Binbaşı
28 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar. 3dsmax programı için stabil bir sisteme ihtiyacım var. Masaüstü olarak imac lere bakmaya başladım. 3dsmax vb programlariçin özel ekran kartları çıkartılmış. Sizce bu özelliklere sahip imac veya macbook pro 3dsmax için rahat,stabil bir çalışma ortamı sağlar mı yoksa render olaylarına gelince kasar mı?Ya da apple ı bir kenara bırakıp diğer marka laptoplardan mı tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler.

Square Enix dün yeni dissidia oyunu için teaser videosu yayınladı. İzlememiş olanlar için buyrun

Daha önceki Dissidia ya göre çok daha geliştirilmiş duruyor ve roster a final fantasy xiv karakterleri de eklenmiş. Henüz hangi platforma çıkacağı belli olmasa da (Japonya'da arcade olarak çıkacak deniyor) tahminim hem eski hem yeni nesile de çıkacağı yönünde. Oyunda 3vs3 mod da bulunmakta.

Yeni bilgiler 10 nisanda gelecek
Aradığım elektro gitar aslında Epiphone SG Special idi fakat dore muzik evindeki çalışan o gitarin ellerinde olmadıkları için indirimde olan

Gretsch G5220 Junior Jet? II
http://www.do-re.com.tr/U12752,537,gretsch-g5220-junior-jet-ii-elektro-gitar-elektro-gitarlar-gretsch.htm

Modelini önerdi . 900 liradan 630 lara düşmüş.

Daha sonra gezinirken bu gitara rastladım . Tonları gayet güzeldi :

http://www.do-re.com.tr/U13055,537,gretsch-g5425-electromatic-pro-jet-elektro-gitar-elektro-gitarlar-gretsch.htm

Fakat ilk gitar hakkında fazla ton videosu bulamadım .
Sanki bu gretsch marka gitarlar daha çok Jazz ve blues için yaratılmış . Ben daha çok işin acemi kısmından ziyade orta halli beni uzun bir süre götürecek bir model arıyorum . Aslında tek amacım video game soundtrackleri coverlamak olsa da her türlü tona sahip bir kaliteli bir gitar arıyorum Beni bu modeller ve epiphone sg special arasında kıyaslama yaparak bilgilendirirseniz çok memnun olurum . 630 a çıkıp indirimde olanı almalı mıyım ?
Merhaba size bir sorum olacaktı. Benim Psn im tr arkadaşın us biz ps4 de birincil ve ikincil yapacağız hesaplarımızı.

Arkadaşın hesabı us ve battlefield 4 ü de us bölge aldı. Premium satın alacak. Benimle paylaşması gerek. Alacağım oyun PAL mı yoksa Us mu olursa yararlanabilirim ? Hesabım tr dediğim gibi. Bu durumda yararlanabilmek için hangi bölge almam gerek ?

Lütfen bilgilendirin .

Herkese merhaba . Soul sacrifice oynayanlar var mı aranızda ? Avalon pact V den sonra iyice zorlanmaya başladım . Oynadığım oyuncular yabancı tam olarak takım mücadelesi verebildiğimizi söyleyemeyeceğim . Eğer düzenli oynayan varsa buraya psn id lerini buraya yazsın.Birlikte daha kolay ve zevkli mücadeleler verebiliriz .
Arkadaşlar merhaba . Öncelikle uzun bir süredir uygun bir televizyon arayışındaydım ve hala aramaya devam ediyorum . İlk bulduğum 3D bir lg monitörüydü özellikleriyle göz kamaştırıyor fakat satın alan arkadaşların yorumlarından edindiğim kadar göz dolduran boş bir cihaz 3D boşu boşuna yapılmış olmasıydı . Daha sonra Samsung un 32EH6030 modeli 3D televizyonu buldum özelliklerinden bahsedecek olursam ;

