Şimdi Ara

FİFA 21 XBOX ONE / X / SERİES X [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
6
Favori
13.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Normal fiyatlar olduğu zaman ea play daha avantajlı ama şu anda şl ve ultimate sürümlerinde indirim var, normal sürümde indirim yapmamışlar. Ea play seçmeden şampiyonlar ligi sürümünü alabilirsiniz.

• arkadaşlar webapp açık hesap lazım. satmak isteyenler ulaşabilir.

• Merhaba uyguna coin satan varmi xbox icin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar FİFA 21'de şuan sadakat indirimi var. Bendeki FİFA 19 oyununa bir gireyim dedim ve ana menüde indim penceresi var (FİFA 20'de de olabilir. Bende olmadığı için bilemiyorum). Oraya girince indirim görünüyor. Yani indirimi oyun içinden alabiliyoruz. Şuan standart sürüm EA Play üyesi olanlara 298 liraya geliyor. EA Play üyeliği olmayanlara 348 lira. Son 9 gün almak isteyenler kaçırmasın.

• Satılık

Fifa 21 Standart Sürüm (Türkiye’den alınma)

P2

Fiyat : 200 TL (takas yok)

• Web app’de transfer marketi açık olan hesapları alıyorum satmak isteyen özelden yazabilir

Hesapta coins varsa değerinde alırım

Platform: Ps4, Xbox

• digitbook D kullanıcısına yanıt
    Selam hocam 150 lira +çift hak far cry 5 versem olurmu nakit olsa oyunu teklif etmezdim

• Satılık p1/p2 FIFA 21 komple hesabı tüm haklarıyla veriyorum.

https://forum.donanimhaber.com/dolu-dolu-xbox-hesabi-ekstralariyla-fifa-21-p1-p2-rdr-2-p1-p2--146358590

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,100k coins/40 tl olucak şekilde 3 m coins satıyorum ilgilenen yazabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox onedaki kulübü obox series konsollara taşıyabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Xbox onedaki kulübü obox series konsollara taşıyabiliyor muyuz?

evet. kulüp olduğu gibi taşınabiliyor.

• arkadaşlar şu anda xbox için en uygun fifa 21 nerede satılıyor?

• Yeni nesil sürümü 4 Aralıkta gelecekti...Old gen sürümünü series x te oynadığımızda,oynadığımız modlardaki ilerlemeler de(fut hariç) silinecek değil mi update yaptığımızda?

• Fifa 20 ana menüde fifa 21 için indirim var yazıyordu. Tıklayınca 248 tl olduğunu gördüm aldım hemen. Store'da çıkmıyor sanki bu indirim

• Merhabalar arkadaşlar. Series X üzerinden Xbox One sürümünü indirdim şimdi oynamak için. Series X/S update gelince yüksek ihtimalle sıfırdan indirecektir ama hesaptaki FUT ya da online maç ilerlemesi olan Division maçları falan aktarılacak mı acaba? Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egonschiele -- 18 Kasım 2020; 22:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Merhabalar arkadaşlar. Series X üzerinden Xbox One sürümünü indirdim şimdi oynamak için. Series X/S update gelince yüksek ihtimalle sıfırdan indirecektir ama hesaptaki FUT ya da online maç ilerlemesi olan Division maçları falan aktarılacak mı acaba? Bilgisi olan var mı?

Pro Club ilerlemesinin taşınmayacağını biliyorum. Diğerleri için de bu geçerlidir sanırım.

• Selam arkadaşlar, oyunda çok fazla vakit harcadığımı farkettiğim için ultimate team hesabımı satmaya karar verdim. İlgilenen arkadaşlar yazabilir.

- Rivals Division 3 seviyesinde,
    - Weekend League giriş bileti mevcut,
    - Webapp özelliği açık,
    - Oyuncular ile birlikte yaklaşık 800k coin,
    - Satılamayan K.Walker bulunmaktadır.

• Xbox üzerinden oynamak isteyenler eklerse sevinirim.

Gamertag: ermangulec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egonschiele -- 21 Kasım 2020; 16:43:38 >
  • Ben bir tane Xbox hesabımdan FIFA 21 açtım ve bu hesapta EA accountumu açtım. Şimdi bu hesabın P2 sini satacağım için başka hesapta FIFA 21 oynuyorum ama EA accountun diğer hesapta açık diyip açmıyor. Origin üzerinden kaldırdım bir sürü şey denedim olmuyor. Biri bu konuda yardım edebilir mi nasıl kaldiricam diğer hesaptan?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.