Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen güncelleme ile PRO CLUB'ta maça girerken atma sorunu düzeltilmiş. Dün iki maç attım bir sorun olmadı.

• Son güncelleme ile oyunculara kayarak müdahale edince, eğer biraz mesafe varsa top ayağındaki oyuncu topu bırakıp etrafını inceleme kararı alıyor. Kayan adam da topu alıp gidiyor FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Fut champ de ilk 10 maç kaybettim ve 10 galibiyet bile alamıyorum rakipler çok aşırı kaliteli ve zor geliyor. Division da böyle değil 30 da 20 yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FUT için kadro kuracağım ama önce taktiğe karar vermem gerek. Sizce en iyi taktik hangisi?

Şu anda 4-2-2-2 kullanıyorum ve fena değil.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Çoğu taktiği denedim oyunun şu yapısı ile 4-4-2 en seçileblir taktik diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Çoğu taktiği denedim oyunun şu yapısı ile 4-4-2 en seçileblir taktik diyebilirim.

Herkes farklı bir şey diyor. Analizler, incelemeler falanda okudum. Genel olarak 4-2-2-2 ye en dengeli taktik falan diyorlar.

Bu arada satılamaz gnabary var elimde, o yüzden rm olursa onu oynatırım herhalde. Ama talisca falanda var. Gerçi düzgün kadro için baştan aşağı oyuncu alacağım, diğerleri yedek olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

FUT için kadro kuracağım ama önce taktiğe karar vermem gerek. Sizce en iyi taktik hangisi?

Şu anda 4-2-2-2 kullanıyorum ve fena değil.

Genel olarak 4-2-2-2 ve 4-2-3-1 taktiklerini beğendim. Bu sene stoperler değil de MDO'lar ile savunmaya yapmaya çalıştığımız için 2'li ön libero daha mantıklı geliyor bana. Draft'ta birkaç kez 3-5-2 ile karşılaştım. Maçın ilk yarım saati orta sahayı geçmekte zorlandım 4-3-3 taktiği ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Genel olarak 4-2-2-2 ve 4-2-3-1 taktiklerini beğendim. Bu sene stoperler değil de MDO'lar ile savunmaya yapmaya çalıştığımız için 2'li ön libero daha mantıklı geliyor bana. Draft'ta birkaç kez 3-5-2 ile karşılaştım. Maçın ilk yarım saati orta sahayı geçmekte zorlandım 4-3-3 taktiği ile.

Alıntıları Göster

Ben savunma yapmayı pek beceremediğim için en az bir ön libero olsun istiyorum. Yoksa çok gol yerim gibi geliyor.

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

FIFA 21 [PC ANA KONU]
    FIFA 21 [PC ANA KONU]
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

FIFA 21 [PC ANA KONU]

• Selamünaleyküm arkadaşlar , Hayırlı akşamlar
    FIFA 21 bilgisayar versiyonunda onlineı sezon maçı oynarken yağmurlu havalarda da maç yapabiliyor muyuz acaba?
    Oyunu daha satın almadım indirime girerse satın almayı düşünüyorum ama FIFA 20’de online sezon maçlarında sürekli güzel hava koşullarında maçı ediyorduk sadece santra oynarken bilgisayara karşı oynadığım oyunlarda farklı hava durumları seçilip oynanabiliyordu
    FIFA 21’de acaba değişken hava koşulları var mı online sezon maçlarında
    Vakit ayırıp geri dönüş yaparsanız minnettar kalırım

• Santra modundaki güncel kadrolarla nasıl kariyere başlayabilirim? Mevcut olan kadroları seçince eski kadrolar geliyor yine.

• Bir aralar 35 ping ile oynuyordum. Sonra bir güncelleme geldi.

70 in altına neredeyse hiç inmedi o zaman bu zamandır.

Son güncelleme sonrası da oyun içinde bağlantı zayıf sembolü olarak tahmin ettiğim bir sembol var.

Yapabileceğim bir şey var mıdır acaba ?

Şimdiden teşekkürler FIFA 21 [PC ANA KONU] 

FIFA 21 [PC ANA KONU]

FIFA 21 [PC ANA KONU]

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 8 Aralık 2020; 23:51:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Bir aralar 35 ping ile oynuyordum. Sonra bir güncelleme geldi.

70 in altına neredeyse hiç inmedi o zaman bu zamandır.

Son güncelleme sonrası da oyun içinde bağlantı zayıf sembolü olarak tahmin ettiğim bir sembol var.

Yapabileceğim bir şey var mıdır acaba ?

Şimdiden teşekkürler  

Aynı sorun için bende foruma mesaj atacaktım siz benden önce yazmışsınız :) 2 haftadır oyuna girmiyordum bugün girdim yeni güncelleme gelmiş yaptım. Her maç içinde sarı çizgi işareti çıkıyor internette sıkıntı yok anlamadım bende sorunu bilen varmı ?

• Uygun fiyata hesabını verecek olan arkadaşlar dm atabilir. Piyasa fiyatı biraz fazla geldi bana. 120'ye FIFA 20 hesabı almıştım 9 ay önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 9 Aralık 2020; 3:14:38 >
  • Ne yaparlarsa yapsınalr hep bir sene önceki oyunu kopyalayıp koyuyorlar. Umarım Next-Gen Fifa 22 de güzel şeyler görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazarix

Ne yaparlarsa yapsınalr hep bir sene önceki oyunu kopyalayıp koyuyorlar. Umarım Next-Gen Fifa 22 de güzel şeyler görürüz.

Pc'de next olacağı kesin mi fifa 22'nin?

olursa muhtemelen önerilen sistem gereksinimleri 3060 ti falan olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Pc'de next olacağı kesin mi fifa 22'nin?

olursa muhtemelen önerilen sistem gereksinimleri 3060 ti falan olur.

Alıntıları Göster

Hocam bu oyunun yapısı gereği hiçbir zaman o seviyelerde kartlar istemeyecektir. 2070-5700XT gibi kartlarda Ultra 4K oynatır, hiç merak etmeyin.

• Fifa 20'de ana menüdeyken sağ analoğa basıp mağaza gibi bi yere giriyorduk. toplanan fifa pointleri ve level seviyesine görüp ona göre online galibiyet veya ekstra maç satın alıyorduk. fifa 21'de bunu kaldırdılar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: U2ME2

Hocam bu oyunun yapısı gereği hiçbir zaman o seviyelerde kartlar istemeyecektir. 2070-5700XT gibi kartlarda Ultra 4K oynatır, hiç merak etmeyin.

Alıntıları Göster

Bende 1660 ti var 1080 p ultra da gpu % 45 te oynuyorum 144 fps gsync ile. seneye zor sanırım next gen olursa.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.