Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venom59

gamıng
    FIFA Is Reportedly Going Free-to-Play
    https://comicbook.com/gaming/news/fifa-22-free-to-play/

FIFA 23'ün de F2P olabileceği dedikodusu dolanmaya başladı. Tabii yanlış bir haber de olabilir.

Hocam bu paragöz firma bırak oyunu bedava yapmayı bedavadan işe yarayacak içerik bile vermez

Bak belki şu şekilde olur oyunu bedava yaparlar bedava indiririz ama play tuşunun aktif olması için yine para falan isterler

FIFA 22 satın aldırmak için FIFA 21’i adamlar planlı olaraks gittiler oyunda top bile seçemiyorumz artık varsayılan toplar kullanılıyor zaten Hileden hurdadan online sezon da geçilmiyor bugün canıma tak etti FIFA 20’yi tekrardan bilgisayara indirdim kurdum fark ettim ki FIFA 20 FIFA 21’den online olarak daha eğlenceli görseller renkler falan daha iyi Hiç yoktan oyunda istediğim topu seçip oynayabiliyorum

FIFA 20 bir’deki yeni birkaç hareket bu oyunda yok ama hiç yoktan top seçe biliyorum görsel olarakta akıcılık olarak da bence çok daha eğlenceli bugün fark ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar pc’de game pass olunca fifa 21 yükleyeyim dedim fakat online ligde her maç 5.5 üstü. İşin ilginci herkes 5li defans yapıp ileriye bi tane yetenekli hızlı oyuncu koyduğu halde. Kafamda playstation alıp fifa 22 oynamak vardı ama oyunun playstation sürümü de mi böyle? Böyleyse hiç bir anlamı zevki yok oyunun. Oyunda defans diye bişey kalmamış.

• Ben de uzun zamandır bu oyunu izliyordum. Eskiden fifayı severdim, fakat nedense online olarak pes ile devam ettim, belki fifa çok pahalı olduğu içindir. Neyse Gamepass sağolsun, FİFA 21'i sonunda indirdik, başladık oynamaya. Normalde PES'in online modunu bayağı bir eleştiririm, ciddi saçmalıklar vardır.

Başladık FİFA'yı oynamaya, .... o ne? Nasıl yani ? Kardeşim ben mi cahilim yoksa bu oyunda Matchmaking diye bir mekanizma yok mu?

5 maç oynadık bize ona göre puan vedi, 75'li takımıma karşı 90 üzeri arkadaşlar geldi içimden geçti, hadi anladık. Bize bir rating verdi 730 falan. Demek ki artık adam gibi maçlar denk gelecek. Hadi deneyelim,..., o ne yahu, eee yine 90 üzeri arkadaşlar geliyor? Şaka mı bu?

Adamlar geliyor, tek bir hareket var, ara pas tuşu, bakın bu hareket çok önemli, arapas tuşuna basıyorsun, sonra o 95 üzeri forvetler var ya, ha işte onlar götüne roket takılmış gibi koşuyorlar, zaten benim defans 80 falan civarı, yani benimkiler 3 yaşında bebek hızında koşuyor, öyleymiş yani, pro futbolcu bile olsan, 80 civarı rating varsa, sanki 70 yaşındaki dede gibi koşulacak !!!

Şimdi arapas atıldı, götünde roketle koşuldu, defansa 15m fark atıldı, ceza alınına girildi, ne yapacan? Kaleciye çalım tabii ki dermişim, falsolu plase dermişim, yok be ya, direk abanıyon, zaten %99 gol, yani kalecinin 30 santim yanından geçse o top, zaten kaleci anca izliyor. Ha kaleciye falan çarpsa zaten o top kaleciyle beraber içeri girer.

Sonra bunu 10 defa falan tekrarlıyon, işte 10-0, 10-3 falan yeniyon yani. Zaten biraz denk takım denk gelse o maç voleybol maçına dönüyor, hatta blok olmayan voleybol maçı, smaç gibi düşün, vurunyon sayı=gol, ne oluyor işte 8-6, 7-5 maç bitiyor.

Şimdi ben bir sürü kasacam, grind yapacam yada mal gibi para harcayıp, takımı dizecem, o zaman kazanmaya başlayacam, işte böyle arapas-gol süper tsubasa haraketini 10 kere falan yapacam öyle mi?

Bu mu kardeşim FİFA 21? Ben birşeyi mi kaçırdım? Yanlış anladığım bir durum yok değil mi?

