Şimdi Ara

FİFA 21 XBOX ONE / X / SERİES X [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
6
Favori
13.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 M coins mevcuttur iletişim için özel mesaj atabilirsiniz 100 k 30 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lRuleBreak -- 13 Ocak 2021; 0:2:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lRuleBreak

1 M coins mevcuttur iletişim için özel mesaj atabilirsiniz 100 k 30 tl

PM ile size ulaşamıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XBox Fifa 21 1M coins oynamak için alınıktır. Mantıklı fiyat tekliflerini bekliyorum.

• selam. ben ps4’ten xbox one s’e geçtim. ordaki fifa21de lag olayı çözülmüştü, oyunun ilk üç haftasında oynamıştım. şimdi aşırı lag sorunu yaşıyorum. alt divlerde yine iyiydi ama 5e çıkar çıkmaz 4 maçı da lagdan kaybettim 6ya düştüm. yine çıktım ilk maçım 2-2de öyle bir lag girdi ki rakibim oynarken ben adam bile seçemedim öylece attı 3-2 kazandı. kesilmelerden falan bahsetmiyorum oyun donuyor 5 sn sonra da hızlıca akıyor rahat 10-15sn ben müdahale edemiyorum. lag sorunu yaşayıp çözebilen biri yol gösterebilir mi?

• Coins almak isteyen varsa yazabilir

• Fifa 21 p2 hak 100 tl. Almak isteyen pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 10 Şubat 2021; 2:6:53 >
  • 500k coin lazim uyguna satan var mi?
  • Beyler bu winter Refersh güncellemesi ne zaman gelecek ? Reytingi Yükselecek kartlar ne zaman belli olacak ?
  • Arkadaşlar fifa 21'de turnuva ve lig düzenliyoruz gayet eğlenceli geçiyor maçlar katılmak isteyenler varsa bekliyoruz   https://discord.com/invite/5SwC8zTntk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newdawnfades -- 15 Şubat 2021; 14:20:36 >
  • Kıymetli arkadaşlar merhaba. Xbox'ta fifa 2020 oynamaya başladım. Yeniyim. Oyuncu şut çekerken ve ya pas atarken topun gideceği yönü gösteriyordu ok ile. O kayboldu.
    Nasıl onu halledebilirim?
    Yardımcı olabilir misiniz acaba?
    Tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigit3735

Kıymetli arkadaşlar merhaba. Xbox'ta fifa 2020 oynamaya başladım. Yeniyim. Oyuncu şut çekerken ve ya pas atarken topun gideceği yönü gösteriyordu ok ile. O kayboldu.
    Nasıl onu halledebilirim?
    Yardımcı olabilir misiniz acaba?
    Tşk ederim.

21 oynamadım henüz ama maçtayken start a basınca antrenör yerinden açılıyor o.

• Arkadaslar içerisinde 10.4 milyon coins olan hesap satılık. Ilgilenenler ulaşabilir. Parca satis yok. Sadece hesap satışı.

ayrıca içerisinde 500k olan başka bir hesapta vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 22 Şubat 2021; 17:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

Next gen versiyonu tiksindirdi resmen. Arka direğe kesilen ortaların %90'ı gol, 4 veya üzeri yıldızlı oyuncuların markajda olmasına rağmen ve önünde set savunma olmasına rağmen yay üzerinden vurduklarının çoğu gol. Savunmacının adeta içinden lörk diye geçip gol atmak felan. Div2 oynuyordum fifa 20'de çok iyi bir oyuncu değilim ama savunmam fena değildir fakat bunda dün ilk maçımda 9 gol yedim lan  Kamera hele tiksinti uyandırdı, göze hoş evet ama oynaması zulüm; penaltı noktasında adam boş bir orta kesiyorum top orta sahaya geri dönüyor :D

Arada da xbox one versiyonunu açıyorum onda daha çok oyuncu var diye ama o da ultra hızlı geliyor masa tenisi oynuyormuşsun gibi.

İşin yoksa 20'yi yeniden indir şimdi 

Hocam bu FIFA 21 nasıl oluyor 2 versiyon mu var ? İkisinide indirmek zorundamıyız daha satın almadım bi Ümit bekliyoruz ea play eklenir diye ama satın alınca nasıl oluyor ikisinide indirmeye mi başlıyor ? Birde farkları neler tam olarak 4K 60 fps mi oynanıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun 174 tl ye düşmüş.Ama almayı düşünmüyorum.değmez gibi.Eski fifa ların tadı yok artık.
  • Bence alma momentum dan saç baş yolarsın
  • Coins arayan varsa bir mesaj uzağındayım

• Merhaba arkadaşlar.

FIFA 21 ULTIMATE TEAM XBOX platformunda tamamen kendi hesaplarımla organik olarak tradden kazandığım 7 milyon civarı coinim mevcut.

İlgileniyorsanız özel mesajla ulaşabilirsiniz.

• Alınık Fifa 21 xbox series s
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.