Şimdi Ara

FİFA 21 XBOX ONE / X / SERİES X [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
6
Favori
13.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FİFA 21 XBOX ONE / X / SERİES X [ANA KONU]

Electronic Arts, EA SPORTS FIFA 21'i resmi olarak duyurdu.

9 Ekim'de PS4 , Xbox One ve PC'ye; yılın sonlarında PlayStation 5 ve Xbox Series X'e gelecek. Switch versiyonu bu yıl da Legacy Edition olarak çıkacak.

PlayStation 4 veya Xbox One versiyonunu satın alan kullanıcılar PlayStation 5 veya Xbox Series X versiyonu için ek ücret ödemeyecek.

PC versiyonu PlayStation 4 ve Xbox One ile aynı olacak. Bu yıl yeni nesil sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X'te.

Yeni nesil versiyonlar hakkında:

Daha hızlı yükleme süreleriyle maça her zamankinden daha çabuk çıkacaksınız. Eşi benzeri görülmemiş bir hızla yüklenen stadyum ortamlarıyla saniyeler içinde maça başlayabilecek ve konsantrasyonunuzu kaybetmeyeceksiniz.

Yeni gecikmeli aydınlatma sistemiyle birlikte gelen özgün ve yeni ortamlar, ultra gerçekçi futbol deneyimleri ve gerçeğe uygun oyuncular oluşturarak oyunu stadyumun her yerinde geliştiriyor.

Yeni nesil teknoloji ile oyuncu fizikleri daha çok derinlik kazanırken, dinamik ışıklandırma vurguları, surat, saç, malzeme ve forma gibi oyuncu detaylarını yepyeni bir gerçekçilik seviyesine taşıyor.

FIFA’daki geliştirilmiş animasyon teknolojisi, ultra hassas ve gerçekçi oyuncu hareketlerini tecrübe etmenizi sağlıyor.

Oyuncu insanlaştırma, 89. dakikada tekmelikleri düzeltmekten sayı çizgisinde bağırarak pas istemeye kadar birçok ayrıntı sayesinde spor oyunlarında görülmüş en özgün karakter hareketleriyle her detayı görmenizi ve futbolun en üst düzeyindeki tüm duyguları hissetmenizi sağlıyor.

Yeni bağlamsal oyuncu, yedek kulübesi ve taraftar reaksiyonlarıyla son dakikada maçı kazandıran bir golün ya da galibiyeti garantileyen bir touchdown’ın patlayıcı tutkusunu hissedin. Maç öncesindeki sinematikler, eşi benzeri görülmemiş bir maç günü deneyimi sunarak profesyonel futbolun görsel ve işitsel unsurlarını yaşamanızı sağlıyor.

Xbox One ve PC ön sipariş detayları:

Xbox Store Standart Sürüm -- 497,50 TL
    Xbox Store Şampiyonlar Sürümü -- 537,30 TL
    Xbox Store Ultimate Sürüm -- 629,10 TL
    Steam Standart Sürüm -- 419,99 TL
    Steam Şampiyonlar Sürümü -- 559,99 TL
    Steam Ultimate Sürüm -- 599,99 TL

FIFA 21 Standart Sürüm

3 adede kadar FUT 21 Nadir Altın Paketi (3 hafta boyunca haftada 1)
    1 Kapak Yıldızı Kiralık FUT Ögesi (5 FUT maçında)
    1 FUT Elçisi Kiralık Oyuncu Seçimi Ögesi (3 FUT maçı için 3 oyuncu ögesinden 1 tanesini seçin)
    Özel Sürüm FUT formaları ve stadyum ögeleri

FIFA 21 Şampiyonlar Sürümü

3 gün Erken Erişim (6 Ekim’den itibaren oynayın)
    12 adede kadar FUT 21 Nadir Altın Paketi (12 hafta boyunca haftada 1)
    Kariyer Modu Altyapı Oyuncusu (dünya klası potansiyele sahip yerel genç yetenek)
    1 FUT Elçisi Kiralık Oyuncu Seçimi Ögesi (3 FUT maçı için 3 oyuncu ögesinden 1 tanesini seçin)