Yani mesela beğenmediğim PES oyununda online maç seçerken, takım gücü + oyuncu ratingine göre maç buluyor. Yani sen seçtiğin sürece, sana yakın güçte oyuncuları olan bir takım ve sana yakın güçte bir rakip geliyor. Şimdi bu bahsettiğim olay FİFA 21'de yok, doğru mudur?

(Allah'a şükürler olsun bu oyuna bir sürü para vermemişim, kafayı yerdim yahu. Beğenen olur, muhteşemdir falan herkesin zevki farklı, ama anladığım kadarı ile benim zevkim bu değil, bu olsa olsa free to play olabilir.)

• Aerospace kullanıcısına yanıt

hocam fifada takımın ratingine göre değil de senin yeteneğine göre eşleştirme mantığı var tabi ki karşındaki adamın kadrosu şu an çok uçuk kaçık olması normal çünkü oyun bitti artık her gün +90 oyuncu geliyor 1 aydır oynayan biri bile rengarenk takım kurmuştur, fifaya sene başında başlaman gerek

• Yeni sezon formaları ve güncel transferlerin olduğu patch var mı orjinal oyun için?

• ben ilk takımımı 1000 tl gibi fiyata satıp 70 tl ye hesap aldım. 1 ayda 96 95 ten aşağı oyuncu yok şuan rengarenk. 98 lukaku falan doldu takım 7 sayfa tots var

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

:) inşaALLAH bug falandır Hocam , Ancak eğer ki bug değilse Harbiden büyük terbiyesizlik ve büyük açgözlülük olur yani , Çok utanç verici ve gülünç bir durum gerçekten de ya

Bir de şöyle bir durum var zaten yeni oyunu sadece isim olarak bilgisayara çıkartıyorsun ancak sadece isim olarak yeni oyun oyunun adı FIFA 22 ancak pc sürümü içeriği : FIFA 21 patch v1 22

Ve bilgisayar sürümü tam olarak şu şekilde olacaktır diye düşünüyorum

FIFA 21’in renk ayarlarıyla oynanıp biraz cilalatılmış versiyonu yeni kramponlar yeni formalar yeni transferler birkaç tane yeni animasyon bu şekilde çıkacaktır

Zaten 100 TL’nin altına düşmedikçe bilgisayar versiyonunu almam

Şansımızı futbol oyunu olarak başka alternatifte yok

pes zaten Gerçekçilikten ve lisanstan baya uzak , Söyleyecek o kadar çok şey varki zaten bir çoğunuzun da bildiği şeyler o yüzden uzun uzun yazıp sizin de vaktinizi almak istemiyorum

eğer sıkıntı düzelirse oyun hatası ise çözüldüğü taktirde tekrarlarım buraya bilgilendirme yazarım

fifa online 4 oynarız bir süre. 22 ucuzlayana kadar takılırız. en azından 115 lik adam yapılabiliyor fifa online da. tahminim 5 sene sürmeyecek ama yinede oynamadan duramayacağım. önceden fifa world çıkmıştı bu şekilde. sezon sonu takım silinme derdi yoktu sürekli kalacak tı o oyun ama en fazla 3 sene sürdü sanırım. fo4 te aynı tuzak olabilir. türkçe spiker murat kosova ile oynayacağımız için denemeye değer. gerçek fifada orijinal türkçe spiker görmedik hayatımızda bakalım nasıl olacak.

• Sıradan bir Fifa 21 maçı, voleybol maçının ilk seti gibi. Bu arada bu kadar gol olan bir maçta, rakibin her gole bol bol sevinmesi, ve bunu bir sürü kişinin yapması, şaka gibi. Yok mu bunları geçmenin bir yolu, yahu pes'i yerin dibine sokuyorduk, maç boyunca bir gol sevinme hakkın var, fifa nasıl bir rezaletmiş kardeşim...

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 16 Ağustos 2021; 21:5:31 >
  • sahibinden satılık üst düzey kadro

https://forum.donanimhaber.com/satilik-21-origin-tots-mbappe-195-kadro-350k-coin-350-tl--149258977#149258977

• arkadaşlar kadrolar güncel değil. Aboubakar hala beşiktaşta. Alex teixeira yok mesela. Oyunda komple yok. Manuel transfer edicez bulamıyoruz adamı. Eski takımında da, serbest oyuncularda da yok. Nasıl ekleyebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

arkadaşlar kadrolar güncel değil. Aboubakar hala beşiktaşta. Alex teixeira yok mesela. Oyunda komple yok. Manuel transfer edicez bulamıyoruz adamı. Eski takımında da, serbest oyuncularda da yok. Nasıl ekleyebiliriz?

