Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kadro kurmadan anlayan biri varsa özel mesaj atabilir mi acil

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Oyunu steam'den aldım. Neredeyse 50 tane görev var FUT'ta. Bu ne böyle? EA, oyuncular yiyip içmeyip bunlarla uğraşsın diyor sanırım.

Fut oynadığım sürece "şu görevi de yapayım kadrom iyi olsun" diye diye başka oyın oynamadım nisan ayından ekim ayına kadar. Satınca kurtuldum. Bağımlılık yapıyor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O parayla sbc yapıp para kasın. 25klık kadroyu onlineda tokatlarlar. Canlı sbcler güzel kazandırır. 150k olunca 100k ile kadro kurun kalanı yatırıma gitsin.

Bu hesabı takip edin yatırım önerileri için. Bunu edince birkaç tane daha keşfedersiniz kendiniz

https://twitter.com/FutMerkez?s=09

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

O parayla sbc yapıp para kasın. 25klık kadroyu onlineda tokatlarlar. Canlı sbcler güzel kazandırır. 150k olunca 100k ile kadro kurun kalanı yatırıma gitsin.

Bu hesabı takip edin yatırım önerileri için. Bunu edince birkaç tane daha keşfedersiniz kendiniz

https://twitter.com/FutMerkez?s=09

Sbclerden satılamaz öğeler para kazandırmıyor, paket verenler de şansa bağlı. Geçen sene aşırı oynamadım ama gene de epey oynadım, paketlerden düzgün bir şey gelmedi. O yüzden 150k için epey beklemem lazım.

Ayrıca bu sürede takımla oyun oynayamıyor olurum. Div 8 im, buna koydu beni. Orada 2-3 maç yaptım 80-85 arası takımlarla oynadım. 25 kya onlara rakip bir takım kurulmaz mı? Sonuçta oradan da para kazanılabiliyor. 

https://www.futbin.com/

Sbc için buradan takım önerisi alıyordum geçen sene. ps fiyatları daha ucuz ama ben pcden oynuyorum, o da fark ediyor tabi.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Paket şansı için bolca paket açmak gerekiyor. Paket açmanın en iyi yolu sbcler. Tots ve toty zamanı paketteki yüksek ratingli oyuncuların oranı yükselince coinle de açılabilir.

Sen paket açtıkça iyi oyuncu çıkartmaya yaklaşıyorsun. Geçen sene paketlere abana abana 3 defa tots ramos, 1 toty ronaldo, 1 toty kante çıkarttım

Satılabilir sbcleri de satılamazları yapmak da mantıklı. Hangisi karlı olur bilemiyorsan futbindeki beğeni oranına göre yapman daha doğru olur sbcleri

Geçen seneki kadrom

https://forum.donanimhaber.com/satildi-fifa-20-ocak-2021-e-kadar-ea-play-origin-access-basic-aboneligi-bulunmaktadir--145190340

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 15 Kasım 2020; 23:56:54 >

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Tabi, paket açma sayısı artınca şans da artar ama gene de kısmet.

Sbclerin çoğuna bütçem bile yetmiyor henüz.

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/88

Şu yapılabilir ama ps de 10k pc için 20k olunca olmuyor işte. Gerçi arada 12klık kadrolar yapılmış. Bunu yapayım mı mesela şimdi? Verilen paketten 1-2k lık çıkarsa paramın yarısını kaybetmiş olurum.

%90 beğeni almış yapılır. https://www.futbin.com/squad-building-challenges/LIVE

paran olunca marquee matchupsları da yap. marqueeden birini yaparsan hepsini yapman lazım, yoksa kazanamazasın. öncelikle squad battlesta para kasman lazım, sonra sbcye gir, 100k yapınca rivalsa girersin

• Arkadaşlar gamepad ile oynarken titremiyor neden olabilir?

+

• Patch çektim bugün. Ne zaman geldi bilmiyorum. Yine bağlantılar harika. Hiç düzelmeyecek herhalde bu sene.

Onu yapayım o zaman.

Marquee sbcsini de yaparım ama bir 10-15k daha kazanayım. Satışta futbolcular var da dandik diye satılmıyor işte.

Squad battles oynuyorum arada da kadro dandik diye düşük zorlukta oynuyorum. 2-3 takviye yapsam mı acaba?

• 25klık kurmayın deme sebebim dandik adamlar alacak olmanız. Satılamaz sbcden gelen adamları kullanabilirsiniz sb takımınızda. İş bitince sbcye basarsınız onları da. Böyle böyle daha şyi nşr kadro yapabilirsiniz. Adamları satışa 1er saatlik, pazardaki en ucuz fiyatın 100 coin üstüne koyun. Tabi 200 coinlik adamlar 300e gitmeyebilir. 750lik adam 800e 850ye gider mesela. Marquee bir miktar para gerektiriyor ama en iyi de o kazandırır. Sbcleri hazır kadrolarla yapmak pahalıya gelir. Oradaki kimya mantığını anlayıp oyuncuları kendiniz seçim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 16 Kasım 2020; 17:25:59 >
  • Beyler 2 haftada 2000 puan topladım haftasonu ligine başvurum.şimdi süper acemi olarak 5win hedefliyorum ancak fut champ puanı az veriyor, haftasonu liginde müdahale eden arkadaşlar 250k artı messi var kadro kurmaya çalışıyorum her türlü öneri alınır maçları hemen yapsam mı pazara kadar beklesem mi, birde hybrid kadro kurarsam kaç kimyaya kadar düşmek sıkıntı olmaz, birde mesela 10 maç atınca kimyada artıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

