Şimdi Ara

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
9.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BIG PS3
    Grafikler Vasat Gene Bu Oyun Xbox360 A Yapılıyor Fazla Şey Beklenmesi Anlamsıs Port Yapılmış Bir oyun Galiba gene EA Para Kazanma amacında doymamış fifa 10 dan aynı oyunu biraz oynayıp veriyor
    şahsen almayı düşünmüyorum ki MLB 10 The Show u da görmüş biri olarak bu oyunun grafiklerine iyi diyemem çok kötü hatda fifa 11 de böyle cıkarsa onuda almam yeter artık EA e para Vermek istemiyorum fifa08 fif09 fifa10 fifa 10 şu anda gayet iyi yeni Gelicek Fifalar çok ilerlemezse fifa10 devam mecburen tabi bu laflar Grafikler için Bide Çimler Falan deniyor gördüm çimleri Dümdüz Karton Low Grafik Berbat.

Yok artık, ciddi misin bunları yazarken?
  • quote:

Grafikler Vasat Gene Bu Oyun Xbox360 A Yapılıyor Fazla Şey Beklenmesi Anlamsıs Port Yapılmış Bir oyun Galiba gene EA Para Kazanma amacında doymamış fifa 10 dan aynı oyunu biraz oynayıp veriyor
    şahsen almayı düşünmüyorum ki MLB 10 The Show u da görmüş biri olarak bu oyunun grafiklerine iyi diyemem çok kötü hatda fifa 11 de böyle cıkarsa onuda almam yeter artık EA e para Vermek istemiyorum fifa08 fif09 fifa10 fifa 10 şu anda gayet iyi yeni Gelicek Fifalar çok ilerlemezse fifa10 devam mecburen tabi bu laflar Grafikler için Bide Çimler Falan deniyor gördüm çimleri Dümdüz Karton Low Grafik Berbat.

Dümdüz olmayacakta ne olacak? Kayseri Kadir Has 'ın zemini gibi mi olsun, daha mı iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

Dümdüz olmayacakta ne olacak? Kayseri Kadir Has 'ın zemini gibi mi olsun, daha mı iyi?

Sen git pes oyna ne de olsa arcade size arcade lazım

Ayrıca oyunun gölge ve ışıklandırmaları şahane olmuş.Daha oyunun çıkmasına 3 ay var daha da güzelleşebilir

• Oyun çıktığında Fifa 10'unu satıp bunu alsam iyi mi yapmış olurum kötü mü ? Birde satabilir miyiz ki ?
  • keşke türkiye olsaydı bu dünya kupasında, ama katılamadık. ne güzel olurdu ama ardayla falan türkiye ile oynamak bu oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: hougras

keşke türkiye olsaydı bu dünya kupasında, ama katılamadık. ne güzel olurdu ama ardayla falan türkiye ile oynamak bu oyunda

Elemelerden başka yine oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

Sen git pes oyna ne de olsa arcade size arcade lazım

Ayrıca oyunun gölge ve ışıklandırmaları şahane olmuş.Daha oyunun çıkmasına 3 ay var daha da güzelleşebilir

Pes mi oyna yapma bu kadar kötü bir hakareti kabul edemem şimdi ufak bir resim yaptım buyrun yorumlarını şimdi yapın yukarda yazılanlara cevap niteliğinde
    Bu Arada İstersen sen git benim pes konusunda yazdıklarıma bi bak fifa10 da ilk alanlardanım bu forumda ve hala da elimde ve oynuyorum demek istediğim şey PS3 konsoluna yakışmıyor artık bu low grafikler
    MLB 10 The Show a bir ara bakın videolarına falan ne demek istediğimi anlarsınız orda gerçek ışık ve grafikleri görünce anlıcaksınız bu arada fifa düşmanı gibi hemen saldırılar oldu yazık yazık yapmayın şunu

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi

• arkadaşlar sizce FIFA 11 de grafikler daha fazla gelişirmi yapımcı EA FIFA 10 çıkmadan önce açıklama yapmış galiba bu yıl oynanışa önem verdik gelecek yıl ( FIFA 11 ) grafiklere önem verecez demişler doğrumu bu oyun için bnde PS3 almayı düşünüyorum arkadaşın PS3 ünde oynadım harikaydı fıfa 10
  • BIG PS3

Demek istediğini anladım ben. Sana şöyle birşey söyleyeyim pcne FIFA 09 yükle ve autta çimlere bak. Resmen bir görsel şölen harika duruyorlar harika. Ama uzaktan fos.

