Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

videonun 1:10 saniyesine gelin.

UK saatiyle 03:00 da çıkacağı söylenmiş yani Türkiye saatiyle 05:00 da UK ps storede olması gerekiyor...

edit: 3 pm imiş beyler öğlen 5 yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataes61 -- 13 Eylül 2018; 2:46:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ataes61 kullanıcısına yanıt
    O halde TR PSN'e gelmesine epey saat var. Ben uyuyayım en iyisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

hocam ben burada görmüştüm:

https://www.reddit.com/r/FifaCareers/comments/95qz82/wait_have_ea_finally_added_ultimate_difficulty_in/

kariyerde yoksa oyunu boşa aldım demektir.

Alıntıları Göster
    Umarım bu doğrudur çünkü 18 de en zorda bile baya kolaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• birtanelka kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibarut8907

Finansbank kredi kartı üzerinden aldım ben de dün. Provizyonda 359 TL gözükürken bugün 379 TL çekmişler.
    Kardeşim kartınızdan fazla çekilen miktarla ilgili herhangi bir işlem yaptınız mı? Ben microsoftu aradım kesinlikle microsoftla ilgili değil. Finansbank denen namussuz bu işi yapıyor. Benden 10 lira fazla çekmişler önce itiraz ettiler bizimle ilgili değil diye. Şimdi de işi dağa sürüyorlar. İtiraz dilekçesi gönderdiler dfoldurup tekrar kendilerine faxlayacam. 10 lira için 20 lira masraf koyacam. 1 lirta olsa hakkımı bu hırsızlardan alacam. Kesinlikle Finansla oyun satın almayın.
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Yapı Kredi de aynı hocam Xbox mağazasından 2k19 Legend Ed. aldım. 450 çekmesi gerekirken 470 çekti karttan. Nasıl bir şerefsizlik bir bu anlamadım.

• bu demonun çıkacağı yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Yapı Kredi de aynı hocam Xbox mağazasından 2k19 Legend Ed. aldım. 450 çekmesi gerekirken 470 çekti karttan. Nasıl bir şerefsizlik bir bu anlamadım.
    Kör tuttuğunu derler ya bir de kesinlikle çektiklerini kabul etmiyorlar. Üsteleyince de bizde de 220 çekilmiş diyorlar ben de faturadan bahsettim sonra itiraz belgesi gönderdiler güya inceleyecekler 8 aya inceler iade ettik derler zaten etmeseler de meblağ küçük olduğu için göremezsin. Kanun da adalette bunların yanında kimi kime şikayet edeceksin ki?

• YapıKredi sağolsun oyununa göre söğüşlüyor. 74 e aldığımı 76, 359 a aldığımı 368 çekiyor.

TEB de çalışan bir abim var. Storeda ne yazıyorsa onu çekiyor TEB Bonus diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

bu demonun çıkacağı yok ya
    Sabah konsolda hem zelanda hem tr psni açık bırakıp şirkete geldim. Gün içinde çıkarsa çok güzel olur buradan başlatırım, sizinde işiniz varsa en mantıklısı bu.
  • ea genelde birşeyler yayınlayacağı zaman akşam 8-9 da yayınlıyor. o yüzden benim pek umudum yok gün içinde çıkmasıyla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

ea genelde birşeyler yayınlayacağı zaman akşam 8-9 da yayınlıyor. o yüzden benim pek umudum yok gün içinde çıkmasıyla ilgili
    açıklama var türkiye saatiyle 5 te geleceğine dair
  • yeni bir yeni zelandalı olarak sony i kınıyorum .

3-4 saat sonra 14 eylule ALOOOOO
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yapıkredinin yaptığı çakallık, benim arkadaş da fifa 19 aldı ondan da 20₺ fark aldılar, ben Vakıfbank world kartla aldım hiç fark ödemedim onu kur farkı olarak alıyorlar büyük ihtimalle bankayı ara itiraz et..

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

Kardeşim kartınızdan fazla çekilen miktarla ilgili herhangi bir işlem yaptınız mı? Ben microsoftu aradım kesinlikle microsoftla ilgili değil. Finansbank denen namussuz bu işi yapıyor. Benden 10 lira fazla çekmişler önce itiraz ettiler bizimle ilgili değil diye. Şimdi de işi dağa sürüyorlar. İtiraz dilekçesi gönderdiler dfoldurup tekrar kendilerine faxlayacam. 10 lira için 20 lira masraf koyacam. 1 lirta olsa hakkımı bu hırsızlardan alacam. Kesinlikle Finansla oyun satın almayın.

Alıntıları Göster
    Bankayı aradım hocam, kur farkı filan dediler. Bana mail gelen fatura 359tl nasıl ekstra ücret alıyorsunuz sitede hala 359tlden satılıyor deyince de, müşteri memnuniyeti gereği iade ediyoruz dediler.

Cep uygulamasına baktığımda kur farkı açıklamasıyla 20tlyi geri iade etmişler.

• eksik söylemiş TEB de ps, ms, xbox, apple, google store gibi yerlerden yapılan dijital alışverişlerde aylık 15 tl geri ödeme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Sabah konsolda hem zelanda hem tr psni açık bırakıp şirkete geldim. Gün içinde çıkarsa çok güzel olur buradan başlatırım, sizinde işiniz varsa en mantıklısı bu.

Alıntıları Göster
    Hocam uzaktan kontrol yaparken dinlenme modunda olması sıkıntı yaratıyor mu ? Yoksa normal açık mı kalması lazım ?
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Daha önce denemediğimden riske girmek istemedim açık bıraktım. Uzaktan kontrole gerek yok zaten storedan satın al indirme sırasına eklediğinde otomatik hallediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam uzaktan kontrol yaparken dinlenme modunda olması sıkıntı yaratıyor mu ? Yoksa normal açık mı kalması lazım ?

Alıntıları Göster
    Dinlenme modu yeterli. Ben ps4ü %90 dinlenmeye alırım şuana kadar hiç sorun olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.