Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Bugün oyun açıldı bir mac oynadım. Sonra ultimate'e girerken tekrar aynı sorunla attı. Oyun steamde kayıtlı olduğu için origini silip tekrar yükleyeceğim artık.

Bundan aylar önce benimde başıma gelmişti hocam aynı sıkıntı format atmanıza gerek yok origin silip kurulum yaptıktan sonra oyunu kontrol amaçlı repair edin Düzelecektir diye düşünüyorum çözümü nasıl yaptığımı hatırlamıyorum üzerinden çünkü aylar geçmişti ama hayalmeyal ben de bu şekilde çözmüştüm diye hatırlıyorum

birde Belgelerim klasöründe oyuna ait bütün dosyaları silin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 15 Temmuz 2021; 14:47:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Bundan aylar önce benimde başıma gelmişti hocam aynı sıkıntı format atmanıza gerek yok origin silip kurulum yaptıktan sonra oyunu kontrol amaçlı repair edin Düzelecektir diye düşünüyorum çözümü nasıl yaptığımı hatırlamıyorum üzerinden çünkü aylar geçmişti ama hayalmeyal ben de bu şekilde çözmüştüm diye hatırlıyorum

birde Belgelerim klasöründe oyuna ait bütün dosyaları silin hocam

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim hocam. Deneyeceğim.

• quote:

Alıntıları Göster

Rica ederim hocam inşaALLAH En kısa sürede sıkıntınız çözülür

• quote:

Alıntıları Göster
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

Bakın hocam bunun aynısını yapın

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Internette regedit ile ayarlanan bir ayar buldum. Onu uygulayınca oyun açılıyor. Sadece alt+tab atarsam bu hatayi veriyor ve kapanıyor. Ben de oynarken hiç windows tuşuna basmam o zaman. Yine de yardımınız için teşekkürler.

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam kısmi de olsa sorunun çözüme kavuştuğına sevindim iyi oyunlar dilerim

• FIFA online 4 için Türkiyede server açılacakmış. Acaba bunu normal FIFA için de kullanırlar mı? 10 Ms ile oynamak bizim de hakkımız

• Merhaba bir sorun yaşıyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.Bütün ayarlar en sonda olduğu halde Oyun içinde sorun yok ama niye menüde formalar tırtıklı oluyor ? Bir dünya ayar denedim menüde maça girmeden oyuncuların üstündeki forma yüzü kolları vs hep tırtıklı...Pes te böyle bir sorun yaşamıyorum.

Ekran kartı rtx 2060 monitör 1080p (Msi mag 271c)

Nvidia denetim masasından da ayarlar yaptım oyun içi cam gibi menülerde tırtıklı...

Çözünürlükle mi alakası var acaba ? mesela 2k da ve ya 4k da bu sorunu yaşayan var mı ?

• Uygulamadan zafere giden yol oyuncularını transfer listesine gönderemiyorum ya da transfer pazarına ekleyemiyorum, hata oluştu diyor. Uygulama güncel, karşılaşan oldu mu

• Varya bu EA az kurnaz değil Daha yeni oyun çıkmadan güncel oyunu eskitmeye başladılar bile bugün fark ettim bütün Topları kaldırılmış sadece Varsayılan lisanssız top seçilebiliyor bu kadar şeytan olacaklarını düşünmemiştim

FIFA 21 [PC ANA KONU]

Valla oha demek istiyorum bu ea ya. Sizin yazdığınızı görünce gireyim bakayım dedim. Gerçektende sadece ea topu çıkıyor top seçenrklerinde. Umarım bug falandır güncellemeyle düzelir. Yoksa ağır terbiyesizlik.

