Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar evet süreç çok erken henüz ama fifa 21 almayı düşünen herkesten desteklerinizi bekliyoruz ;https://forum.donanimhaber.com/fifa-21-cd-key-on-siparis-bilgilendirme-uygun-siteler-konusu--144187340#144187340
  • Fifa 20 almak istiyorum. Yalnız kariyer modu ağırlıklı oynayacağımı düşünüyorum. Bir videoda kariyer modunda hatalar olduğu söylenmiş mesela ilerleyen yıllarda Avrupa kupaları kalkıyormuş gibisinden.. Bu hatalar düzeltildi mi? Standart sürümde online oynayamıyorum bir de değil mi?

Bir de laptopum da gtx 765m var oynatıp oynatmayacağı muamma bu ekran kartı ile oynayabilen var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 6 Ağustos 2020; 17:29:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Fifa 20 almak istiyorum. Yalnız kariyer modu ağırlıklı oynayacağımı düşünüyorum. Bir videoda kariyer modunda hatalar olduğu söylenmiş mesela ilerleyen yıllarda Avrupa kupaları kalkıyormuş gibisinden.. Bu hatalar düzeltildi mi? Standart sürümde online oynayamıyorum bir de değil mi?

Bir de laptopum da gtx 765m var oynatıp oynatmayacağı muamma bu ekran kartı ile oynayabilen var mıdır?
    Her sürümde online oynayabiliyorsunuz. Diğer sorularınızı bilemeyeceğim :)
  • Xbox 360 Gamepad'i ile frikik,korner ve penaltılarda hedef sabitleme yapamıyorum. Bunun bi ayarı var mı acaba?

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt
    Sabitleme yok. Yön tuşunu vurulmak istenen yere çekip orada tutmak gerekiyor.
  • İstenen yerde kalmıyor işte. Basili tutunca kale disina cikiyor birakinca ortaya dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

İstenen yerde kalmıyor işte. Basili tutunca kale disina cikiyor birakinca ortaya dönüyor
    kullandığın gamepad le alakalı olabilir, normalde tam çatal olmasa bile sağa sola çok rahat tutabilmen lazım
  • Ultimate team oynayan bir arkadaş satılığa koyduğum silver oyunucunun bilgilerini paylaşsam onu alabilir mi hayrına, 600 coine ihtiyacım var kadroda yeterli oyuncu olması için ve kulüpte de satılabilir bir şey yok. Şu bedava verilen kiralık toty/iconları bi denemek istedim :)
  • lewizsthank1 kullanıcısına yanıt
    Yön verirken direkt sağa sola tamamen çekmemen gerekiyor.Mesela sol üst tarafa atacaksın diyelim.Direkt hızlıca sol üste çekmemelisin,o yöne doğru yavaşça götürmen gerekiyor analoğu.İstediğin yere geldiğinde şuta hafifçe basman yeterli.Ama dediğim gibi en önemli konu analoğunu o istediğin yere getirmek için hassas davranman gerekiyor,hızlıca yapmamalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak171717 -- 10 Ağustos 2020; 23:57:30 >
  • Beyler en son fifa 18de kalmıştım. Şimdi fifa 20ye geçtim. Kısa bi sorum olacaktı.

Sprint tuşu (r1) + markaj tuşu (x) ile fifa 18de oyuncular direk topa doğru otomatik pres yaparken, fifa 20de sprint (r1) + markaj (x) otomatik olmuyor. Fifa 20 ile beraber press tamamen manuel mi oldu? Yoksa ayarlarda bu özelliği tekrar aktivite etme imkanı var mı?

Ayrıca fifa 19da da böyle mi? Öyle değilse fifa 19 oynamaya başlayacağım.