Hocam güncel transferler yeni oyunda olur

Eski oyunlara kadro güncellemeleri gelmez ki yeni oyunu sattırabilmek için

Örnek veriyorum FIFA 21 oyunu 2020 yılının son çeyreğinde çıkar ve 2021’de örnek veriyorum mayıs ayında dünya liglerinde ligler bitince FIFA da da transfer defteri kapanır yeni sezondaki transferler yeni sezonda pardon yeni oyunda olur

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu biliyorum zaten ama Alex teixeira oyunda hiç yok. Online'da var. Ama kulüp transferi kısmından takıma ekleyemiyorum. Bu adam boş oyuncu değil sonuçta eklenmemiş olması mucize. Dediğim gibi online'da var. Fakat ben arkadaşımla oynuyorum ve bu oyuncu yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FastegL F kullanıcısına yanıt

Anladım hocam yani anladığım kadarıyla siz oyun ayarlarından bir oyuncuyu alıp istediğiniz takıma transfer yapıyorsunuz ama arkadaşınızla oynarken oyunun Standardında yani orijinalinde hangi kadro varsa o kadro görünüyor bunla ilgili Şunu yapmayı deneyin arkadaşınızla online dostluk maçı yapcağınız zaman davet gönderme ekranında kadroyla ilgili bir açıklama vardı yanlış hatırlamıyorsam standart ve özelleştirilmiş gibi buradan özelleştirilmiş veya benzeri bir seçenek de işte onu seçerseniz kendi yaptığınız transferler görünür diye düşünüyorum ama olmayadabilir de bakmanız gerek

• Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben FIFA 21’i online sezon olarak oynuyorum bağlantı kalitesi yüzünden iki ve üçü arasında gidip geliyorum uzun zamandır bir türlü bire çıkamadım benim internetimde herhangi bir problem yok ben de 100 megabitlik fiber internet var online sezon oynayan arkadaşları bir şey danışmak istiyorum ben bir sezonda on maç yapıyorsam eğer on maçın sekizi 60 ve üzeri milisaniye gecikme var yakın lokasyonda 20 ile ya da 30 la oynadığım Çok Nadir oluyor sizde de böyle mi ben bu oyunu aldım alali hiç düzgün kalitede online sezon oynayamadım ya

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    hayır aslında tam olarak öyle değil. kadrolar zaten sürekli güncelleniyordu. ama tabi artık bu kesildi yeni oyun çıkacağı için. şöyle örnek vereyim. Geçen sezon devre arasında beşiktaşa cenk tosun gelmişti. kadroları güncelleyince gelmişti. arkadaşla oynadığım santra modunda da vardı bu transferler. Ama şimdi sorun şu. Kadrolar artık güncellenmiyor. Bunu anlıyorum. Ama mesela Beşiktaş Kenan Karaman, batshuayi gibi topçuları aldı. Bunları manuel olarak takıma ekledim. Ama Alex teixeira'yı ekleyemiyorum. Çünkü oyunda yok gibi görünüyor. Bu adam bu sene futbolcu olmadı sonuçta oyunda olması gerekiyor ama yok. Serbest oyunculara bakıyorum yok. Eski takımına bakıyorum yok. Adamı oyundan silmişler sanki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben FIFA 21’i online sezon olarak oynuyorum bağlantı kalitesi yüzünden iki ve üçü arasında gidip geliyorum uzun zamandır bir türlü bire çıkamadım benim internetimde herhangi bir problem yok ben de 100 megabitlik fiber internet var online sezon oynayan arkadaşları bir şey danışmak istiyorum ben bir sezonda on maç yapıyorsam eğer on maçın sekizi 60 ve üzeri milisaniye gecikme var yakın lokasyonda 20 ile ya da 30 la oynadığım Çok Nadir oluyor sizde de böyle mi ben bu oyunu aldım alali hiç düzgün kalitede online sezon oynayamadım ya

Bir kişi bile cevap vermemiş

• Oyun açılırken dlc unsurları güncellemesi bozıl veya kullanılamıyor diyor. Sil veya iptal var. Sil desem bişey olur mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • beyler full grafik oynarken oyuncuların hızlı hareketlerinde renk kayması oluyor, sanki 3d gözlük ile bakar gibi. düzeltilemez mi?

• Beler PCde FIFA21 var ve 2 seferde açılıyor. Şöyle ki bir sefer FIFA 21 açıyorum, bir şey yapmamış gibi pencere kapanıp bir daha Dil seçimi ve altında "Oyna", "Oyun Ayarları" ve "Çıkış" butonları yer alıyor. 2. sefer oynaya basınca açılıyor. Nasıl çözebilirim? Saygılar

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.