• :) inşaALLAH bug falandır Hocam , Ancak eğer ki bug değilse Harbiden büyük terbiyesizlik ve büyük açgözlülük olur yani , Çok utanç verici ve gülünç bir durum gerçekten de ya

Bir de şöyle bir durum var zaten yeni oyunu sadece isim olarak bilgisayara çıkartıyorsun ancak sadece isim olarak yeni oyun oyunun adı FIFA 22 ancak pc sürümü içeriği : FIFA 21 patch v1 22

Ve bilgisayar sürümü tam olarak şu şekilde olacaktır diye düşünüyorum

FIFA 21’in renk ayarlarıyla oynanıp biraz cilalatılmış versiyonu yeni kramponlar yeni formalar yeni transferler birkaç tane yeni animasyon bu şekilde çıkacaktır

Zaten 100 TL’nin altına düşmedikçe bilgisayar versiyonunu almam

Şansımızı futbol oyunu olarak başka alternatifte yok

pes zaten Gerçekçilikten ve lisanstan baya uzak , Söyleyecek o kadar çok şey varki zaten bir çoğunuzun da bildiği şeyler o yüzden uzun uzun yazıp sizin de vaktinizi almak istemiyorum

eğer sıkıntı düzelirse oyun hatası ise çözüldüğü taktirde tekrarlarım buraya bilgilendirme yazarım

22'de birkaç yeni animasyonda olmaz hiç sanmıyorum. Kadro yenileyip menüleri değiştirip sürecekler piyasaya. Çok bariz. Pc oyuncularının vereceği en iyi cevap oyunu satın almamaktır. Ama görüyorm ki steamde ön siparişlerde en çok satılana girmiş. Bazen müstehak pc oyuncularına diyorum. Üzerine fifa 22 yazıp boş cd piyasa sürse satın alacak kitleler var maalesef günümüzde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 24 Temmuz 2021; 11:2:8 >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Çok haklısınız hocam doğru söze ne denilebilir ki

Benim de bilgisayarda kafa dengi arkadaşım yok keşke üç tane falan kafa dengi arkadaşım olsa denk gelip ikiye iki FIFA 21’de dostluk maçı falan yapardık maalesef arkadaşımda olmadığı için sadece online sezon oynuyorum online sezonda da sezon bir ve sezon iki de hileciler yüzünden oyun oynanmıyor başkada alternatifim yok Oyun oynarken bile keyif alamıyorum artık

steam nickimi mesaj attım. İşten güçten çok sık oynayamasam da denk geldiğimiz zamanlarda oynarız 21'i. 22'yi zaten almayacağım.

İyi forumlar.

Hocam PC de seasons ve ultimate teamde hileci çok oluyor mu ben en son 15-16 yı oynamıştım. Bu sene yeni pc alınca oyunu alsam mı diye düşünüyorum yada game pass alırım 21i bedava oynayabilirim. Genel anlamda online oyuncu sayısı PS4 ten daha az değil mi? Ama oynanmayacak seviyede değildir herhalde. Önceden fifa 11 hatta daha eskiden fifa 2007 2008 zamanları oyun çok güzeldi ekiple arkadaşlarla oynardık. Şimdi bakıyorsun konsola next gen getiriyor. Konsoldan daha güçlü olan pclere old gen getirtor ee o zaman ben senin oyununu neden alayım ki? Hem PES hem de Fifa bu sene büyük çuvalladı ve beklentilere karşılık veremeyecek gibi gözüküyor. Yine en çok satın alınanlar konusuna gelince de futbol oyunlarına tüm dünyada tutkunluk var. İsterlerse hiçbişeyi değiştirmeden oyunu piyasaya sürsünler ki zaten öyle yapıyorlar yine en çok satanlarda yer alır. Bu iki futbol oyunu serisi de her yıl daha da kötüye gidiyor. Biz oyunculara da oynanacak oyun kalmıyor maalesef.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam özel mesajla geri dönüş yaptım akşam eve vardığım vakit nasip olursa ilk fırsatta size arkadaşlık isteği göndereceğim denk geldikçe sizinle de sohbet edip maç edebilmeyi çok isterim mesleki hayatınızda da kolaylıklar ve başarılar dilerim saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Formid4bLe