FIFA'da çimler yerden bakınca 3 boyutlu değil, dümdüz. Evet bence de çok kötü birşey bu bu nesile yakışmayan birşey. Ama bizim çimlere güzel deme sebebimiz uzaktan çok iyi gözükmeleri, yani maçı oynadığımız kamera açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 14 Şubat 2010; 12:38:22 >
  • Gencay A

Teşekkürler En azından bir kişi beni anladı forumda sonunda Ya dostum elimizde Manyak güçlü bir alet var ve biz hala port oyunlara bakıoyuruz bu oyunlar ps3 e özel olsa böylemi olurdu ben bunu demek istiyorum yoksa
    fifa kesinlikle çok iyi bir oyun fifa10 ve bu yeni gelicek olan ama yetmiyor işte God of War Uncharted 2 ve diyer oyunları görünce mesela hustla king zor bir şey değil istese yapar EA ama Para kazanmadan başka bir şey düşünmedikleri için böyle yavaş yavaş veriyorlar insanlara hesapladım 350 milyona yakın para vermişim fifalara bunada verirsem her halde 450 falan oh süper ve bütün cıkan fifalara bakıoyurum grafiklere nerdeyse aynı ve xbox360 ımda var onda da aynı bire bir olmazz ps3 e kabul etmiyorum artık port oyun genede Teşekkürler Sana GencayA Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonimotto

3.resim PES gibi olmuş daha doğrusu uzaktan öyle duruyor eğer modellemeleri resimdeki gibiyse FİFA oyuncuları FİFA 11'de bal mumu adamlardan kurtulacaktır geçte olsa ışık efektlerini eklemişler

Evet, Pes'e özenmişler sanki.
  • FIFA 10 mu alsam bu oyunu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

FIFA 10 mu alsam bu oyunu mu ?

Pes al.
  • Hmm, çimler dediğiniz gibi olsa güzel olur gerçekten. Sanki birkaç oyunun videosunda öyleydi, ben mi yanlış hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

FIFA 10 mu alsam bu oyunu mu ?

sende fifa 10 yokmuydu?
  • Sony exclusive futbol oyunu yapsa müthiş grafiklerle basket yapıyorlar müthiş bir beyzbol oyunlarıda var niye futbol yapmasınlar ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cborg Ninja
    Sony exclusive futbol oyunu yapsa müthiş grafiklerle basket yapıyorlar müthiş bir beyzbol oyunlarıda var niye futbol yapmasınlar ki

Yapsınlar bence de.
  • Ya Xbox 360 Ps3 ten once cıktı diye oyunları onun ayarlarına göre yapiyorlar, PS3 e de sadece port ediyorlar. Beyonetta (PS3 versiyonu) falan bu acıdan daha düşük puanlar almıstı IGN den. Bir incelemede PS3 'ün mimarisinin alısıldıgı taktirde, Xbox'tan cok daha iyi işler cıkarabilecegi söyleniyordui. İş oyun firmalarının üşenmeyip ugrasmasını gerektiriyor. Çimlere gelince, ben bu konuda da oyun yapımcıların cok ugrasmadıgını, bir anda tüm teknolojik imkanları sunmayıp bunu zamana yayarak, ticari acıdan, insanları az malzemeyle ne kadar sömürürsek o kadar iyi mantıgıyla yaklastıklarını düşünüyorum. World cup 2010 cıksa da baksak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxxxel -- 14 Şubat 2010; 20:10:24 >
  • Zamanında demiştik fifanın oyuncu modellemeleri saha içi dışı etmenleri grafikleri kötü diye ama meğerse millet yine EA'nin oyununu bekliyormus fifanın olumsuz yönlerini farketmek için.Keşke PES'i EA yapsaydı adıda PAS olsaydı alemde tek kral olsaydı.Sonunda fifa adını taşıyan bir oyunu fiyatının 10 sterline düşmesini beklemek zorunda kalmayacağım birde çıkmadan demo sürürlerse piyasa çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cborg Ninja

Sony exclusive futbol oyunu yapsa müthiş grafiklerle basket yapıyorlar müthiş bir beyzbol oyunlarıda var niye futbol yapmasınlar ki

world tour soccer hesapda gelicekdi ama hala bir haber yok bu oyun gelseydi zaten MLB 10 gibi mesela ortalık kopardı zaten bu gün bunları konuşmuyor olurduk ama hala yapmadı london studio WT soccer yok ortalıkda
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.