FIFA 21 Ultimate Sürüm

Satılamayan FUT 21 Dikkat Çekenler Ögesi (14 Ağustos’a kadar mevcut Sınırlı Süreli Teklif)
    3 gün Erken Erişim (6 Ekim’den itibaren oynayın)
    Kariyer Modu Altyapı Oyuncusu (dünya klası potansiyele sahip yerel genç yetenek)
    24 adede kadar FUT 21 Nadir Altın Paketi (12 hafta boyunca haftada 2)
    FIFA 21 Ultimate Sürüm

FIFA 21 ve Madden NFL 21 yeni nesil fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 20 Haziran 2020; 1:24:54 >

• yine mtc'deyiz anlaşılan bu sene. arada fiyat farkı fazla. mtc 288 tl'den satmaya başlamış.
  • hiç bir oyun için yapmadığım bir şeyi yapıyorum ve diyorum ki ; şu Allah'ın belası oyuna para verip almayın.daha ucuzlar veya eaccsesse eklenir o zaman oynarsınız.
    tam bir sömürü oyun.
    her yıl aynı oyunu ufak tefek göz boyama süslemeleriyle yeniden piyasaya sürüyorlar.
    momentum , script gibi insanı kanser eder yapılara sahip.
    tek hedefleri paket açtırıp oyuncuların cebindeki parayı almak.
    o paketlerden de bir şey çıkmaz.
    yine de sizi deli eder hırs yaptırır sürekli paket manyağı olursunuz.
    siz ne kadar iyi oyunuyorsunuz o bile bilemezsiniz.
    çünkü bir gün yağ gibi akar oyun attığınız paslar gider istediğiniz gibi atak yapar ve her hareketi olması gerektiği gibi yaaprsınız kazanırsınız.
    ama oyun size yeter kazandın biraz da şu hiç bir boktan anlamayan yeni gelmiş veya uzun zamandır kazanamayan arkadaşda akzansın ki oyundan kopmasın çünkü paket açıyor para kazanıyorum ondan der ve attığınız pasların yüzde 80 yerini bulmaz.kalenin dibinden dahi gol atamazsınız.direklerden döner falan filan.

uzun lafın kısası bu oyun insan sinir sistemiyle bilinçli bir şekilde oynayıp oyuncuları paket açmaya para harcamaya zorluyor.
    ekrandaki titreşimlerle insanın duygularıyla ve sinirleriyle oynayan patentler var.en eski patetent 1970 lerin başında alınmıştı.eğer bulursan yazarım bir ara araştırmıştım.
    eminim ki bu ea bu ve buna benzer patetentleri kullanıyor.

neyse ben uyardım gerisi size kalmış.
    dediğim gibi normalde hiç bir oyun veya konsol pc servis falan için bir şey yazmam ama artık ciddi bir sorun oldu.
    tv kıranalr kol kıranlar deli gibi para harcayanlar falan var.
    yapmayın etmeyin.oynamayın bu lanet oyunu.

• Ne zaman EA Accses gelir ozaman oynarım 18-19-20 de olduğu gibi .Tamam her sene ufak tefek değişiklikler yapıyorlar oynanış güzel seri hızlı ama #sarpcore#hocam senin dediğin gibi belli bir süre sonra istesende gol atamıyorsun ,kale dibinde olsan dahi olmuyor .Böyle gariplikler var .Hatta bazen atak yapamadan bitirdiğim yada yarısında çıktığım maçlar bile oldu .Gariplikler var yani .

