Şimdi Ara

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifasoccerblog oyunu çok kısa bir süre oynama fırsatı bulmuşlar. Oyunun fifa 10 dan farklı olduğu ve çok daha iyi olduğunu söylüyorlar. Bazı oyuncuların yüzleri çok detaylı yapılmış video dada görüceğiniz gibi crouch ve ferdinand örneği var. Özellikle çimleri öve öve bitiremiyorlar. Şutlar geliştirilmiş , kalecinin üstünden aşırtma goller zorlaştırılmış,AI dahada geliştirilmiş,bizim kontrol etmediğimiz takım oyuncuları artık oyunu daha iyi gözlemleyip daha çok pozisyona gircekler.Turnuva sırasında yıldızlaşan bir oyuncu çıkarsa hemen bir update ile oyundaki değerleride değişicek. Kaleciler geliştirilmiş. Göğüs ve omuz pası eklenmiş. Havadan gelen pasları koşar haldeyken göğüs veya omuz ile önüne alarak atağa devam etme sağlanmış.Yapımcı humber FIFA 'dan (oyun olan değil) şimdiye kadarki tüm dünya kupası maç görüntülerini alıp maçlardaki tüm ülkelerin tezahurat ve çalgı seslerini ayırıp oyuna eklemişler. Kısacası fifasoccerblog un söylediğine göre Fifa 10 dan farklı muhteşem bir futbol oyunu bizleri bekliyor.

İLK GAMEPLAY - ÇİMLERE DİKKAT

Ve gelelim 1-2 yeni adet fotorafa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 27 Mart 2010; 12:15:37 >

• Pes e benziyor sanki ?(Allah Korusun )

Kamera yakınlaştırılmış,çimenler gerçek gibi ama bu iki özellik pes in aynısı gibi duruyor,ama Fifa asla oynanabilirliğinden bişey kaybetmeden ve üstüne birsürü özellik eklenerek World Cup 2010 olarak karşımıza çıkıcaktır sonra Fifa 11 zaten bunun üstüne inşa edilicek ve müthiş bir oyun daha gelicektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgay007 -- 9 Şubat 2010; 18:57:00 >
  • Çimler falan mükemmel tamam da oyuncuların üstüne o ters üçgen simgesini eklemeye gerek var mıydı?
  • top ufalmış, vuvuzelalar var, saha kenarlarında konfetiler var, animasyonlar eski world cup serileri gibi, menüdeki ülke seçimleri harkulade, çimler güzel olmuş, saha-oyuncu oranı aynı :( ayrıca 2.36 lardaki çimler fazla abartılmış gibi :) hayır tv'lerde okadar detay göremiyoruz, aynı şekilde konfetilerde... bunun dışında röportaj sırasında arkada bir vuvuzela çılgınlığı yaşanmasıda komik bayaa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 9 Şubat 2010; 19:27:33 >
  • oyun bomba olmus bence... insAllah bu yenilikler fifa 11 icinde gecerli olur.
  • keşke bu konudan devam etseydin

http://forum.donanimhaber.com/m_37692404/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo_GS

keşke bu konudan devam etseydin

http://forum.donanimhaber.com/m_37692404/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_36624147/tm.htm

sende burdan.
  • Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Hay vuvuzelaya
  • vay bee super yapmişlar çok gerçekçi olmus
  • World cup 2010 bomba gibi geliyor harbiden süper olmuş
  • Yapımcı humber FIFA 'dan (oyun olan değil) şimdiye kadarki tüm dünya kupası maç görüntülerini alıp maçlardaki tüm ülkelerin tezahurat ve çalgı seslerini ayırıp oyuna eklemişler. Ayrıca 1-2 adet yeni fotorafı ilk mesajıma edit ledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Yapımcı humber FIFA 'dan (oyun olan değil) şimdiye kadarki tüm dünya kupası maç görüntülerini alıp maçlardaki tüm ülkelerin tezahurat ve çalgı seslerini ayırıp oyuna eklemişler. Ayrıca 1-2 adet yeni fotorafı ilk mesajıma edit ledim

Saha gene istediğimiz ölçülerde olmamış, en azından benim istediğim ölçülerde

• Evet gerçek bir futbol maçındaki boşluklar , genişlikler saha ve oyuncu arasındaki doğru orantı euro 2008 de vardı bir tek. Biraz daha büyük bir saha yapmaları gerekir. Şu an community deki insanlarda oyuncuları küçültmek yerine sahayı büyültün gibilerinden mesajlar bırakıyor. Eminim buda sonraki serilerin birinde düzelir çünkü yapımcılar ciddi derecede community deki feedback leri değerlendiriyolar. Bakalım resimlerden kesin yorum yapmak istemiyorum bu oyunda boyutlar daha iyi olabilir sonuçta tamamen farklı bir grup , farklı bakış açılarına sahip kişiler hazırladı bekleyip görücez. Demo tarihide açıklanır yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 10 Şubat 2010; 11:04:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Evet gerçek bir futbol maçındaki boşluklar , genişlikler saha ve oyuncu arasındaki doğru orantı euro 2008 de vardı bir tek. Biraz daha büyük bir saha yapmaları gerekir. Şu an community deki insanlarda oyuncuları küçültmek yerine sahayı büyültün gibilerinden mesajlar bırakıyor. Eminim buda sonraki serilerin birinde düzelir çünkü yapımcılar ciddi derecede community deki feedback leri değerlendiriyolar

İşlerine gelenleri değerlendiriyorlar, sonra çıkıp röportajlarda geri dönütleri değerlendiriyoruz diyorlar, yağ yapıyorlar akılları sıra bize. 2-3 yıldır diyoruz, şu sahayı düzeltin diye, tık yok.

Gittim başlık açtım ama yanlış yere açtım sanırım, alt-forum varmış bir de, görmemiştim orayı

http://forums.electronicarts.co.uk/world-cup-ng-discussion/889838-pitch-size-still-not-big-enough.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dIsAstEr -- 10 Şubat 2010; 11:26:54 >

• 3.resim PES gibi olmuş daha doğrusu uzaktan öyle duruyor eğer modellemeleri resimdeki gibiyse FİFA oyuncuları FİFA 11'de bal mumu adamlardan kurtulacaktır geçte olsa ışık efektlerini eklemişler
  • ohh be sonunda top küçülmüz galba neydi öyle lennon,walcott'tan büyük top
  • resimler çok güzel teşekkürler
  • Saha olarak PES 10 sahası gibi yapabilmişlerse süper olur. PES'in sahası gerçekten de fark atıyor FIFA'nınkine. EA'nın elinin altında PS3 gibi bir alet var bir de yaptıkları saha modellemelerine bakın. Sanırım FIFA 11 çok daha farklı olucak
  • saha ve çimler PESe çok benziyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.