Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII Türkçe Yama Çalışması (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
22
Favori
19.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güzel llerinize sağlık umarım kısa zamanda bitirirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son durum nedir acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buraya ilerleme hakkında bir bildiri girilse epey hoş olacak.
  • Shevae kullanıcısına yanıt
    %99 diyelim. son 6-7 dosya kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

haftaya çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

Teşekkürler, kolay gelsin.
  • Türkiye de bir jrpg yi çevirecek kadar işinizi seviyorsunuz. Yamanın çıkışını heyecanla bekliyoruz. Eğer başka bir jrpg oyunu çevirirseniz yardımcı olmak isterim.
  • İşin sonuna bukadar yakınken konuyu yukarıya çıkarmak istedim. Hem ME1 hem FINAL FANTASY VII çevirisine kavuşmayı düşünmek bile heyecan verici. Çevirinin ne zaman yayınlanacağıyla ilgili bir açıklama yaparsanız bizi mutlu etmiş olursunuz. Hayırlı çalışmalar.
  • hocam %99 diyeli 2 hafta olmuş neredeyse ne zaman yayınlayacaksınız ?
  • Teknik arızalar var, onlarla uğraşıyoruz. Bazı hataları elle tek tek ayıklamak gerekiyor, bu da zaman alıyor.

Tarih verme gibi bir niyetim de yok. Çıkardığımız zaman buraya koyarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayenizde ilk final fantasy deneyimimizi yasayacayız. Size güvenip aylar önceisnden bu oyunu satın almıstım belki 7-8 ay oldu bu oyunu satın alalı geçen hafta biraz karıstırdım trenden iniyoruz falan bi kosusturma falan nereye geldim dedim tr yama olmayınca insan hiçbirşey anlamıyor sizin emeginizin hakkı ödenmez 5-10 tl bagısla bitecek iş degil hakkınızın ödenmesi cidden ;)
  • Yukarıda tutalım geçtiğimiz yazdan beri bekliyorum.Emeğiniz için teşekkürler arkadaşlar.
  • Elinize sağlık.
  • yama yakın meşaleleri yakın!! ff15'e başlamadan önce eski bi ff oyununu oynamak çok iyi olacak. o zamana kadar da ff15 te inidirme girer. ellerinize sağlık
  • Geçen Yazdan beri bekliyordum bende. Umarım biran önce çıkar. İngilizce öğrendiğimden ve öğrenmeye devam ettiğimden ötürü yamayı kullanmayacağım fakat umarım resmi olarak oyuna eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 15 Nisan 2018; 20:36:18 >
  • -Master kullanıcısına yanıt
    İlgili kişilere resmi olarak eklenmesi için mail attık defalarca ama her seferinde olumsuz geri dönüş aldık. Yamayı çıkardıktan sonra tekrar şansımızı deneyeceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 senedir bekliyoruz bakalım ne olacak :))
  • artık çıkmasını en çok bekledigim yama bu yama oldu :)
  • Son durum nedir hocam.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.