Ekran Boyutu82 cm (32")
Full HD
Kontrast OranıHigh Kontrast
HzCMR 200 Hz
Görüntü TeknolojisiWide Colour Enhancer
Parlaklık300 Nit

Tepkime süresi yazmıyordu bu anında etki anlamına mı geliyor ? Bu modellerde acaba dual play özelliği bulunuyor mu ? LG lerin çoğu 3D 'sinde dualplay özelliği vardı kendi sitesinden baktığım kadarıyla . Bu modelin fiyatı bu özelliklere göre fena değildi maksimum 950 tl ye satılıyor istenilse daha ucuza da bulunabilir aslında. Her neyse sizce bu özelliklere sahip bir televizyon Playstation 3 ile nasıl bir uyum sağlar hem 3D hem de normal olarak . Sorularıma cevap verdikten sonra televizyon önerileriniz varsa beklerim LG marka tercihimdir maksimum verebileceğim fiyat 1000 tl
. Artık 3D teknolojisiyle konsolda tanışmak istedim . O yüzden 3D takıntım başladı . Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Resident evil Outbreak file 1 ve 2 PSN için HD olarak yapılmaya başlandı !

Outbreak fanları bunca zamandır bir hd paketi ve file 3 ün yapılmasını istemişti.. Anlaşılan capcom bütçesini biraz daha arttırmak isteyip bu fikre olumlu yönde bakmış gözüküyor..
Oyunun psn için çoktan hazırlanmaya başlandığını fakat online özelliğinin eksik olacağını belirtti..Outbreak file 1 ve file 2 2007 yılında serwerları kapatılmıştı... Aslında çoklu oyuncu ile daha çok zevk alınan outbreak oyunu tek kişi ile aynı zevki taşımayacak olması aşikar.. O yüzden fanlar bu konu hakkında tepkisini sürdürmekte..
Henüz kesin birşey yok ama online sistemi getirilirse bunun süreci uzayabilirmiş... Outbreak hd yi online oynamak tamamen ayrı bir zevk olurdu fakat onlinesız bir outbreak için bunu satın almanın mantığı nedir o oyunculara kalmış bulunuyor..

http://www.relyonhorror.com/latest-news/resident-evil-news/resident-evil-outbreak-headed-to-psn-as-ps2-classic/comment-page-1/#comment-9736

Böyle demiş relyonhorror sitesi..Açıkçası haberi ilk gördüğüm gün inanılmaz heyecanlanmıştım.. Hayatta en çok istediğim şeylerden birisiydi oyunu ps3'de HD olarak oynamak.. Ps2 de oyunu hiçkimse türkiyede online oynayamamıştı çünkü.. Türkiyede ps2 network sistemi yoktu çünkü.. Fakat online olmaması derin bir hayal kırıklığı oluşturdu bende.. Çünkü bu oyunu cidden online oynamak istiyordum.. Oyunun herhangi bir bölümünü Very hard zorluk derecesinde bitiremedim.. Çünkü AIPC'ler item alıp vermek dışında önümüzdeki yolu açmak için hiç bir yardımları olmuyordu oysaki onlineda herkes birbirine yardım ederek adeta bir takım oyunu sergiliyorlardı... Henüz online olup olmaması konusunda kesin bir bilgi söz konusu değil.. Eğer yapılırsa bağlantı sorunları yaşanabileceği söyleniyor.. En baştan ve ps3 e göre bu sistemin tekrar oluşturulması gerekebilir bu da zaman alabilir.. Umarım oyunun online seçeneğini çıkarmazlar çünkü pek çok resident evil oyuncusu için outbreak hd yi online olarak oynamak farklı bir tat bırakacaktır...

Arkadaşlar Dark Souls seviyorsanız biribirimizle oyunu oynarken daha iyi bir iletişim için pvp turnuvalarımız için coop yardımlaşamalarımız için sayfa oluşturduk facebook'da sizi de bekleriz ..

Dark souls Türkiye
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS5
Oyun Platformu
Nintendo Switch
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.039
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 4.699 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 449 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.