Binbaşı
06 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 650 (Bu ay: 27)
Gönderileri

IPTV tavsiyesi olan var mı? 50 FPS, minimum gecikme ve kaliteli çözünürlük. Spor kanalları kafi.

6 yıl Superonline fiber kullandıktan sonra, fiber altyapısı olmayan bir lokasyona taşındığımdan dolayı yaklaşık 2,5 yıldır ne yazık ki 35 Mbps Vodafone.net kullanıyorum.


Bulunduğum adreste, Superonline'a ait hiçbir altyapı yok. Bana vodafone.net ve Superonline dışında tavsiye edebileceğiniz, sorunsuz, cart curt kopma vs yaşatmayacak, 35-50 Mbps hızında bir adsl/vdsl internet sağlayıcısı ve internet tarifesi tavsiye edebilir misiniz?

Temelim zayıf, Birey B 2021 biraz zorluyor, daha kolay bir soru bankası bakıyorum. Karekök 0'da hem güncel değil hem de çok basit seviye. Tavsiyelerinizi bekliyorum.Not: Soruların yeni nesil olması mühimdir.

Arkadaşlar KPSS Ortaöğretim Hemşirelik bölümü için tercih vermeyi düşünüyorum. 30 aralık - 7 ocak atamasına başvurursam olası atamam kaç ay sürer? Ben Haziran ortasına kadar atamamı geciktirebilir miyim? Malum üniversite sınavına hazırlanıyorum da.

Israrla kendi ikametgah adresimin THH'ni seçmeme rağmen sistem satıcının ikametgah ettiği İstanbul Şişli'yi seçmiş. Elimde 26.12.2018 faturalı ürün için servis değişim raporu var. Bu raporun fatura tarihi ile ilgili bir bağlantısı var mı? Yeniden bir başvuru yaparsam fatura tarihi baz alınıp geçersiz olma ihtimali var mı?

Branşımda 7952. sıradayım. Sizce 2 yıl içinde kadrolu atanabilir miyim?


Ayrıca şu haberde https://www.takvim.com.tr/egitim/2020/12/24/kpss-ortaogretim-hemsirelik-ilk-ve-acil-yardim-taban-puanlari-kac-kpss-ortaogretim-hemsirelik-puanlari/3 şöyle bir bilgi var;


Alım Sayısı: 3 Bin 577

En Düşük Atama Puanı: 79.705


Bu alım ve taban puan sadece bu yıl için mi geçerli?

Merhabalar. 2 katlı bir dairede yaşıyorum üst kat için sinyal güçlendirici ihtiyacım var. Üst kattın hemen her yerinde çekecek vede üst kattaki masaüstü bilgisayara pek hız kaybı yaşamadan sinyal verecek bir cihaza ihtiyacım var.

Arkadaşlar eşit ağırlıktan sınava hazırlanıyorum. Çok kafamı karıştıran bir husus var. Bahsettiğim Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri için ders videoları izlerken hem TYT hem AYT videolarını mı izlemeliyim? Yoksa sadece AYT videolarını mı izlemeliyim?

Arkadaşlar merhabalar.


Ortaöğretim KPSS sınavına hazırlanıyordum, şimdi ise asıl hedefim olan YKS (TYT-AYT) sınavına çalışmaya başlayacağım. Eşit hazırlık için ders, ders hoca tavsiyesinde bulunur musunuz?

Su arıtma cihazlarından anlayanlar bu konuda yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Kasa şekli fark etmez, en fazla 650 lira ödeyebilirim.

Hakkında
Konum: Antalya
Forum İmzası:
Alimlere sorun; hekimlerle konuşun ve fakirlerle oturun. Hz Muhammed (SAV)
Forum İkinci El İmzası:
Alimlere sorun; hekimlerle konuşun ve fakirlerle oturun. Hz Muhammed (SAV)
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Mesaj Sayısı: 1.033
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.687
İkinci El Bölümü Mesajları: 593
Konularının görüntülenme sayısı: 87.829 (Bu ay: 3.785)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.317 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.