Hocam PC de seasons ve ultimate teamde hileci çok oluyor mu ben en son 15-16 yı oynamıştım. Bu sene yeni pc alınca oyunu alsam mı diye düşünüyorum yada game pass alırım 21i bedava oynayabilirim. Genel anlamda online oyuncu sayısı PS4 ten daha az değil mi? Ama oynanmayacak seviyede değildir herhalde. Önceden fifa 11 hatta daha eskiden fifa 2007 2008 zamanları oyun çok güzeldi ekiple arkadaşlarla oynardık. Şimdi bakıyorsun konsola next gen getiriyor. Konsoldan daha güçlü olan pclere old gen getirtor ee o zaman ben senin oyununu neden alayım ki? Hem PES hem de Fifa bu sene büyük çuvalladı ve beklentilere karşılık veremeyecek gibi gözüküyor. Yine en çok satın alınanlar konusuna gelince de futbol oyunlarına tüm dünyada tutkunluk var. İsterlerse hiçbişeyi değiştirmeden oyunu piyasaya sürsünler ki zaten öyle yapıyorlar yine en çok satanlarda yer alır. Bu iki futbol oyunu serisi de her yıl daha da kötüye gidiyor. Biz oyunculara da oynanacak oyun kalmıyor maalesef.

Hocam FUT Modu için bir şey diyemeyeceğim çünkü oynamadığım için bilmiyorum , deneme amaçlı girmiştim girdiğim anda fark ettim ki yetenek değil para konuşuyor çünkü ben de ortalama değerleri 60 ve 70 arası olan adını sananı bilmediğim futbolcular vardı karşıma gelen rakipler parayı basıp Dünya karması kurmuştu O yüzden bu modu oynamadım

Online sezona gelecek olursak yerli ya da yabancı hiç fark etmiyor özellikle sezon iki ve sezon bir de hileciden geçilmiyor ( Özellikle rakip takım paris’i aldıysa istisnasız %90’ı hileci oluyor)

Diğer platformlara göre oyuncu sayısını kıyaslayacak olursak diğer platformlarda ne kadar aktif oyuncu var bilmiyorum online sezonda ancak sabahın beşinde giriş yapmıyorsanız eğer gün içinde 600 ya da 700 oyuncu online olarak görünüyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum

Özellikle online sezon da birinci ligde yani en son ligde on maç hakkımız varsa temiz şekilde yedisi hile yapan çakallara denk geliyor online sezonunda birinci ligde hiçbir zaman On maçın onunu da temiz şekilde oynayamadım

Millet olayı çözmüş ama nasıl yaptıklarını bilmiyorum normalde oyuna başlıyorsun hocam bağlantı kalitesi çok iyi gecikme süresi onlarda ya da 20 lerde yağ gibi akıyor oyun ama ne zaman ki rakip takımın topu kaptırıyor hemen oyunu manipüle edip bağlantı kalitesini düşürerek gecikme saniyesini yükseltip Senin oyununu oynanmaz hale getiriyor sonra topu senden alıp ata çıkınca bağlantıyı düzeltiyor bu şekilde gol atıyorlar hep böyle insanlara denk geliyorum ama bunu nasıl yapıyorlar ben de bilmiyorum çok kere araştırdım internette ama çözümünü bulamadım

• Web app e giremiyorum sizde de sorun var mı??
    Takımınız yok yeni başlangıç vs. diyor

edit: düzeldi an itibarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 27 Temmuz 2021; 16:55:13 >
  • FIFA 21 [PC ANA KONU]
    FIFA 21 [PC ANA KONU]gamıng
    FIFA Is Reportedly Going Free-to-Play
    https://comicbook.com/gaming/news/fifa-22-free-to-play/

FIFA 23'ün de F2P olabileceği dedikodusu dolanmaya başladı. Tabii yanlış bir haber de olabilir.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.