Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • playstation store oyun alırken sanal kart kullanın kafanız rahat etsin.
  • Arkadaşlar bilgisi olanlar AR olayını kaynak ( AR Kodunun açılımının nerede yazdığı vb.) ile birlikte paylaşabilir mi? Kimi Arjantin diyo kimi All Region diyo. İspanyolca oynamak zorunda kalmayalım oyunu. İspanyolca olacaksa iade edeyim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomclancy -- 13 Eylül 2018; 10:30:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bir konuda yardimlarinizi rica edicem . 359 tl vererek Fifa 19 on siparisle aldim . Bugun sabah tam 9:00 da 0212 3910401 i ariyarak parayi store hesabima yuklettim . Fakat bakiyorum Fifa 359 gosteriyor yine indirim olucak diyorlardi olmadimi ben neden hala eski fiyat goruyorum ?

• TR PSN için demo çıktı mı beyler
  • tomclancy T kullanıcısına yanıt
    Rahat ol kardeşim. Türkçe dil mevcut.
  • ohs kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 359 oldu tekrar

• Merhaba daha önce psn kardeşliği yapmamış olduğumdan sorumu mazur görün,

Bir arkadaşımla fifa 19 almak istiyoruz. 2 kişi aynı oyunu nasıl alıp yükleyebiliriz. Birde Primary secondry mevzuları nedir? teşekkürler.
  • ulan ea altı üstü bi demo çıkartacaksın zaten oyunun çıkmasına 10 gün kalmış işiniz gücünüz para sırf insanlar demoyu çok oynayıp sıkılmasın diye oyun tarihine yakın çıkartıyolar bide ingiltereye göre çıkartıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

ulan ea altı üstü bi demo çıkartacaksın zaten oyunun çıkmasına 10 gün kalmış işiniz gücünüz para sırf insanlar demoyu çok oynayıp sıkılmasın diye oyun tarihine yakın çıkartıyolar bide ingiltereye göre çıkartıyolar
    Altı üstü demo. Para hırsı köreltmiş bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: ECBalaban

YapıKredi sağolsun oyununa göre söğüşlüyor. 74 e aldığımı 76, 359 a aldığımı 368 çekiyor.

TEB de çalışan bir abim var. Storeda ne yazıyorsa onu çekiyor TEB Bonus diyor.
    Aynen 2 oyunun ödemesini Teb ile yaptım hiçbir kesinti yapmadı

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Kurumsal firmalarda o dediginiz pek olmaz hocam sattigi urunun ve fiyatin arkasinda durmak zorunda .bakkaldan almiyoruz sonucta.
    Eger fiyat duserse aradaki fark iade edilir diyorsa etmek zorunda. Siz ucuz almis olabilirsiniz kimsenin buna bi itirazi yok zaten sorun pahali alanlara haksizlik olmasi farkin iade edilmemesi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oredaAR yazması arjantin olamaz ayrıca TR storedan aldık oyunu imkansız sadece ispanyolca çıkması :) içiniz ferah olsun.
  • Bekliyoruz
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ne anladik bu işten :/ tekrar indirim olurmu dersiniz ?

• ohs kullanıcısına yanıt
    Sanmam Yılbaşında ancak belki.
  • zoraet Z kullanıcısına yanıt
    yeni bir hesap açın. oyunu o hesap üzerinden alın. sonra pri hakkı kullanacak kişi o hesabı ps4' ana hesap olarak eklesin. sec hakkı kullanacak kişi ise aynı hesabı ps4'e eklediğinde ana hesap yapmayacak, normal olarak ekleyecek. Sonra pri hesap olarak ekleneyen kişi oyuna başka hesaptan girecek. Sec olarak ekleyen kişi ise oyunu aldığınız hesaptan oyuna erişim sağlayacak.
  • Demo cikti mi tr psnde yok cikan psn var mi?

• Beyler oyunu 5 gün önce ön sipariş verdim şimdi hesabıma giriyorum normalde inmesi gereken dakika ve saati göstermesi gerekirken ön siparil verin diyor ŞAKAMI BU !

• 2 maç atıcaz altı üstü hadi be abicim yaaa
  • Saat kaçta indirebiliriz ? Şuan gözükmüyor.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.