Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Aynı fikirdeyim fifa 18 i indirimde aldim psn den offline kariyer vs oynuyorum 18 mis gibi devam edicem 2020 yi alırım.

Alıntıları Göster
    18 de kariyer atılmıyor.legedary o kadar basit ki slider ayarları bile oyunu kurtarmıyor.19 da ultimate zorluk eklenecek kariyere.sırf offline için 209 dan aldım pişman olmam inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuyla ilgili sormak icin gelmistim once bi mesajlari okuyim belki yazan vardir dedim sizin mesajinizi gordum. AR koduna Arjantin diyolar hocam siz all regions oldugu bilgisini nerden edindiniz. Ayrica dunku ucuz fiyattan degil de normal fiyattan alan arkadaslar EU kodu yaziyor yani Europe. Peki bu farkin sebebi nedir? Onlarda neden AR yazmiyor ya da bizde EU yazmiyor sonucta herkes Turkiye ps store uzerinden aldi bence bu iste kesin bi bit yenigi var, oyun ciktiktan sonra oynayamazsak herkes kaziklanmis olur ucuza alanlardan. Bu mesaji gorup de bilgisi olan herhangi bir arkadas da cevap yazarsa sevinirim

• mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    Siz de bilgi sahibiyseniz ustte yazdigim mesaja bakabilirsiniz hocam

• HakanBalta333 kullanıcısına yanıt
    mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    Bu arada Arap kodu SA hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

18 de kariyer atılmıyor.legedary o kadar basit ki slider ayarları bile oyunu kurtarmıyor.19 da ultimate zorluk eklenecek kariyere.sırf offline için 209 dan aldım pişman olmam inş.

Alıntıları Göster
    Hocam full sürümü oynayanlar bu zorluğun sadece UTde olacağını söylemişti. Siz emin misiniz?

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz
  • Şu demo çıksa da indirsek bir an önce. Valla sabırsızlanıyorum :)

Ayrıca oyunu indirimli alanlarda çıkan AR yazısına çok takılmamak lazım. Eğer bir sıkıntı olsaydı siparişler çoktan iptal edilirdi. AR yazısı bence indirimle satın alıma özel bir ibare. Muhakkak mantıklı bir açılımı vardır ve hiçbir problem çıkacağını sanmıyorum. Ben demoyu bekliyorum. Saat 3 gibi çıkacak diye mesaj geçenler vardı, umarım doğrudur.
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    All Regions demek hocam sıkıntı yok yani tüm dilleri ve spikerleri barındıran versiyon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam full sürümü oynayanlar bu zorluğun sadece UTde olacağını söylemişti. Siz emin misiniz?

Alıntıları Göster
    hocam ben burada görmüştüm:

https://www.reddit.com/r/FifaCareers/comments/95qz82/wait_have_ea_finally_added_ultimate_difficulty_in/

kariyerde yoksa oyunu boşa aldım demektir.

• All regions diye bi tabir olmasi cok sacma geliyo bana. Eger oyle bir sey varsa neden digerler EU veya Amerika diye ayriliyor hepsi AR olurdu. Bence TR psn uzerinden Arjantin store oyunu satildi, fiyatin hatali gorunmesinin sebebi de buydu. Ama Arjantin’de oyun 71 dolar olarak gorunuyor cok karisik bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

hocam ben burada görmüştüm:

https://www.reddit.com/r/FifaCareers/comments/95qz82/wait_have_ea_finally_added_ultimate_difficulty_in/

kariyerde yoksa oyunu boşa aldım demektir.

Alıntıları Göster
    Bu görsele göre mantıken eklenmiş bir üst zorluk daha.

Hadi bakalım inşallah ya. Ağız tadıyla bi kariyer yapamadım 16dan beri

• quote:

Orijinalden alıntı: touch_of_sleep

Kardeşim bu ne zeka ya?!

adamın belki kartında yeterli limit yok 2 kere almak için. 50 - 60 olsa neysede biri 360 diğeri 200 toplamda 560 tl lik limitini kullanıcak adam sonra ilk siparişini iptal edicek para iadesi alıcak.Belki başka ödemesi var ev geçindiriyor yada limiti yok. Yani 150 tl ucuza aldın diye einstein zekası mı var sende? Bide sizin hatanız demişin yok artık hahahahaha.Kraldan çok kralcı takılıyosun valla şu dünyada garibanın garibana yaptığı zulmu hiç kimse kimseye yapmaz. tabiki sövecek EA ve PSN 'e böyle bi satış politikası olur mu anasını satıyım.Yuksek fiyat çek sadece 12 saatliğine indir fiyatları sonra tekrar yukselt, önceden sipariş verenlere fark bakiyeyi geri vereceğine dair garanti verme, yetkililerine bunu belirttiğinde kem küm etsinler.

sen ve senin gibi zihniyetlerden hiçbişey olmaz hiçbişey.Tebrikler ucuza aldın muhteşem zekanla 10 ay muabbetini yaparsın artık.

Fırsat eşitliği diye bişey duydun mu hiç ? Burada resmen mağduriyet ortaya çıktı.Birleşip EA ve PSN söveceğine, ucuza alamayanları aşağılıyorsun ve bide.

Karakter 10 üstünden 11 helal sana.

Alıntıları Göster
    Ne bos yapmissin be kardesim. Bilmiyorum hic 300 tl ek olarak veremeyecek duruma dusmedigim icin beni pek baglamadi. Ayrica senin karakterin kac kurus ki bana puan veriyorsun karakter uzerinden ;) Firsat esitligi? Adam istedigi sure, istedigi kisiye istedigi fiyattan satar oyununu? Ilginc adamsin vesselam

• indirimden yararlanip oyunu alan arkaslar pri yada cift hak farketmez satmak isteyen varsa iletisime gecebilrmi indirmi kacirdim da

• Yav sunun nesini tartisiyorsunuz ??? Yapilan buyuk bir ayipti bu kadar basit. Ha Standart surum 300 e duser ultimate 400 anlarim.

Ben ultimate aldigim halde ayip diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Ne bos yapmissin be kardesim. Bilmiyorum hic 300 tl ek olarak veremeyecek duruma dusmedigim icin beni pek baglamadi. Ayrica senin karakterin kac kurus ki bana puan veriyorsun karakter uzerinden ;) Firsat esitligi? Adam istedigi sure, istedigi kisiye istedigi fiyattan satar oyununu? Ilginc adamsin vesselam

Alıntıları Göster
    Kendin yazmışsın o duruma düşmediğim için diye,yazdıgın ilk mesajı düşünmeden yazdığını destekler nitelikte olmuş.Herkesin senin kadar alım gücünün yüksek olmadığını bilip yorum yapmak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

• new zealand psn demo düşmedi mi ? açtım ama demo gözükmüyor.
  • caggy1907 kullanıcısına yanıt
    destek@tr.playstation.com

• http://tr.link/fa1

FIFA 19 indirebileceğiniz link beyler

Ben indirdim oynuyorum

http://tr.link/fa1
    Not:oyun demo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkok1 -- 13 Eylül 2018; 1:29:3 >
  • mertkok1 M kullanıcısına yanıt
    Şu tipi tipe itibar etmeyin.
  • Xbox destek ile konuştum. Londra saatine göre 10'da gelecek dediler. Bize göre öğlen 12'de oluyor. PS4 için de benzer surelerden belki de söz edilebilir.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.