25klık kurmayın deme sebebim dandik adamlar alacak olmanız. Satılamaz sbcden gelen adamları kullanabilirsiniz sb takımınızda. İş bitince sbcye basarsınız onları da. Böyle böyle daha şyi nşr kadro yapabilirsiniz. Adamları satışa 1er saatlik, pazardaki en ucuz fiyatın 100 coin üstüne koyun. Tabi 200 coinlik adamlar 300e gitmeyebilir. 750lik adam 800e 850ye gider mesela. Marquee bir miktar para gerektiriyor ama en iyi de o kazandırır. Sbcleri hazır kadrolarla yapmak pahalıya gelir. Oradaki kimya mantığını anlayıp oyuncuları kendiniz seçim

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=l04pBqTnnUZ9r:FFA21STM

Şimdilik satılamaz oyunculardan böyle bir kadro kurdum, kimya düşük ama 80 ortalaması var. Div. rival oynadım bir maç, rakip ronaldolu, pogbalı falandı 2-1 zor kazandı, çok gol kaçırdım falan. Sanki 1-2 kaliteli oyuncu daha çıksa orada da iş yapabilirim gibime geliyor.

Satışları ben şöyle yapıyorum, biraz yüksekten başlatıp sonra yavaş yavaş düşürüyorum. Ama gene de bazıları zor satılıyor.

Sbcyi kendi oyuncular bulup yapmak biraz daha ucuz olabilir, arada denerim ama çok fark edeceğini sanmıyorum. Tabi ayrı ayrı oyuncular seçip futbinden reytinge, kimyaya falan bakıp öyle transfer etmek lazım.

Şimdilik 30k param var, marqueeden bir kaçını yapıp sonra gelenleri satıp sonra kalanları yapabilirim.

Zorluğu bir tık aşağı çekin, ön tarafa 1 hızlı forvet, bir de yoğun kullandığınız kanata iyi-hızlı bir kanat alın 100k'lık kadroya kadar götürür

Öne hızlı forvet alırım. Kanat olarak bir tercihim yok ama talisca iyi oyuncu yedek babel var, bu yüzden öteki kanada alırım herhalde. Yalnız oraya cam mı alayım yoksa rm,rw falan da olur mu? Malum hızlı kanat oyuncuları daha çok.

Bir de kimya ne kadar önemli? Kanatları ve forvetleri brezilyalı yapabilirim ama pahalı olur tabi. Mesela bakambu hızlı ve uygun fiyatlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 17 Kasım 2020; 0:41:37 >
  • Bu sene Fifa almadım. 2 şey merak ediyorum.

1) Bu sene fiyatlar kaç tl idi pc için?

2) Bu sene de draft hilesi var mı?

• Futbol oyunu demeye bin şahit lazım. Steam'den aldım ama pişmanım. Harala gürele... Ne oynuyorum belli değil. Futbolun f'si yok. Zevkin z'si yok. Sert paslar, sağdan soldan pace canavarları. Oyunun açıklarını o kadar ezberlemişler ki, hep aynı şekilde paslar, hareketler...

Sürekli bir koşturmaca var. Gerçek bir maçta kim bu kadar koşabilir? 90 dakika koşturmayla geçiyor oyun.

Bir de takım presi açarsa oooooooo , pas yapabilirsen yap.

Atılan goller, buglar...

En az 10 güncelleme gerek diyordum ama bu oyun zor düzelir.  Öncelikle ve özellikle ezberi bozacak güncellemeler gelmeli. Defans oyuncularının yerleşimi, kanat, orta saha oyuncularının yerleşimi sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Kasım 2020; 2:12:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Futbol oyunu demeye bin şahit lazım. Steam'den aldım ama pişmanım. Harala gürele... Ne oynuyorum belli değil. Futbolun f'si yok. Zevkin z'si yok. Sert paslar, sağdan soldan pace canavarları. Oyunun açıklarını o kadar ezberlemişler ki, hep aynı şekilde paslar, hareketler...

Sürekli bir koşturmaca var. Gerçek bir maçta kim bu kadar koşabilir? 90 dakika koşturmayla geçiyor oyun.

Bir de takım presi açarsa oooooooo , pas yapabilirsen yap.

Atılan goller, buglar...

En az 10 güncelleme gerek diyordum ama bu oyun zor düzelir.  Öncelikle ve özellikle ezberi bozacak güncellemeler gelmeli. Defans oyuncularının yerleşimi, kanat, orta saha oyuncularının yerleşimi sorunlu.

Düzeleceğini sanmıyorum. Her sene olduğu gibi kendileri belirledikleri özelliklere oyuncuların alışmasını istiyorlar. Geçen sene kapalı köşeye şut ve drag back vardı. Ondan önce yerden şut ondan önce finesse ve la croqueta ondan önce pace ve shoot fake.  

Tek yaptıkları zaten kadro güncellemeleri hariç oyunun bir kaç ayarıyla oynayıp böyle yeni bir özelliğin gücünü arttırmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mext -- 17 Kasım 2020; 17:31:41 >

• Oyun hakkında nefret ettiğim bir şey var ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Belki benim gibi düşünenler de vardır. Legenday zorlukta Bolton Wonderers ile oynuyorum. İngiltere 3. liginde mücadele ediyorum. Bu zorluktayken, hangi rakip olursa olsun ceza sahamın önünde %100 isabetli paslar yapıyorlar ve hayvan gibi skill move yapıyorlar. Bir türlü top alamıyorum böyle olunca. Zaten 1 e 1'de mümkün değil geçemiyorum rakip defansı. Bir alt zorluğa alınca oyun acayip kolaylaşıyor. Oynadığım oyunları ya kaybediyorum, ya da ucundan 1 gol fazla kazanıyorum. Ne yapmam gerekiyor, iyice soğumaya başladım oyundan. Zorluk dengesi yok mu adam akıllı?

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.