Şimdi Ara

FİFA 21 XBOX ONE / X / SERİES X [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
6
Favori
13.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wp grubumuza gelmek isteyen olursa özelden yazabilir
  • edit edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 4 Ekim 2020; 15:38:15 >
  • 400 k coinsli web app açık fifa 21 xbox accountu satılıktır. whatsapp: 553 249 29 sıfır beş

• Fut wp grubumuza gelmek isteyen varsa bana özelden yazabilir arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşlik ile şampiyonlar ligi sürümü aldığımızda, bizde kendi hesabımızdan erken erişim olarak oynayabiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

• Merhaba, standart sürüme ortak olmak isteyen varsa p2 olarak katılabilirim. Pm'den iletisime geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro Clubs modu için takımımıza oyuncular arıyoruz.

Fifa 20'de 1. lig şampiyonluğumuz vardı ve genelde 1-3 arası git gel yapıyorduk.

• Arkadaşlar merhabalar.

Acilen yardımınıza ihtiyacım var: FIFA 21 P2 hak satın aldığımda çevrimiçi modda herhangi bir sorun yaşar mıyım? P1 online moda girdiğinde ben oyundan atılır mıyım? Ayrıca Ultimate Team kadrosunu FIFA 21 hesabını arka planda açtıktan sonra başka (şahsi) hesabımı ekleyip kadroyu bu hesaba kurabilir miyim?

• Merhabalar Facebook ve Telegram da bir oyun grubumuz var. Açıkçası biz de Pro Club'ı bu yıl yapabilir miyiz diye düşünüyorduk ama özellikle ekonomik sebeplerden dolayı çoğu insan bu işi EA Play'e atmış gibi gözüküyor. Bizde genelde yarış ve shooter oyunları revaçtaydı ama bu yıl belki yapabiliriz diye düşündük. Benim yaşım 40 daha genç arkadaşlarda var ama FIFA 21 PRO CLUB için 2-3 kişi ancak çıkartabiliriz gibi duruyor.Öte yandan ben Xbox series x için yurtdışından ön sipariş verdim, diğer arkadaşım vermedi Cross gen sorunları çıkıyor. Siz nasıl bir ilerleme kaydettiniz takım kurabilen arkadaşlar oldu mu? Bizim için amaç zaten eğlenmek, bu işi bir challange olarak görmüyoruz. 

• Oyun xbox one s'de fena kasıyor menülerde. Microsoft akıllı ol ya, alamıyoruz yeni nesil konsol.

• Arkadaşlar Ultimate Team oynayan varsa Co-op görevlerini birlikte yapmak için ekleşebiliriz.

Gamertag: YellowRed99

• 500 bin coins xbox one satılıktır fifa 21 ilgilenen mesaj atabilir.

• Timsah1609 kullanıcısına yanıt
    Aktif

• quote:

Orijinalden alıntı: Timsah1609

Aktif
    Günceldir

• Web app’de transfer marketi açık olan hesapları alıyorum satmak isteyen özelden yazabilir

Hesapta coins varsa değerinde alırım

Platform: Ps4, Xbox

• quote:

Orijinalden alıntı: skom

Oyun xbox one s'de fena kasıyor menülerde. Microsoft akıllı ol ya, alamıyoruz yeni nesil konsol.
    Bende bir sorun yok hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skom kullanıcısına yanıt
    Evet menü geçişlerinde gerçekten kasıyor.Fifa 19 ve 20 oynayanlar bunu daha iyi anlar.O oyunlarda böyle kasma yoktu.Sanki kasıtlı yapıyorlar gibi.

• Arkadaşlar birşey soracaktım..

store den şampiyonlar sürümünü alacaktım fiyat 417,90TL

EA play ile birlikte 537,30TL

bu konulardan fazla anlamıyorum ama EA Play ile daha ucuz olması gerekmiyor mu neden böyle acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillagur -- 4 Kasım 2020; 1:21:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.