Herzaman Pes yerine tercih ettiğim futbol oyunu .Ama bunlardan vazgeçmeleri lazım .Seneye Mayıs Haziran gibi EA Acsess e gelir oynarız 20 ye devam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 20 Haziran 2020; 20:51:6 >
  • tam yeri değil ama yeni başlık açmayayım dedim.

fifa journey 17 18 19 full oyun mu ? yani fifa 2021 yerine bunu alsam 3 oyun elimde olacak ve kısa süre sonra adı fifa journey 18 19 20 olacaktır. 80tl düştüğü oluyor oldukça avantajlı gibi.
  • Arkadaşlar merhaba,fifa 21 ultimate edition almak istiyorum ultimate team oynadığım için 3 gün önce erken erişimli sürüme ortak arıyorum ben p2:250 p1:230 tl vericek şekilde ortak arıyorum en uygun mtc gamede 479.30 try düşünen varsa bana yazabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Ne zaman EA Accses gelir ozaman oynarım 18-19-20 de olduğu gibi .Tamam her sene ufak tefek değişiklikler yapıyorlar oynanış güzel seri hızlı ama #sarpcore#hocam senin dediğin gibi belli bir süre sonra istesende gol atamıyorsun ,kale dibinde olsan dahi olmuyor .Böyle gariplikler var .Hatta bazen atak yapamadan bitirdiğim yada yarısında çıktığım maçlar bile oldu .Gariplikler var yani .

Herzaman Pes yerine tercih ettiğim futbol oyunu .Ama bunlardan vazgeçmeleri lazım .Seneye Mayıs Haziran gibi EA Acsess e gelir oynarız 20 ye devam .
    sadece bir kez olsun yazayım dedim.yapmam böyle şeyler.hele bu şekilde paylaşım olan fanların konusuna yazmak da çok doğru değil.baltalamış gibi oluyorum.özelikle yazıyorum yanlış anlaşılma olmasın.
    yıllardır daha ilk günden para verip alıyorum ama karşılığını görmüyorum.çünkü firma sana saygı duymuyor.senin cebindeki paraya bakıyor.başka bir derdi yok.
    bir rockstar a bak.verdiğin para 1000 tl bile olsa oyuna yinede bela okumazsın.tabi ki o fiyatlara olmasın:)
    demek istediğimi anlatabiliyorumdur umarım.
    almak isteyen tabiki alacak oynayacak.
    para da sorun değil benim için alırım ama artık iyice dalga geçer gibi davranıyorlar.benimkisi bir nevi tavır koymaktır.
    bu kimin umrunda olur bilmem ama en azından benim umrumda.
    bir defa da olsa kendi düşüncemi söylemek istedim.
    affınıza sığınıyorum.

• Sadece oyuncular güncel diye 500 lira verilmez 2014 ten beri Ea Access ile neredeyse bedaya oynuyorum bu böyle gider.
  • Yurtdisinda ki gibi sabit fiyatı olsa her sene çıktığında alınır ama zaten bu gidişle iki seneye 1000 lirayı gorucek oyunlar maşallah...
  • 60 birime satılsa kimse ea accesin adını anmaz onlarda da 500 birim ( $) olsunda onlarda alsın bakalım
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Bunlar oyunlar 70 dolar olsa almayız diyorlar hocam herhalde 500 birim olsa oyun sektörü biter yada Amerika gibi yağmalarlar
  • FIFA 21 Kapak Yıldızı:Kylian Mbappe

NORMAL SÜRÜMÜ

ŞAMPİYONLAR SÜRÜMÜ

ULTİMATE SÜRÜMÜ

• Ea Access e ne zaman geliyor hocam oyun
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Evet full oyun üçü de.
  • Nisan veya Mayıs aylarında gelir, 7 8 ay geç oynuyorum ama bu paraları vermiyorum. Zaten her sene aynı oyun kadrolar güncelleniyor bir ton para.
  • Elinde fazladan Kapalı Beta kodu olan var mı?
  • Kardeslil yapmak isteyen varsa bana ulasabilir mi?
  • Selamlar,

Şu: https://discord.com/invite/nDUSMZB Discord sunucusunda sadece FIFA ve FUT içerikleri mevcut.

Eğer konunun hayaletliğinden isyan ediyorsanız katılabilirsiniz.
  • Arkadaşlar fifa oyunları yada genel olarak Pc, Ps ve Xbox için oyuna göre online oyuncu sayılarını görebileceğimiz bir site vs var mıdır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.