Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII Türkçe Yama Çalışması (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
22
Favori
19.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çeviri bitti. Sağda solda gözden kaçan hatalar, yanlış yazılan kelimeler için nolur nolmaz diye hızlıca tekrar bir üstünden geçilecek. Bu kısım da çeviri olmayacağı için tahminim 1-2 hafta sürmeyeceği yönünde. 1-2 hafta sadece bunun için çok değil mi diyenlere şöyle diyeyim. Arkadaşlar 710 dosya var. Ben de sevgili Hamza da olabildiğince dikkat etmeye çalıştık ki öyle çok bir hatada çıkacağını sanmıyorum ama eşeği iyice sağlam kazığa bağlamak istiyorum hepsi bu.

Bu arada sevgili Hamza bu imla kısmında olmayacak. Zaten iyi yordum adamı. Kırmadı beni sağolsun o kadar uğraştı, çevirdi. Bu çeviride benden sonra en büyük pay sahibi, emek sahibi odur.
  • Hocam bir sonraki çeviri FF XV olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yücehonos123 Y kullanıcısına yanıt
    O imkansız. Zaten başka bir oyun çevirirsem duyurmayacam ki çevirmek istediğim başka bir jrpg var.
  • Şu anki hali ile paylaşmanız mümkün mü? Hata kontrolü yapınca nihai sürümüde paylaşabilirsiniz.
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Zaten o kontrolü ben yapmıyorum arkadaş yapıyor.
  • yaklaşık 8-9 ay önce size güvenerek bu oyunu satın almıştım yamanın bitiyor olması çok güzel umarım yeni jrpg projeleriniz ile bizi sevindirirsiniz
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah :D

Başladım diğer oyunu çevirmeye de onunla ilgili sadece şunları söyleyeceğim;

Final Fantasy 7 gibi büyük bir çeviri olmayacak.
    Bitene kadar duyurmayacağım.
    Yine bir JRPG ama farklı bir seriden.
    Sadece PSP ve PC de var oyun. Başka hiçbir platformda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Geçenlerde bir yerde gördüm. Final Fantasy 7 nin ingilizce çevirisi yetersiz görüldüğü için japonca sürümü baz alınarak sıfırdan tekrar yapılmış.
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum; çevirinin çok büyük kısmı (en az yüzde 85 i) orjinal ingilizcesindeki dosyaların satır sayısı dikkate alınarak onun üzerinden yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

YS Seven mi? çok güzel tercih!
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Çıkınca görürsün.
  • steam den oyunu aldım indirdim sadece yamanın çıkmasını bekliyorum 1-2 güne çıkar diye düşünüyorum doğrumu dur ?
  • Saçma sapan çeviriler yerine gerçekten yapılması gereken bir çevirinin bitiyor olması mutlu ediyor. Elinize sağlık çevirmen arkadaşlarım.

• Bu arada yama PC portuna mı yapılıyor ya da PSX romuna mı?

• brenzha kullanıcısına yanıt
    Steam sürümüne göre.
  • Yalnız Çoban Y kullanıcısına yanıt
    Arkadaş imla kontrollerini düzenlemesini yapıyor şu anda.
  • ortalama 2 yıldır sessiz sedasız bekliyorum bekleyiş son buluyor hissediyorum
  • Oyunu Türkçe oynamaktan çok Türkçe çevirinin kalitesi için sabırsızlanıyorum. Beklemedeyiz

• Valla çok heyecanlıyım inşallah bir an önce çıkar yama her gün gelip bakıyorum belki çıkmıştır diye 1 haftayı da geçti dayanamıyorum çıksın artık
  • İmla kontrollerini arkadaşlar yapıyor; bir de teknik sıkıntılar var ona uğraşıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.