• EA access, steam'e geliyormuş. Fifa 20 almayı düşünen varsa bekleyebilir. Aylık 12 tl, yıllık 65 tl deniliyor.
    https://forum.donanimhaber.com/ea-access-steam-resmen-geliyor-turkiye-ye-muthis-fiyat--144981460

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Ağustos 2020; 0:31:45 >
  • Maç skorları gerçekle alakasız. Az önce Şampiyonlar Ligi finali oynadım ve maç 6-3 bitti. Böyle bir şey 10 maçta bir defa olsa anlarım ama 2-3 maçta bir bu tür skorlarla karşılaşıyorum ve bu da oyunun gerçekçiliğini zedeliyor. Pes bu konuda çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Maç skorları gerçekle alakasız. Az önce Şampiyonlar Ligi finali oynadım ve maç 6-3 bitti. Böyle bir şey 10 maçta bir defa olsa anlarım ama 2-3 maçta bir bu tür skorlarla karşılaşıyorum ve bu da oyunun gerçekçiliğini zedeliyor. Pes bu konuda çok daha iyi.
    hocam peste her atak her orta her pas tehlike karşı karşıya kalıyosun nerdeyse ama oyuncular atamıyor, pesin gerçekçiliği skorsa eyvallah ama oynanış olarak çok uzaklar gerçekten.

yeni motorla belki toparlar pes, ben eski bir pes çi olarak pes in daha iyi olmasını herkesten çok isterim eğer öyle olursa fifa da daha çok geliştirmek zorunda kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

hocam peste her atak her orta her pas tehlike karşı karşıya kalıyosun nerdeyse ama oyuncular atamıyor, pesin gerçekçiliği skorsa eyvallah ama oynanış olarak çok uzaklar gerçekten.

yeni motorla belki toparlar pes, ben eski bir pes çi olarak pes in daha iyi olmasını herkesten çok isterim eğer öyle olursa fifa da daha çok geliştirmek zorunda kalır

Alıntıları Göster
    Hocam aynı durum Fifa'da da var. Efsanevi zorluk seviyesinde oynuyorum ve orta sahaları geçmek pek de zor değil. Top bir o kalede bir bu kalede.
    Pes'in de oyuncu kontrolleri sıkıntı. Verdiğin kararı değiştiremiyorsun ve oyuncularda hantallık mevcut. İmleç değiştirmede de sıkıntı var. Oyuncular da anlamsız bir şekilde birbirlerine çarpıyor. Yani iki oyunu da ben bu sene beğenmedim. Umarım 2021'de toparlarlar.

• burak171717 kullanıcısına yanıt
    Yavaş dokunsam dahi algıladığı an hızlı bir şekilde köşelere ilerliyor.
  • quote:

Yavaş dokunsam dahi algıladığı an hızlı bir şekilde köşelere ilerliyor.
    gamepad olarak ne kullanıyosun? muhtemelen onunla alakalı, aynı sorunu buradan bi arkadaş daha yaşamıştı, ben ona video çekmiştim bende böyle diye

eğer videodaki gibi yapamıyosan muhtemelen sorun gamepad hassasiyetinde

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Xbox 360 Gamepad'i kullanıyorum. Videodaki gibi yapamıyorum malesef
  • quote:

Xbox 360 Gamepad'i kullanıyorum. Videodaki gibi yapamıyorum malesef
    %100 koldan olduğunu düşünüyorum, bende de xbox one s gamepad i vardı bu video yu çekerken, normal olanı videodaki gibi, yapamıyosan senden kaynaklı değil koldan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

ya hassasiyeti bozulmuş ya da çakma olabilir mi
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    N11'den almıştım zamanında. İlk aldığımdan beri hiç bir zaman sabitleyemedim. Çakma olma ihtimali yüksek sanırım gamepadin.
  • quote:

N11'den almıştım zamanında. İlk aldığımdan beri hiç bir zaman sabitleyemedim. Çakma olma ihtimali yüksek sanırım gamepadin.
    n11 de satılanlar replika oluyo hocam, %99 çakmadır.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.