Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşın boş ea access hesabı vardı 2k coinsle başladım şu kadroyu kurdum 3 günde, kasada da 90k coins kaldı ne diyosun reis :D

FIFA 20 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 22 Temmuz 2020; 0:49:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

arkadaşın boş ea access hesabı vardı 2k coinsle başladım şu kadroyu kurdum 3 günde, kasada da 90k coins kaldı ne diyosun reis :D

Yemin ediyorum kaleciyi düzeltirsen şu kadroyla bile WL 'de en az 11 win garanti alırsın hocam. Ya çok yeni oyuncular var ya da hesap satın alanlar. WL rezalet gidiyor. 94 overallı takım geldi, ilk yarıdan 3 tane attım RQ attı. 86 overall takım geldi, ilk 10 dakikada 2 tane salladı bana. Bu arada oyunun sonlarına yetişmek ne güzelmiş bol keseden geliyor artık her şey. Hesabı epey düzelttim şu an. Yedekler bile muazzam. Bir tek forvete Ronaldo ya da Pele düşüremedim Anlık kadro bu oldu benim de, Militao bu arada mükemmel kart kesinlikle yapmalı herkes:

FIFA 20 [PC ANA KONU]

FIFA 20 [PC ANA KONU]

• AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    neymar yerine şu yeni gelen trezegeot yapabilirsin denemek için 5*5 ve bitiricilik özellikleri çok iyi duruyor, varane yerine de diego carlos tots olsa tadından yenmez veya lenglet

wl de 11 win almak kolay da hiç wl girmemiş hesaba wl puanı kazandırması zor, 50ye yakın maç attım 500 puan anca birikti :D eğer perşembe günü sıfırlanırsa o puan hiç katılamam bu saatten sonra
  • Allah affetsin trezegeyi uykumdan uyanıp mesajınızı görerek yaptım Yarın işten dönünce denerim artık. Kart muazzam duruyor.

Bu arada puan sıfırlanmıyor. Dediğiniz gibi epey zor. Division 10 da win başına 20 puan veriyor. Division 1de 500 Bu hafta olmasa da haftaya biriktirirsiniz. Bir kere girdikten sonra her hafta giriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtomCmyLMz -- 22 Temmuz 2020; 3:44:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volta modunda hikayeye başlayıp karakter özelleştirebiliyoruz. Peki arkadaşlarımızla oynarken formalı pro oyuncularla oynamak zorunda mıyız? Herkes kendine özel karakter yaratamıyor mu? (Oyuncu yarattan bahsetmiyorum).
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Pro Clubs modu gibi mi hocam? Orada kendi karakterinizi yaratıp, oynadıkça geliştirebiliyorsunuz. Tipi, oynayacağı mevki falan tamamen sizin seçiminiz.
  • beyler acaba fifa 20yi i37100 deki onbard ekran kartıyla oynayabilirmiyim saygılarımla ... online 720 p yada daha düşük ayarlarda ama 60 fps oynamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Pro Clubs modu gibi mi hocam? Orada kendi karakterinizi yaratıp, oynadıkça geliştirebiliyorsunuz. Tipi, oynayacağı mevki falan tamamen sizin seçiminiz.
    Yok sadece volta da. Sanırım hikaye modu haricinde volta karakteri yaratma yapmamışlar.
  • Pc de Online fifa oynayan arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum
    Grafik ayarlarında Vsycn on mu off yapıyorsunuz
    Saygılarımla

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim, off hocam.
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Vakit ayırıp kontrol ettiğin için çok teşekkür ediyorum hocam

• Beyler yeni pc sistemi topladım. Normalde Xbox'ta oynuyordum sizce Fifa Pc'de oynanır mı ? Futta çok hile var mı ? Fifa 21'i PC'ye alacağım öneriyorsanız.
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Fut'ta draft modu haricinde hile yok ama bu saatten sonra fut'a başlamak ne kadar keyifli olur bilemem. Herkesin kadrosu TOTS'larla, summer heat oyuncularıyla, if'lerle, sif'lerle, ikonlarla doldu taştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 23 Temmuz 2020; 18:20:4 >
  • merhaba ne yaparsam yapayım pc de kullandığım xbox controllerde tuşlar ayarlanmıyor. tuşları atayıp kaydediyorum oyuna giriyorum yine aynı. mesela plasa tuşunu LT yapıyorum ne kadar kaydedersem kaydedeyim olmuyor. ayar dosyalarını silip denedim oyunu yeniden indirdim olmadı. yardımcı olabilecek var mı? teşekkürler
  • Kara Kitap K kullanıcısına yanıt
    Origin'de oyuna sağ tık-->game properties cloud save aktifse pasif hale getirip bir daha deneyin.

Ana menüde ayarlar profil yöneticisinden oradaki her şeyi silip yeni profil açıp deneyin.

Aklıma bunlar geldi; umarım çözülür.
  • Arkadaşlar merhabalar şimdi ilk defa 5 yıl aradan sonra fifayı orjinal olarak aldım, bugün ligde küme düşme kalktı seneye 21 takım olacak, fifa 20 ye desteği tamamen kesiyor mu ea yani hatayspor erzurumsporu ekliyor mu uptade ile 19 a denizli gibi yeni çıkan takımları verdiler mi güncellemeyle bilgi verirseniz eğer sevinirim

• Vegatablo kullanıcısına yanıt
    Hayır, 20'ye artık güncelleme gelmeyecek. Yeni takımlar, transferler sadece 21'e...

Tff'nin ea ile anlaşması 18,19 ve 20 içindi. 21 için de şu an bir haber yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Temmuz 2020; 22:36:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1m coin cok uygun düşünen dm
  • Beyler Pro club oynayan yada oynamak isteyen varsa beraber takım kurub oynayalım. Fut iyice sıkmaya başladı sizde sıkıldıysanız pro club iyi gider.
  • ilakiskem kullanıcısına yanıt
    Olur hocam mikrofonsuz sorun olmaz derseniz
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.