Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

dostum bu cuma alacaklar yazsın deme sebebimi belki şu linke bakarak anlayabilirsin
    https://www.bursagb.com/fifa-21/fifa-21-origin-cd-key

ben hem kendimi hem sizi düşünerek kurdum bu grubu, yoksa benim umrumda değil 330dan paşa paşa verir beklerdim ürünümü ama çoğunluk ne dediyse bende ona göre hareket etmeye çalıştım. evet grubu ilk başlattığımda 13-14 eylül diye giriştik işe ama dolar euro artmaya başladı bende fiyatların artacağını öngörerek 3-5 gün içinde halledelim dedim ki haklı çıktığımı linkten de anlayabilirsin.

sen listeye girdiğinde alıp almıcağım kesin diyerek girdin, ben telegram grubuna cuma kesin alacaklar gelsin dedim sende geldin.

çoğunluğa göre hareket edelim dedik 315 trenini kaçırdık allahtan 330dan aldım ben herkese yardımcı olmaya çalıştım kimse kusura bakmasın.

neyse alanlara hayırlı alamayanlara geçmiş olsun yapacak bişi yok. daha da böyle bir oluşum başlatmam.

Alıntıları Göster
    Ben de şu linke bakıyorum:https://www.bursagb.com/fifa-21/fifa-21-steam-cd-key

Gördüğüm üzere Steam üzerinden alımda hiçbir fiyat oynaması olmamış. Ancak benim mesajımın başında yazdıklarımı, tıpkı Telegram grubunda olduğu gibi iplemediğin için bu saatten sonra başlatacağın herhangi bir oluşumda da yer almayı istemem zaten.

• AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Ben oluşumu steam değil origin key için açtım steam fiyatı artsa dahi forumdan birilerinden de alabilirsin aynı veya daha uygun fiyata. Ben sıkılırsam satarım oyunu ama steam de öyle bir şans yok.

Mesajının başında yazdığın şeyin benle ilgisi yok çünkü, her dakika telegram başında da duracak halim yok ama ben orada mesajları görür görmez güzellikle yazmışım adama hocam sende keşke direk link atmak yerine sorsaydın isteyen var mı diye? İsteyen olursa özelden atardın dedim haklısın denildi konu uzatılmadan kapandı aradan zaman geçti farklı konuşmalar oldu sen gelmişsin durup dururken iptv konusunu açıyosun tekrar.

Hepsini geçtim sırf senin için fiyatı ay sonuna kadar sabit tutabilir miyiz acaba diye bursagb ye sordum ama tabi haklısın ben tınlamadım seni insanlarımız böyle nankör malesef, neyse uzatmanın alemi yok hayırlı akşamlar sana dostum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 20 Pc üyeliğimi satıyorum , yalnıcaz 70 TL , ilgilenen kişiler mesaj atabilir. Ortalama bir kadrosu var.
  • EA PLAY PRO ne kadar olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drsteteskop -- 28 Ağustos 2020; 22:34:47 >
  • Benim gibi kariyer oynuyorsanız Fifer'in realism modunu kesinlikle öneririm. Hem oynayış daha gerçekçi hale geliyor hem de kadrolar, formalar, scorboadlar, pankartlar güncelleniyor ve oyuna yeni bir kamera açısı ekleniyor.
  • 36 TL
    https://www.playstore.com/urun/fifa-20

quote:

17 Eylül'e kadar Playstore'da ilk defa Türk Telekom Mobil Ödeme kullanacak herkes ödeme sırasında 10 TL indirim alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Eylül 2020; 19:45:7 >
  • Fifa 17'den beri oynamiyordum spor oyunu. Playstore'daki indirim dusundurdu beni biraz. Sizce PES 2021 mi alayim 65tl'ye yoksa 36tl'ye Fifa 20 mi?
  • Toyoda kullanıcısına yanıt
    Fifa oynadıktan sonra PES çöpüne bakmazsınız bile hocam o kadar diyeyim. PES 21 oynamadım ama PES 20 vs FIFA 20 karşılaştıracak olursam arada hem oynanış hem görsel anlamda birkaç gömlek fark var.
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Ya arkadasim kariyer modunun biraz 'bozuk' oldugunu soyledi. Ben kariyer de oynayacagim FUT da acikcasi. PES 20'de mod vardi gameplayi gelistiren ama FIFA'da var mi bilmiyorum. Siz mod kurmadan mi oynadiniz FIFA 20'yi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Ya arkadasim kariyer modunun biraz 'bozuk' oldugunu soyledi. Ben kariyer de oynayacagim FUT da acikcasi. PES 20'de mod vardi gameplayi gelistiren ama FIFA'da var mi bilmiyorum. Siz mod kurmadan mi oynadiniz FIFA 20'yi?
    Ben sadece Fut oynadım, Fifa için de kariyer modu var hatta birkaç mesaj yukarıda arkadaşımız paylaşmış. Ancak kariyer modu oynamadığım için olumlu olumsuz yorum yapamayacağım.
  • Toyoda kullanıcısına yanıt
    Ben ikinci kez kariyere basladim evet ilk zamanlar bozuktu sorunlar vardi ama iyice toparladilar sadece benim oyuncuya teklif yaptiklari zaman takas secenegi yok karsi takimdan oyuncu alamiyorum. Kiralik verdigim oyuncuyu en az su kadar macta oynat gibi secenek yok.

Oyuncuyla yeni sozlesme imzaliyorsun ertesi gun oyuncu daha fazla maas talebinde bulunuyor surekli ama kafani sisiriyor. Yeni sozlesme yaptığını icin tekrar sozlesme yapamiyorsun oyuncu sonra gitmek istiyor.

Surekli oynattığın oyuncu olmasina rağmen daha fazla oynamam lazim diye sitem ediyor.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    bu playstore güvenli mi çok fazla şikayet var parasını ödeyip haftalarca oyunu alamıyorlar filan siz hiç alışveriş yaptınız mı?
  • SarıSarman kullanıcısına yanıt
    Fifa 20,BFV aldım kodların ulaşması 10 dk sürmedi.yani güvenebilirsiniz.
  • umut**24** U kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman ben de bir fifa patlatayım da hafta sonu saatlerce fifa oynayayım :D site hakkında çok fazla şikayet olduğu için güvenemedim alan birisini gördüğüme göre ben de alabilirim :D
    Son zamanlarda yapmadım ama Telekom'a ait bir site.

Türk Telekom Mobil Ödeme ile +10 tl daha indirim veriyor. (İlk kez kullanılıyorsa)
    https://www.playstore.com/haber/turk-telekom-mobil-odeme-indirim-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Eylül 2020; 21:53:11 >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme komisyonu 5.40 tl kesiyor, indirim 5 lira civarı oluyor yani, komisyonu da almıyorsa iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Season'da rakip bulunuyor mu 1 dakika içinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dun kardesim aldi kod falan gelmiyor web sitesinde origin ile hesap eslestirmesi yapıyorsun hemen oyun düşüyor cliente

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde FIFA serisini çok çok uzun bir zamandır oynamıyorum. Hatırladığım en son FIFA 10 olabilir. İndirime girince de almak istedim, origin üzerinden satın aldım. Bu mesajınıza denk gelince moda baktım ve güzele benziyor gerçekten öneriniz için çok teşekkür ediyorum. Ultimate'dir, icondur o terimlere o kadar uzağım ki. Yıllar geçmiş üzerinden ve FIFA dallanıp budaklanmış. Benim ki sadece kendi kariyerimi yapayım vs. Velhasıl kelam öneriniz için gerçekten teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.