Şimdi Ara

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 5 Mart 2010; 16:29:08 >

• Şimdiye kadar beğenmediğim tek nokta var oda kale filesi. Kimileri bü tür detaylara takılmaz ama ben gerçekçilik ve atmosfer adına kale filelerinin bile gerginliğine kadar kusursuz olmasını istiyorum. Video larda ve ss lerde ki kale fileleri resmen bir antreman sahasında kullanılan hazırlık maçı kalesinin fileleri gibi. Pota filesini andıran kalın , gergin olmayan tipten bir file yapmışlar. Mesela önceki fifa lardada oldtrafford dışındaki diğer ingiliz statları yanlış tasarımdı ve fileler kesinlikle ingilitere liginde kullanılmayan türdendi,gerginlikleride yanlıştı.

Oyunu hazırlayanlar göz göre göre bu tür detayları gerçeğine göre değil kafalarına göre yapıyorlar. Oyunun fiziğine,motoruna önem verdikleri kadar bu tür detaylarada artık önem vermeleri ve en kısa zamandada oyuncuların yüz modellemelerini world cup ta 3 oyuncuyu yaptıkları gibi yapmaları lazım.
  • Kesinlikle kale fileleri benim içinde ufak ama çok önemli birşey fifa 09 fileleri gol olduğunda üst taraf sallaniyordu ve gerçekde tamamen böyle top ağlara gittiği zaman üst fileler sallanir ama fifa 10 da malesef sallanmiyor ..fifa10'da hoşuma gitmeyen 3 şey var ...bir stad'lar mesela anfiel road tribünleri kalelere çok uzak yanlar çok uzak bunlara fifa 07 den beri kurulduğundna beri dikkat edmiyor...ortalar yandan orta yapiyoruz top kalenin üstünden benim ortasahaya geliyor böyle orta olmazz...ancak ceza alani icinde güzel orta oluyor bunuda anlamak mümkün değil adam neden ceza sahasinin içinde orta yapsin ...ara paslari ve paslaşmayi geliştirmeleri lazimmm...Onun dıŞında Oyun güzel şuan fifa en iyi Oyun olarak duruyor ama 2010 world cup zemini güzel yeni penalti sistemin'den bahseliyor bakalım nisan'da nasıl bir Oyun göreceğiz....
  • Fileler Brezilya liginde böyle.
  • Şu çimler de düzeldi ya daha ne isterim.

Yine müthiş bir oyun bekliyor bizi Nisan ayında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİFA10

Kesinlikle kale fileleri benim içinde ufak ama çok önemli birşey fifa 09 fileleri gol olduğunda üst taraf sallaniyordu ve gerçekde tamamen böyle top ağlara gittiği zaman üst fileler sallanir ama fifa 10 da malesef sallanmiyor ..fifa10'da hoşuma gitmeyen 3 şey var ...bir stad'lar mesela anfiel road tribünleri kalelere çok uzak yanlar çok uzak bunlara fifa 07 den beri kurulduğundna beri dikkat edmiyor...ortalar yandan orta yapiyoruz top kalenin üstünden benim ortasahaya geliyor böyle orta olmazz...ancak ceza alani icinde güzel orta oluyor bunuda anlamak mümkün değil adam neden ceza sahasinin içinde orta yapsin ...ara paslari ve paslaşmayi geliştirmeleri lazimmm...Onun dıŞında Oyun güzel şuan fifa en iyi Oyun olarak duruyor ama 2010 world cup zemini güzel yeni penalti sistemin'den bahseliyor bakalım nisan'da nasıl bir Oyun göreceğiz....

Bana 2010 u almak nasip olmadı iyikide almamışım world cup 2010 u alırım xD

ama bence 2010 un performansının düşüklüğü wc2010 un hazırlanmasında kaynaklanıo bakın 2011 de fifa nasıl olcak bence wc 2010 dan bile iyi olabililr

• ooff menülere bak
  • fifa 10'da online maçlarda gündüz olduğu zaman çıkıyorum direk bu aralar, inşallah bu oyunda online maçlarda gece gündüz seçeneğini koyarlar
  • Türkiye varsa alınabilir aslında, güzele benziyo
  • Bu oyun tam anlamıyla FİPES olmus fifacılarda pescilerde oynayacak artık kavgalar olmayacak :D
  • messinin saçı uzun resimde..güncellememişler sanırım
  • quote:

yeni video menü Süper izLemeyen KalmaSinn !!!
    http://www.9lives.be/games/2010-fifa-world-cup-south-africa/trailers/2010-fifa-world-cup-south-africa

Bir an önce gelse oyunun çıkış tarihi. Fifa10 'daki oynanabilirlik , top fiziği harikaydı world cup'da top fiziği aynı kalacak ancak oynanabilirliğe birkaç ekleme daha yapılmış , bu oyun severek oynatır kendini diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: westblood

Türkiye varsa alınabilir aslında, güzele benziyo

199 ülke var
  • evet sOnunda oyunun trailer'i yayınLandı...
    özellikle taraftar seslerine ve penalti atışına dikkat ...Kupada yokuz ama trailer'de variz

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-world-fifa-world/62765?type=flv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RiqueLme034 -- 8 Mart 2010; 14:30:00 >
  • quote:

evet sOnunda oyunun trailer'i yayınLandı...
    özellikle taraftar seslerine ve penalti atışına dikkat ...Kupada yokuz ama trailer'de variz

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-world-fifa-world/62765?type=flv

Arda çakmış köşeye

• EA artık pc kullanıcılarını sevmiyor sanırım.. yoksa buda fifa gibi PC'lerin gücü yetmezmi
  • Bu oyunda virtual pro veya online club olucakmı?
  • bu ne ya top bi o kalede bi bu kalede ,insan biraz buyuk yapar su sahanin boyutunu 90 dakika nefes almadan mac mi yapilir !
  • az önce twitterda easports çalışanına demo ne zaman çıkıcak dedim henüz resmi bir açıklama olmadı diye cevapladıumarım mart sonunda çıkar diye cevapladım birşey demedi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.