Şimdi Ara

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Yeni video 22 . saniyeye dikkat edin fifa 10 un aydınlatmaları bunun yanında halt etmiş. Bu oyun mükemmel olmuş helal olsun humber a.

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/feature-video/2010_fifa_world_cup_interview

Renkler ve ışıklandırmalar çok gerçekçi. Fifa10'unki daha yapay.
     Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi

ohaaa grafiklere bak

Harbiden ya grafikler müthiş olmuş. Şu oyunun çimleri düzeltildi, grafikleri de bu kadar gerçekçi hale geldi ya daha ne isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 11 Şubat 2010; 19:06:36 >

• OHAAAAAAAAAAAAAA

Baba bu nedir ya!!! Bildiğin manyak ışıklandırmalı, manyak çimli, oyuncu yüzleri inanılmaz gelişmiş. Adam naapmış böyle ya. Daha oyunun çıkmasına 3 ay var hele. Çüşş'' Ohanness!
  • Çimlerin manyağı oldum diyebilirim. Üstelik face deki gelişmeler PES serisini bile sollayacak cinsten. Abi EA ne yapmaya çalışıyor. Tahta tek başına oturup da Futbol Simülasyon oyunlarını tekeline mi almaya çalışıyor. Helal Fifa.
  • Çimler, ışıklandırma, gerekçilik harika da, gerekçi olacağız diye vuvuzelayı niye koyarsınız ya? Geçen yıl Konfederasyon Kupası maçlarını izleyememiştim bu borazan bozuntusu yüzünden
  • Grafikler süper.
  • görüntüler çok iyi, atmosfer coşucak gibi :)

gece ışıklandırmaları nası olcak acaba :)
  • vuvuzela nın olması iyi bir şey atmosfer ve gerçekçilik adına iyi bir ayrıntı. Özellikle afrikalılar-brezilyalılar-hollandalılar maçlarda resmen çalgılarla güzel müzikler yapıyolar.Daha öncede söylediğim gibi şimdiye kadarki tüm dünya kupası kasetlerini alıp içlerinden taraftarların seslerini kesip oyuna aktarmışlar hangi ülke hangi müziği yapıyorsa bizzat onları duycaz. Şimdiden hayalini kuruyorum patlayan flaşlar-çalgı sesleri-kenardaki konfetiler eşliğinde birde gol atınca çalan davul ve korna sesini düşününce içim kıpır kıpır oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

vuvuzela nın olması iyi bir şey atmosfer ve gerçekçilik adına iyi bir ayrıntı. Özellikle afrikalılar-brezilyalılar-hollandalılar maçlarda resmen çalgılarla güzel müzikler yapıyolar.Daha öncede söylediğim gibi şimdiye kadarki tüm dünya kupası kasetlerini alıp içlerinden taraftarların seslerini kesip oyuna aktarmışlar hangi ülke hangi müziği yapıyorsa bizzat onları duycaz. Şimdiden hayalini kuruyorum patlayan flaşlar-çalgı sesleri-kenardaki konfetiler eşliğinde birde gol atınca çalan davul ve korna sesini düşününce içim kıpır kıpır oluyor

Bu yorum benimde içimi kıpır kıpır yaptı..2 ay sonra bende inş.. ps 3 alırsam bu oyunuda almayı düşünüyorum ..vuvuzelayı neden sevmiyosunuz anlamış değilim..bence maçlara süper bi hava katıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5vtknmz -- 12 Şubat 2010; 10:06:31 >

• Koşuuuun yeni video geldi. Bu nasıl bi oyun lan HUMBER olayı bitirmiş spikerde farklı.

Oyuncuların dönüşleri felan çok daha muhteşem olmuş. Defans oyuncularındaki hantal dönüşlerde kalmamış. Daha seri hareketler ile muhteşem hale gelmiş. Çatlaya çatlaya beklicez oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 12 Şubat 2010; 10:42:58 >
  • Güzel duruyor.
  • Harika olmuş.
  • Fifa11'de umarım grafik olarak geriye gitmezler şu oyundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 12 Şubat 2010; 13:07:38 >
  • gerçekten oyun mükemmel olmuş özellikle grafikler süper inş. FIFA 11 de WC2010 grafikleri gbi olur
  • Nihayet FIFA grafiklerde birşeye benzemeye başladı. Bir de büyük ekranda görmek lazım oyunu. FIFA 10 oynanış olarak güzel ama grafik olarak çok kötü, o saha, o kaleler, kale ağları falan berbat
  • ya bu oyunu görünce fifa 10 dan soğudum kaç gündür satıyorum ben
  • Fifa 10 ları satın yazın deli gibi world cup oynicaz.
  • BEN hemen sattım zaten 65ytl den bu oyun için dört gözle bekliyoz bian evvel gelsin euro 08de bütün takımlar vardı sanırım katılmıs katılmamiş
  • Ara animasyonlar basarili duruyor. Para olursa alinir tabi once fifa10 dan kurtulmak lazim :) tr de bi sekilde elden cikarda burda napsam onu dusunuyorum...
  • Türkiye olur heralde oyunda dimi ?
    Sadece gruplar olsa cok az takım olmuş olur...
  • bencede olur euro 08de var diye hatırlıyorum bütün takımlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.