Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Oyun hakkında nefret ettiğim bir şey var ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Belki benim gibi düşünenler de vardır. Legenday zorlukta Bolton Wonderers ile oynuyorum. İngiltere 3. liginde mücadele ediyorum. Bu zorluktayken, hangi rakip olursa olsun ceza sahamın önünde %100 isabetli paslar yapıyorlar ve hayvan gibi skill move yapıyorlar. Bir türlü top alamıyorum böyle olunca. Zaten 1 e 1'de mümkün değil geçemiyorum rakip defansı. Bir alt zorluğa alınca oyun acayip kolaylaşıyor. Oynadığım oyunları ya kaybediyorum, ya da ucundan 1 gol fazla kazanıyorum. Ne yapmam gerekiyor, iyice soğumaya başladım oyundan. Zorluk dengesi yok mu adam akıllı?

Kariyer için slider'lara bakabilirsiniz. Oyun bu dengeyi kendi kuramadığı için bize düzenleme şansı vermiş. Pas isabet oranı, şut isabet oranı vs. değiştirebilirsiniz. Hem kendiniz hem de cpu için. Google dan "fifa 21 career sliders" tarzında arama yaparsanız bu konuda çalışma yapan çok kişiler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mext

Kariyer için slider'lara bakabilirsiniz. Oyun bu dengeyi kendi kuramadığı için bize düzenleme şansı vermiş. Pas isabet oranı, şut isabet oranı vs. değiştirebilirsiniz. Hem kendiniz hem de cpu için. Google dan "fifa 21 career sliders" tarzında arama yaparsanız bu konuda çalışma yapan çok kişiler var.

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim, sliderı görmüştüm fakat bunun için internette hazır sistemler olduğunu bilmiyordum. Umarım oyun bu şekilde adam olur.

• ben bu oyunu 23 senedir oynuyorum. bu sene oynayamadığıma karar verdim. ut de ilk yarı 4-4/5-5 bitiyor. eğer böyle bitmezse ya ben 10gola yakın atıyorum ya da rakip takım atıyor. ama genellikle rakip takım atıyor. herhalde bu sene dalga filan geçiyorlar.

• quote:

Alıntıları Göster

sliders nasıl yükleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

sliders nasıl yükleniyor?

Alıntıları Göster

Ayarlarda oyun ayarlarının içinde var.

FIFA 21 [PC ANA KONU]

• quote:

Ayarlarda oyun ayarlarının içinde var.

Alıntıları Göster

sağolasın.

• Arkadaşlar steamden FİFa aldım. Steam bir origin hesabına bağlamamı istedi.Aynı maille üyelik almak istedim her zamanki gibi origin hata verince bende geçen sene kullandığım hesabı ekledim.Oyuna bağlanırken hesabımın banlandığını ea ile iletişime geçmem gerektiğine dair uyarı aldım. Ea canlı chate yazdım banlanmışsınız diyor.Hiç oynamadan nasıl banlandığımıda anlayamadım ama bunların bir çözüm üreteciğini sanmıyorum.Merak ettiğim şu steame eklediğim ea accountunu değiştirmenin bir yolu var mı?

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • 150k ya kadar italya premier lig yada la liga karması kadro önerir misiniz watkins 84 kartı var satılamaz kullanabilirsek iyi olur ben denedim 100 kimya ulaşamadım kanatta hazard ve dembele olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz4000 -- 18 Kasım 2020; 21:40:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz4000

150k ya kadar italya premier lig yada la liga karması kadro önerir misiniz watkins 84 kartı var satılamaz kullanabilirsek iyi olur ben denedim 100 kimya ulaşamadım kanatta hazard ve dembele olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 18 Kasım 2020; 21:53:21 >

• Arkadaslar ben bu oyunu kariyer modu icin oynayan birisiyim fifa 19 dan beri. Ama artik eskisi kadar sarmiyor. Onerdiginiz degisik kariyer modu rebuild ler varmi ?

• Herkese iyi oyunlar...

Dostlarım 87k coins var. Kadro aşağıda paylaştığım gibi. Tavsiyelerinize açığım. Kadroda nasıl bir değişiklik yapmam yararıma olur ?

Sol kanat Coman yerine kimi alsam kimya düzelir ? 87k paranın hepsine sol kanata harcayabilirim.

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

• Ea playli fifa 2li steam hesabimi satiyorum pc platformunda. Kurulu orta seviye takim var. icinde otw werner potm fati oyarzabal mendy de jong allan lenglet joe gomez wan bissaka ve muhtelif orta seviye oyuncular mevcut. Almak isteyen pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rebuild cidden çok keyifli :D

• sanjii kullanıcısına yanıt
    Bergwijn deneyin bide premier lig hollandalı olması lazımdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Bergwijn deneyin bide premier lig hollandalı olması lazımdı

Hocam almışken iyi bir oyuncu alayım diyorum. Sterling veya Son gibi bir oyuncu kötü mü olur acaba ?

• ysakay kullanıcısına yanıt

Değiştiremezsiniz diye biliyorum ayrıca bağladığınız ea hesabı fifa 20 de ban yemişse ( ban ismini hatırlamıyorum) fifa 21 de banlı devam ediyor. Tek çözüm steam den iade oluşturmak şartlar sağlanıyorsa

• sanjii kullanıcısına yanıt
    Daha iyi olur tabikide ama kimya düşükse zorlar aguero yerine bişey denersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bykutluay kullanıcısına yanıt

Yok hocam ban falan yememiştim. Mailide kontrol ettim ban falan gözükmüyordu. Hatta origine girdim önce. Bir kaç yerde aynı maille kayıt olmak lazım yazmışlar. Olmazsa iade edicem 5 gün oldu alalı oynamadımda zaten.

• Mext kullanıcısına yanıt

10 güncelleme yetmez, 100 tane belki....

FIFA 20 Toplamda 19 major Update almıştı. Bi cacık olmadı.

• Ultimate Team da sağ ve soldan yardıranlar ciddi sıkıntı. Futbol oyanamayı öğrenememiş eziklerin tek yaptığı şey; sağa sola top atıp dümdüz at koşturmak.

Oyunda bug var ve çok güçlü sağ-sol bek te koysan 2 pozisyon kaçırsan rakip %80 gole gidiyor.

Beceriksizlikle ilgisi yok, 2013 ten beri senede 2.000 online maç yapıyorum belirteyim.

Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim. Benim gözümden kaçan bu olayı önlemenin pratik bir yolu var mı? Bug yemeyecek diziliş, taktik vb?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.