? Kaldığım yerden devam edebilir miyim?

Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler. :)
    1- Evet.
    2- Ödeme bütün platformlarda aynı mantıkla işliyor. Mogstation üzerinden veya prepaid kart alarak.
    3- Alırsınız ama şuan complete edition indirimde ve en mantıklı olan onu almak.
    4- TL ile alışveriş yapamazsınız işlemler euro üzerinden tl olarak ininal kartınızdan düşecek.
    5- Bildiğim kadarıyla hayır.
    6- Evet crossplatform mevcut fakat diğer platformda da oyuna sahip olmalısınız.
    7- Evet.
    8- Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

1- Evet.
    2- Ödeme bütün platformlarda aynı mantıkla işliyor. Mogstation üzerinden veya prepaid kart alarak.
    3- Alırsınız ama şuan complete edition indirimde ve en mantıklı olan onu almak.
    4- TL ile alışveriş yapamazsınız işlemler euro üzerinden tl olarak ininal kartınızdan düşecek.
    5- Bildiğim kadarıyla hayır.
    6- Evet crossplatform mevcut fakat diğer platformda da oyuna sahip olmalısınız.
    7- Evet.
    8- Evet.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. :)

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.