Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naturklich

Oyun ayarlarında fps sınırı yok yap. Nvidia ayarlarında düşey senk. açık yap ve fps sınırı açık deyip 60'a ayarla. yalnız monitör 144 hz ise 60 kasıyor gibi olur. en azında 100-110 falan yap derim.

Alıntıları Göster

Cevap için teşekkürler fakat sadece şey kısmını anlamadım. FPS sınırı yok deyip 60 sabitle derken? Nvidia kontrol panelinden maksimum kare hızını 60 olarak mı ayarlayayım?

• naturklich kullanıcısına yanıt

Birkaç ihtimal var hocam. Ultimate olabilir, 24'te 24 Nadir oyuncu olan paket olabilir, 83+ 25 tane olan olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Icon swap görevlerinde çoğunluk ilk golü yedikten sonra çıkıyor, çıkmayan birkaç kişi de 2. golden sonra çıkıyor  

Zaten sıkıntı olan fifayı daha da zorlaştırmamak için güzel oldu çoğunluğun uyması

aynen bu benimde dikkatimi çekti bugün aynı adamla eşleştim üst üste, ilk maç 1-0 öne geçti adam çıktım 2. maç ben öne geçtim o da çıktı :D genelde zaten ilk golden sonra çıkılıyor ama bu şekilde olması fair play hissettirdi bana :D

görevler daha seri bitiyor hem, sabah 2 saat içinde PL - SERİA bitti bende

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt

Bana da bir arkadaş üst üste çıktı, ilk maçta ben önce gol attım oyundan çıktı sonra baktım aynı kişi denk geldi kendi kaleme atıp ben çıktım bu sefer direk FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: aBasaran92

Kariyer moduna girişte en günceli indiri seçip kariyer açıyorum fakat oyuncu güçleri eskisi gibi oluyor. Santra modunda Beşiktaş 4 yıldız gözüküyorken kariyere başladığımda 3,5 yıldızlı takım oluyor ve çoğu futbolcuda inanılmaz düşüşler var. Güncel form durumlarıyla kariyere nasıl giriş yapabilirim?

Arkadaşla bununla ilgili bilgisi olan var mı?

• Futbin'de var; görevler daha çabuk bitsin diye altın gol uygulaması uyguluyor oyuncular. İlk golü yiyen çıkıyor. Tabii uyan da var, uymayan da.

Tüm görevler kısa sürede bitti bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Futbin'de var; görevler daha çabuk bitsin diye altın gol uygulaması uyguluyor oyuncular. İlk golü yiyen çıkıyor. Tabii uyan da var, uymayan da.

Tüm görevler kısa sürede bitti bu şekilde.

Ben de oraları okumadan yapmaya başladım, herkes aynı düşünüyor demek ki :D Ama Bundesliga yaparken çok zorladılar. Diğer ligler 8-9 maçta tamamlandı. Şu an bir tek Fransa Ligi kaldı, ondan sonra ver elini Squad Battles.

• beraber fifa 21 pc online ortak sezon oynamak isteyen arkadaşlar eklerse sevinirim

origin id:

SchizophreneTURK

discord id

Schizophrene_TR#1901

• quote:

Orijinalden alıntı: Tecnique

Cevap için teşekkürler fakat sadece şey kısmını anlamadım. FPS sınırı yok deyip 60 sabitle derken? Nvidia kontrol panelinden maksimum kare hızını 60 olarak mı ayarlayayım?

Alıntıları Göster

fps sınırı yok fifa 21 settings'teki ayar. nvidia ayarlarından ise sınırlaman gerekiyor. (maksimum fps gibi bir ayar var onu açıp slider'la ayarlıyorsun maksimum fps'yi. fifa 21 içib özel ayar 3d ayarlarını yönet gibi bir şey yazıyor olması lazım) ancak ekran 144hz ise ve ekran kartı 110-120 fps'lerde geziniyorsa 100 yap derim daha akıcı olur.

ayrıca, dx 11 yapman daha akıcı ve gerçek tam ekran olmasını sağlıyor oyunun. nasıl yapılacağını youtube'da kolayca bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 15 Aralık 2020; 12:13:59 >

• arkadaşlar benim defans oyuncuları adama hiç yaklaşmıyor bile öylece duruyor nasıl yapılıyor bu markaj çıldıracağım

• emreoguz177 E kullanıcısına yanıt

Jockey tuşuyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 15 Aralık 2020; 19:31:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreoguz177

arkadaşlar benim defans oyuncuları adama hiç yaklaşmıyor bile öylece duruyor nasıl yapılıyor bu markaj çıldıracağım

Siz PES'ten geliyorsunuz sanırım :) fifada öyle pres şekli yok kendiniz yaklaşıp kareyle veya şut tuşunuzla doğru zamanda müdahale yapacaksınız. Online'da böyle. Offline kendiniz oynayacaksanız kontrolleri özelleştirden savunma şeklini taktiksel savunma değil eski savunma yaparsanız pas tuşuyla o dediğiniz markajı yapar. Ama online da taktiksel savunma açıktır hep.

• Az önce son görevi de tamamlayıp 25 adet 83+ aldım. En yüksek Kante geldi :) Arkasında 87 bile yok, direkt 86 DeGea ve 84 Alex Telles falan. Yazık oldu biraz. Neyse Kante vardı en azından oradan bi 300-350k kar elde edeceğiz gibi.

• Akıns54 A kullanıcısına yanıt
    Hocam online modda oynuyorum zaten mesela ben top sürerken rakip defans arkadan yapışıyor benim adama, ama ben aynısını yapmaya çalıştığımda paralel koşuyor adamla. Rakip oyuncuya yapışamıyorum ki
  • emreoguz177 E kullanıcısına yanıt

Jockey tuşuna basarken şut tuşuna basılırsa omuz vurup ayak uzatır defans oyuncusu.

Tabii şut tuşuna yanlış zamanda basılırsa boşa hareket yapar ve rakip oyuncu boş alana süratle gidip golü atar, attırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Aralık 2020; 10:59:14 >
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt

Ben de Base Icon paketini seçtim Fernando Hierro verdi :( Daha önce base icon paketinden Stoichkov ve Ronaldo çekmiştim.

Defansım Varane ve IF Walkerdı bakalım bu hafta walker ve hierro deniyeceğim umarım pişman etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 16 Aralık 2020; 11:37:50 >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt

Maldini gelmediği sürece o ikilinizi bozmazdım :( Kötü olmuş Hierro gelmesi.

• selamunaleyküm arkadaşlar - ben fifa 21 pc de xbox one ve ds4 oyun kolunu kullanıyorum - ama iki oyun kolundada fifa 21 pc de titreşim mevut değil bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı acaba ?

şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla

• Kadroya güvenmediğim için WL'ye hiç girmedim şimdiye kadar. Bu hafta bir gireyim dedim sonra vazgeçtim. Şu kadroyu görünce de iyi ki girmemişim. 2000 puan dursun köşede.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Bilgisayar sürümünde titreşim yok. Ea, güncelleme ile çözer mi bilmiyorum.

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/No-controller-vibration-PC/td-p/9431336

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.