Şimdi Ara

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 199 takım var. Adını bile ilk kez duyucağınız ülkeler var.
  • tamamdır o zaman süper olcak türkıyeyi alıp dünya kupasına

onlıne da zevkli olcak
  • oyun daha nası gerçekci olabilir derken daha iyilerini yapıyo ea ekibi, beynim almıyo gerçekten :S
  • Oyun güzel gözüküyor ama çok hareketli geçiyor.Videolardan gördüğüm kadarıyla iki tarafında ataksız geçmediği dakika olmuyor.Sürekli boş alanlar var pas atılabilecek.Bir de oyuncu topu ayağına alır almaz karşısında 3 tane rakip.Aynı zamanda kale vuruşunda dahi kaleci pası veriyor.Adam arkasında döner dönmez hareket edecek yeri yok , 3-4 rakip deli gibi koşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS_228

Oyun güzel gözüküyor ama çok hareketli geçiyor.Videolardan gördüğüm kadarıyla iki tarafında ataksız geçmediği dakika olmuyor.Sürekli boş alanlar var pas atılabilecek.Bir de oyuncu topu ayağına alır almaz karşısında 3 tane rakip.Aynı zamanda kale vuruşunda dahi kaleci pası veriyor.Adam arkasında döner dönmez hareket edecek yeri yok , 3-4 rakip deli gibi koşuyor.

Ondan ben de çok şikayetçiyim, tempoyu kontrol edemiyorsunuz, çünkü sürekli yüksek.
  • Tempo yüksek çünkü saha küçük ve oyuncu dağılımlarına baktığınızda bir aut atışı sırasında rakip defans orta sahaya çok yakın bir çizgide duruyo bundan ötürü orta sahada bir yığılma gerçekleşiyo durum böyle oluncada sürekli pas yapmak zorunda kalıyosun. Sürekli tek top sürekli tek top ordan oraya tempo otomatikman yükseliyo. Oyuna hızlı , yavaşlatılması lazım diyenler aslında yanılıyor , yavaşlatıldığı taktirde oyuncular hantallaşıp , seri ve kıvrak hareketlerini kaybeder bununla birlikte top ta ağırlaşır berbat bir hal alır. Fifa 08 ve 09 da bunun örneği oyuncular resmen ağır çekimde hareket ediyordu, ani yön değiştiremiyorlardi ve şutlar ağır bir sekilde kağıt uçak gibi suzuluyodu. Dediğim gibi saha hala küçük tek sorun bu orta sahadan ceza sahasına 10 adımda gidiliyor nerdeyse , saha kesinlikle büyümeli
  • Fifa10'da eleştirilen konulardan biri de topa vuruş hissiydi videolara dikkat ederseniz topa vuruşlarda çıkan sesle birlikte bunu düzeltmişler gibi görünüyor zemini de geliştirmişler sanırım Pes'in halen üstün olduğu bi kaç özellik de yitip gidiyor Konami ciddi anlamda ders çıkarmalı
  • oyun süper olucak
  • oyunun çıkış tarihi nisan sonu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MODERNWAR 2

oyunun çıkış tarihi nisan sonu mu?

27 nisanda raflarda. Shopto dan pre order yapıcam. Fifa 10 u türkiyeden alalım dedik 4-5 gün geciktirmişlerdi , gümrüğe takıldı diyip durdu spotçular
  • Humber sahaya da el atsa bari.Saha büyümedikçe almak gelmiyor içimden.
  • herkesin tek derdi kalmış; saha boyutu..
    bencede mahalle maçı yapmaktan kurtulalım artık..kulan verin şu oyunculara
  • 4 dakikalık ingiltere - fransa maçı geldi ilk mesajımda editledim.
  • fifa 10 almayı düşünüyordum ama sanırım bu saatten sonra bu oyunu beklemek daha mantıklı olacak.
  •  Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi

saha boyutuna dikkat

Fifa World Cup 2010 -26 mart Yeni Lig Usulü Online Ranking Sistemi

• benim anlamadığım adam topa vuruyo direk karşı tarafa gidiyo saha ufak mı bana mı öle geldi normalden
  • Bu oyunda da yukardaki arkadasların belirttigi nedenlerden ötürü sürekli pas spamlayan rakiplerle oynayacagız demek ki... Bence biraz pas işini zor yapsınlar defans oyuncusu ( bkz : Servet ) cok rahat tek pas yapamaz. Fifa'da forvete gidene kadarki pas olayı cok abartı hep söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxxxel -- 15 Şubat 2010; 15:38:58 >
  • Grafikler Vasat Gene Bu Oyun Xbox360 A Yapılıyor Fazla Şey Beklenmesi Anlamsıs Port Yapılmış Bir oyun Galiba gene EA Para Kazanma amacında doymamış fifa 10 dan aynı oyunu biraz oynayıp veriyor
    şahsen almayı düşünmüyorum ki MLB 10 The Show u da görmüş biri olarak bu oyunun grafiklerine iyi diyemem çok kötü hatda fifa 11 de böyle cıkarsa onuda almam yeter artık EA e para Vermek istemiyorum fifa08 fif09 fifa10 fifa 10 şu anda gayet iyi yeni Gelicek Fifalar çok ilerlemezse fifa10 devam mecburen tabi bu laflar Grafikler için Bide Çimler Falan deniyor gördüm çimleri Dümdüz Karton Low Grafik Berbat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIG PS3

Grafikler Vasat Gene Bu Oyun Xbox360 A Yapılıyor Fazla Şey Beklenmesi Anlamsıs Port Yapılmış Bir oyun Galiba gene EA Para Kazanma amacında doymamış fifa 10 dan aynı oyunu biraz oynayıp veriyor
    şahsen almayı düşünmüyorum ki MLB 10 The Show u da görmüş biri olarak bu oyunun grafiklerine iyi diyemem çok kötü hatda fifa 11 de böyle cıkarsa onuda almam yeter artık EA e para Vermek istemiyorum fifa08 fif09 fifa10 fifa 10 şu anda gayet iyi yeni Gelicek Fifalar çok ilerlemezse fifa10 devam mecburen tabi bu laflar Grafikler için Bide Çimler Falan deniyor gördüm çimleri Dümdüz Karton Low Grafik Berbat.

Yok artık :S
    Adamlar FIFA 10'da süper yaptık demeden birsürü geliştirme yapmışlar, boş durmamışlar ve bunları diyorsun gerçekten ilginç :S
    Çimler evet dümdüz ama uzaktan harika gözüküyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BIG PS3

Grafikler Vasat Gene Bu Oyun Xbox360 A Yapılıyor Fazla Şey Beklenmesi Anlamsıs Port Yapılmış Bir oyun Galiba gene EA Para Kazanma amacında doymamış fifa 10 dan aynı oyunu biraz oynayıp veriyor

Forumda senin kadar içler acısı , talihsiz yorum yapan birini görmedim daha. Zamanında Pes 2010 konusundada bir yorumun vardiki evlere şenlik bir yazıydı , ceza alıp uzaklaştırılmıştın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.