Şimdi Ara

FİFA 21 XBOX ONE / X / SERİES X [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
6
Favori
13.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hayır sadece 60 fps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık 350 K coins komisyon karşılanıcak şekilde aktırım yapılır.

100k 45 TL referans mevcut

0530 580 31 39 wp den ulaşabilirsiniz.

• Arkadaşlar acil cevap lazim forumdan bir arkadasla kardeslikle fifa 21 fut champ edition aldik.İki hesaba da fut paketleri gelir mi ?

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Hayır p2 hesaba gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Hayır p2 hesaba gelir.

P1 e gelmesi gerek miyor mu ? P2 de de kendi hesabindan giriyorsun sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 30 Aralık 2020; 22:39:36 >
  • wildlove kullanıcısına yanıt

2 TANE FİFA 21 OLDU BİRi ONE X için diğeri series x için. One x olanı silmek gerekir mi? Boşa yer kaplamasın. Serire x var bende.

• Fifa 21 series x versiyonu biraz ayarsız mıdır nedir? World Class zorluk seviyesinde şampiyonlar liginde deplasmanda 6-2 yendiğim takıma kendi sahamda 8-3 yenildim. Bazen bakıyorum dünya klası zorluk seviyesi kolay geliyor. Acaba profesyonele mi aldım diyorum. Yok almamışım. Bir de çok gol oluyor. Her ortam gol sanki. Daha uzaktan gol atamadım. Ya orta kafa gol ya da savunma arkasına ara pas kaleci ile karşı karşıya gol atıyorum.

• Hay yaşa hocam, şunu yaşayan bir ben değilmişim. FUT'ta Squad Battles Efsanevi zorlukta oynarken bazen Profesyonel hissi yaşıyorum gayet zor bir kadroya karşı, bazen de Pro'da gayet güçsüz bir kadroya karşı oynarken zar zor yeniyorum hatta yenilebiliyorum bile...

• FrecoB kullanıcısına yanıt
    Fut modunda squad battlesta oynadigin takimin kimyasi cok onemli dusuk kimyali takima karsi oynuyorsan cok kolay gepebilir her ne kadar efsanevi zorlugu secmissen bile
  • Sheva24 kullanıcısına yanıt

Bahsettiğim şey kimya ile ilgili değil hocam. Örneğin 82 rating, 75 kimya bir takımı pro zorlukta yenemezken 85 rating 79 kimya olan takımı world class'ta çok rahat yenebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 1 Ocak 2021; 14:55:48 >
  • fifa 21 Xbox için 550k coinsim var. hepsi icin 300tl ye verebilirim...
  • one x oyunu nu silebilirsiniz de ben silemedim çünkü. arkadaşlarımda yeni konsol yok. dostluk maclarini eski oyunda oynayabiliyoruz
  • FrecoB kullanıcısına yanıt

Bir maçta, abartısız söylüyorum. B tuşu ile tüm müdahalelerime faul çaldı. B ile müdahale edemeyeceksek ne ile alacağız topu. O maçta kayma tuşunu hiç kullanmadım. Kullansam kesin kırmızı kartı verirdi. Penaltı olmasın diye ceza sahası içinde hiç müdahalede bulunmadım sadece önünde durdum. Şut vursun da defanstan dönsün diye.

• Arkadaslar oyunda pas gecikmesi var gibi offline da sizdede oluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmountain

Arkadaşlar merhabalar Fifa 21 Xbox One-One S- One X- Series S- Series X için Fut coinsi almak isteyenler, pm atabilir.

100K =49 TL

Whatsapp Ulaşım =05531703650

30 Dk güvenli alışveriş

Arkadaş çok yardımcı oldu sağolsun.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Pardonemua

Selam arkadaşlar, hesap hala satılıktır. İlgilenen arkadaşlar yazabilir.

- Rivals Division 3 seviyesinde,
    - Weekend League giriş bileti mevcut,
    - Webapp özelliği açık,
    - Oyuncular ile birlikte yaklaşık 800k coin,
    - Satılamayan K.Walker bulunmaktadır.

Hesap @Timsah1609 adlı kullanıcıya satılmıştır. Hayırlı momentumlar. =))

• Hesabı Pardonemua nickli üyemizden sıkıntısız şekilde teslim aldım üstün ilgisi ve alakasıyla çok yardımcı oldu.Sorunsuz bir şekilde alışverişi tamamladık kendisine teşekkürü borç bilirim 😊
  • FIFA 21 One ve X / S versiyonu
    Hak : P2
    Fiyat: 100 TL
    Ödeme : Enpara

P1 hiç bir zaman satılmayacak bende kalacak..
    İletişim PM den yapılıp WhatsApp için TLF no bırakılır ise hemen dönüş yaparım gün içinde..

• Series x var bende ciddi bir rahatsizlik gecirdim yeni açabildim.Fifa yukledim fakat rezalet herşey.Tele modunda oynuyorum sahanin ustunde adamlarin golgeleri var altinda kayboluyor.Tv nin yaninda solukluk oluyor oyuna girinca normal menu de yok.Bier bulaniklik var solukluk var.Nedeni nedie full hd tv de oynuyorum bu rezilligi nasil cozdunuz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.