Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.378
Cevap
15
Favori
67.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

1- Evet.
    2- Ödeme bütün platformlarda aynı mantıkla işliyor. Mogstation üzerinden veya prepaid kart alarak.
    3- Alırsınız ama şuan complete edition indirimde ve en mantıklı olan onu almak.
    4- TL ile alışveriş yapamazsınız işlemler euro üzerinden tl olarak ininal kartınızdan düşecek.
    5- Bildiğim kadarıyla hayır.
    6- Evet crossplatform mevcut fakat diğer platformda da oyuna sahip olmalısınız.
    7- Evet.
    8- Evet.

Alıntıları Göster
    indirim nerede acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

indirim nerede acaba?

Alıntıları Göster
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA00285_00-COMPLETE20170000
  • quote:

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA00285_00-COMPLETE20170000

Alıntıları Göster
    arayüzü nasıl acaba ps için?yani sanki daha çok bir bilgisayar oyununu andırıyor.playstationda çok hayal edemedim.

• quote:

arayüzü nasıl acaba ps için?yani sanki daha çok bir bilgisayar oyununu andırıyor.playstationda çok hayal edemedim.

Alıntıları Göster
    Bir sıkıntı yok rahatlıkla oynanabiliyor. İsterseniz klavye mouse da takabiliyorsunuz.
  • quote:

Bir sıkıntı yok rahatlıkla oynanabiliyor. İsterseniz klavye mouse da takabiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    son olarak aylık ücreti ne kadardı?böyle wowda olduğu gibi prepaid kartları var mı pek göremedim de nette.Diğer türlü direk kurdan ödemek sıkıntı malum tl hali ortada
  • quote:

son olarak aylık ücreti ne kadardı?böyle wowda olduğu gibi prepaid kartları var mı pek göremedim de nette.Diğer türlü direk kurdan ödemek sıkıntı malum tl hali ortada

Alıntıları Göster
    11 euro. Prepaid kartlar var fakat wow gibi uygun fiyatlarda satılmıyor aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor.
  • Beyler oyunu tekrardan yükledim ama oyun açılmıyor. Sorun ne olabilir?
  • Arkadaşlar selam
    oyunu dün yükledim ve 6 saat falan oynadım lich serverındayım çünkü orda çok türk olduğunu okudum
    oyundaki adım darbeli matkap
    eklerseniz sevinirim
    bu arada oyunda sanrım ben yavaş ilerledim 6 saatte level 12 olabildim anca çok uzaklara koşturmalı falan biraz sıktı bu durum beni
  • Şu an aktif olarak oynayan arkadaşlar hangi serverda acaba? Uzun bir aradan sonra tekrar başlıyorum.
  • Beyler bu aylık ücret muhabbeti devam ediyormu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ediyor.
  • Ashina kullanıcısına yanıt
    Aylık ne kadara geliyor

• 11 veya 13 euro, güncel kur üzerinden yaklaşık 65-75 TL arası.
  • Aktif Olarak Zodiark Serverinde oynuyoruz dc adresimizhttps://discord.gg/pBdzUJC Oyunu satın almamış, satın alıcaklar vs kafaniza takılan soruları dc'de bize sorabilirsiniz. Kendi türk guildimiz mevcut elimizden gelen yardımı yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 20 Mayıs 2019; 13:48:47 >
  • deepcoca D kullanıcısına yanıt
    Hala oynuyormusun darth raven nick akşama gidince eklerim

• PS4 de daha önce MMOrpg oynamadım bu oyunu almayı düşünüyorum önerirmisiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

PS4 de daha önce MMOrpg oynamadım bu oyunu almayı düşünüyorum önerirmisiniz arkadaşlar.
    Aylık ödemeyi sorun etmiyorsanız ve pve oyuncusuysanız kesinlikle öneririm.
  • Final Fantasy XIV: Shadowbringers - Full Trailer | PS4

• aylık ödeme hala devam ediyor mu

• PS4'de oynayan arkadaşlar eklerse sevinirim.
    PSN: mfurkankeles

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.