Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam benim monitörün 144hz'den düşük refresh rate sabitleme seçeneği yok var mıdır başka çözüm öneriniz?

• Arkadaşlar LAPTOP'ta oynuyorum ekran yenileme hızım 144hz oyunu 60fps kitlememe rağmen oyun 144-100 arası seyrediyor buda oyun deneyimimi mahvediyor. FIFA 20 içinde aynı sorunum vardı directx 11'e değiştirdiğimde sorun çözülmüştü , fakat FIFA 21 için olmuyor çözen var mı ? FPS hiçbirşekilde sabitleyemiyorum oyunda. Laptop kullanıcısıyım refresh rate değiştiremiyorum. Yüksek ihtimalle oyunum 144FPS karşılayamadığı için 120-140 arası sürekli drop yaşıyorum. İstediğim sadece oyunu 60fps sabitlemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tecnique -- 12 Aralık 2020; 16:40:19 >
  • Tecnique kullanıcısına yanıt
    Ndvia ayarlarında düşey senktonizasyon açıksa kapalı yap
  • Santra verisi alınamıyor hatası yaşıyorum ayrıca 2.kolda sürekli ayarlar değişiyor bunun çözümünü bilen var mı
  • Oyun içi fifa points satın almak istiyorum ama alamıyorum hep böyle kalıyor. 10-15 dk boyunca beklediğim oldu, yine de sonuç böyle. Herkeste böyle bir sıkıntı var mı yoksa sistem mi sıkıntılı?

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Meiyo Senshi kullanıcısına yanıt

Oyun içi origin aktif mi? Puan al deyince originin ekrana gelmesi lazım.

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 13 Aralık 2020; 3:40:27 >
  • fifa 21 online oynayan arkadaşlar eklerseniz sevinirim - arada online maç atarız denk geldikçe

origin id

SchizophreneTURK

Discord

Schizophrene_TR#1901

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    21 i de yapıştırdım diyorsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertan1907

21 i de yapıştırdım diyorsun :D

biraz öyle oldu kankim :)

Sana çok teşekkür ederim indirimi aldığında bana haber verdin ben de bu şekilde değerlendirdim satın aldım iyikide almışım oyun dinamikleri falan baya iyi çok keyifli oluyor gerçekten de oynamak en kısa zamanda seni de bekliyorum FIFA 21 kervanına :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 21'i dün indirim olduğunu görünce dayanamadım aldım :D ama FUT modunda jeton kasmak inanılmaz zor geliyor.

• Kolay aslında. Çözüm kadro dandikse bol bol squad battles oynayıp pazartesi ve perşembe paket açılış günlerinde oyuncuları ucuzdan toplayıp birer gün sonra satmak ve sbc yapmak. Özellikle canlı sbcler güzel kar bırakıyor. Futbin üzerinden %60 ve üzeri beğeni alan sbcler güzel para bırakır. %80 üzeri beğeni aldıysa kar garantilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 13 Aralık 2020; 16:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Kolay aslında. Çözüm kadro dandikse bol bol squad battles oynayıp pazartesi ve perşembe paket açılış günlerinde oyuncuları ucuzdan toplayıp birer gün sonra satmak ve sbc yapmak. Özellikle canlı sbcler güzel kar bırakıyor. Futbin üzerinden %60 ve üzeri beğeni alan sbcler güzel para bırakır. %80 üzeri beğeni aldıysa kar garantilidir

İsminizi görünce şu görsel aklıma geldi direkt. FIFA 21 [PC ANA KONU] 

FIFA 21 [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mext

İsminizi görünce şu görsel aklıma geldi direkt.  

Alıntıları Göster

Prime Ibarbo> Ronaldo+Messi. Öyle büyük topçuydu 😁 alternatif olarak da fotodakiler ve Sau kullanılırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Oyun içi origin aktif mi? Puan al deyince originin ekrana gelmesi lazım.

Oyunu steam üzerinden satın aldım ve dediğiniz ayar mevcut. Oyunu başlattığımda üst tarafta böyle bir uyarı verdiğini farkettim. Ayrıca satın almaya çalıştığımda beni herhangi bir şekilde origine yönlendirmiyor. Origin üstünden almak isterdim fakat fiyatlar oyun içi fiyatlara göre çok pahalı. Ne yapacağımı bilemedim. :(((

FIFA 21 [PC ANA KONU]

• Lanet gelsin böyle oyuna. Yine 3-0 vodafone net yenilgisiyle başladım. Sonra tedaş 1-0 öne geçti. Ardından atağa kalktım. Kontradan tedaş bir tane daha atıp 2-0 öne geçti. Son dakikalarda yüklenmeye başladım bir tane hemen ardından bir tane daha atıp tedaş 4-0 aldı. Ea durur mu? Durmaz tabi 2 tanede o attı. Birde momentum var tabi. 85 de 2-0 önde olduğum 4 maçı kaybettim. Zar zor 14 galibiyetle noktaladım wlyi. 5 dk önce dakika 80 de 2-0 öndeyim yine elektrik gitti. Sadece ben wldeyken giden elektriği sağlayan firmanında bunlara bu işi vereninde Allah belasını versin. Aldığınız o vergiler haram zıkkım olsun. 6 senede 6 defa gitmeyen elektrik her dakika gidiyor. Hayır ne yapıyor olabilirsiniz? Bakımsa tamam diyecemde 2 haftadır her haftasonu gündüz gece farketmiyor gidiyor elektrik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tecnique

Arkadaşlar LAPTOP'ta oynuyorum ekran yenileme hızım 144hz oyunu 60fps kitlememe rağmen oyun 144-100 arası seyrediyor buda oyun deneyimimi mahvediyor. FIFA 20 içinde aynı sorunum vardı directx 11'e değiştirdiğimde sorun çözülmüştü , fakat FIFA 21 için olmuyor çözen var mı ? FPS hiçbirşekilde sabitleyemiyorum oyunda. Laptop kullanıcısıyım refresh rate değiştiremiyorum. Yüksek ihtimalle oyunum 144FPS karşılayamadığı için 120-140 arası sürekli drop yaşıyorum. İstediğim sadece oyunu 60fps sabitlemek.

Oyun ayarlarında fps sınırı yok yap. Nvidia ayarlarında düşey senk. açık yap ve fps sınırı açık deyip 60'a ayarla. yalnız monitör 144 hz ise 60 kasıyor gibi olur. en azında 100-110 falan yap derim.

• Merhaba,
    fifa 21 online oynayan arkadaşlar Friendly görevleri ve arada online maç yapmak için eklerseniz sevinirim.

origin id
    19RFE03

• Bana Ultimate paketten en yüksek Eran Zahavi çıkar, millete çıkanlara bak.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Bana Ultimate paketten en yüksek Eran Zahavi çıkar, millete çıkanlara bak.

EA ....FIFA 21 [PC ANA KONU] 

Ben de benzer durumdayım hocam.

Hangi paket acaba bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 14 Aralık 2020; 14:4:33 >

• Icon swap görevlerinde çoğunluk ilk golü yedikten sonra çıkıyor, çıkmayan birkaç kişi de 2. golden sonra çıkıyor FIFA 21 [PC ANA KONU] 

Zaten sıkıntı olan fifayı daha da zorlaştırmamak için güzel oldu çoğunluğun uyması

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.