Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    FIFA 21 i de Haziran 2021 de oynarsınız ama. Genelde dandik oyunları veriyor. Güncel oyunlar için access premier gerekiyor. Onda dahi bildiğim kadarıyla hemen FIFA 21 vermez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstore'da 79 TL.
    https://www.playstore.com/urun/fifa-20

Tabii bu saatten sonra alınır mı alınmaz mı emin değilim.

Ekleme: indirim bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 18 Ağustos 2020; 17:14:19 >
  • fifa 20 pc hesap arıyorum sağlam coinli
  • Coinssiz hesap arıyorum ben de. İçi bomboş olsun.
  • Oyuncu sıkıntısı yaşayan varsa hediye fifa kabul edilir itina ile kapışılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Access Basic'den kaldırmışlar. EA Play Pro'ya yani eski usül adı ile EA Access Premier'e almışlar oyunu. Kötü oldu, ben acces basic ile oynuyordum uzun süredir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 23 Ağustos 2020; 15:33:23 >
  • Arkadaşlar sağ analog sorunu yaşıyorum. Sağ analogla yapılan hiçbir skill olmuyor en basitinden “ball roll” bile. YouTube dan baktım ama çözüm işe yaramadı gamepad dualshock 3. Başka gamepadler de böyle mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: baribuga

Arkadaşlar sağ analog sorunu yaşıyorum. Sağ analogla yapılan hiçbir skill olmuyor en basitinden “ball roll” bile. YouTube dan baktım ama çözüm işe yaramadı gamepad dualshock 3. Başka gamepadler de böyle mi ?
    ya sağ analog bozuk ya da pc ye bağladığın programdan kaynaklı

şu konudaki gibi bağlamayı dene pc ye
    https://forum.donanimhaber.com/fifa-icin-dualshock-4-aktif-etme-ds4--145166755
  • Fifa 20 mi hocam? Artik oynanmiyor mu basic te?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reditte falan konusulmuş baya, sanırım bug varmış. Birkaç kez kapatıp açıp origini denedim düzelmedi fifa20 dahil değil gözüküyor. Akşam tekrar deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 23 Ağustos 2020; 18:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Fifa 20 mi hocam? Artik oynanmiyor mu basic te?
    karıştırdı arkadaş sanırım, kaldırılmadı fifa 20 ea play den
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

EA Access Basic'den kaldırmışlar. EA Play Pro'ya yani eski usül adı ile EA Access Premier'e almışlar oyunu. Kötü oldu, ben acces basic ile oynuyordum uzun süredir...
    https://www.origin.com/irl/en-us/store/ea-play/play-list
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Daha yeni gördüm grup dagilmis. Herkes aldi mi yoksa kaldi mi oyle

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

FIFA 21 i de Haziran 2021 de oynarsınız ama. Genelde dandik oyunları veriyor. Güncel oyunlar için access premier gerekiyor. Onda dahi bildiğim kadarıyla hemen FIFA 21 vermez
    Access premierde yayın tarihinden 1 hafta erken veriyorlar hocam

• quote:

bence çoğu kişi almadı zaten anca beraber kanca beraber dedik diye 330dan 315e düşürdük fiyatı sonra biliyosun çoğunluk almaya yanaşmadı ertesi gün 330a çektiler fiyatı, en son çoğu ben almam bu fiyattan diyodu şimdi 330a bile bulurlarsa anında yapışacaklarına eminim çünkü fiyatı 368e çıkartmış bursagb

ben 315ten alacaktım almadım sırf millet darılmasın diye allahtan 330dan aldım

burası türkiye oyun çıkmadan asla ucuzlucağını sanmıyorum, oyun çıkınca da anca kasım aralık ocak o aralarda belki bi tık bu fiyatlara iner, zaten oyun çıkınca şuanki fiyatlara da alamaz kimse

• quote:

Valla benim gruptan çıkma sebebim basit, orada da yazdım. Adamın biri girip iptv reklamı yapıyor. Uyaranın üstüne yürüyor herkes. Amacına uygun hareket edilmeyecekse ne anlamı var? Ayrıca oyunu almak için tarih verdik, dedik ki maaşlar ay sonu yatıyor o zaman alalım. Yok illa ki "bu Cuma alacaklar yazsın" diye tutturdular. Şimdi isteyen istediği fiyata alsın, ben oyun çıkmadan en uygun fiyatı bulup alırım bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

karıştırdı arkadaş sanırım, kaldırılmadı fifa 20 ea play den

Alıntıları Göster
    Yok hocam karıştırmadım, dediğim gibi bug var bazı hesaplarda kalkmış gözüküyor fifa nfs falan. Ama düzeltilecekmiş anladığım kadarıyla. Belki düzelmiş bile olabilir denemedim tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Valla benim gruptan çıkma sebebim basit, orada da yazdım. Adamın biri girip iptv reklamı yapıyor. Uyaranın üstüne yürüyor herkes. Amacına uygun hareket edilmeyecekse ne anlamı var? Ayrıca oyunu almak için tarih verdik, dedik ki maaşlar ay sonu yatıyor o zaman alalım. Yok illa ki "bu Cuma alacaklar yazsın" diye tutturdular. Şimdi isteyen istediği fiyata alsın, ben oyun çıkmadan en uygun fiyatı bulup alırım bir şekilde.

Alıntıları Göster
    dostum bu cuma alacaklar yazsın deme sebebimi belki şu linke bakarak anlayabilirsin
    https://www.bursagb.com/fifa-21/fifa-21-origin-cd-key

ben hem kendimi hem sizi düşünerek kurdum bu grubu, yoksa benim umrumda değil 330dan paşa paşa verir beklerdim ürünümü ama çoğunluk ne dediyse bende ona göre hareket etmeye çalıştım. evet grubu ilk başlattığımda 13-14 eylül diye giriştik işe ama dolar euro artmaya başladı bende fiyatların artacağını öngörerek 3-5 gün içinde halledelim dedim ki haklı çıktığımı linkten de anlayabilirsin.

sen listeye girdiğinde alıp almıcağım kesin diyerek girdin, ben telegram grubuna cuma kesin alacaklar gelsin dedim sende geldin.

çoğunluğa göre hareket edelim dedik 315 trenini kaçırdık allahtan 330dan aldım ben herkese yardımcı olmaya çalıştım kimse kusura bakmasın.

neyse alanlara hayırlı alamayanlara geçmiş olsun yapacak bişi yok. daha da böyle bir oluşum başlatmam.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.