Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben indirim oldugunda ön siparişim ile aradaki fiyat farkını talep eden başvuru yaptım , başvuruyu indirim oldugu anda yaptığım için ona göre değerlendirme yapmaları gerekir, ön sipariş ile aldım diye beni indirimli almaktan mahrum bırakamazlar , bırakırlarsa bende bu sene fifa oynamayacagım , wallet teki parayıda geri talep edecegim , tabiki sizlerde benim gibi yaparsanız etkisi olur, yoksa fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış durumuna düşerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 209 liraya aldım diye bayram ediyor bizim millet akıllanmaz lan zaten minimum 8 ay sonra 50 liraya düşecek neyin acelesi bu ? fifa 18 mis gibi valla 50 liraya aldım indirimdeyken buda eninde sonunda o fiyata inecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Adam 209 liraya aldım diye bayram ediyor bizim millet akıllanmaz lan zaten minimum 8 ay sonra 50 liraya düşecek neyin acelesi bu ? fifa 18 mis gibi valla 50 liraya aldım indirimdeyken buda eninde sonunda o fiyata inecek...
    8 Ay sonra 20 lira olsa ne olur. O mantıkla bakarsan fifa 18 ile devam et hiç alma oyunu. 5-6 ay sonra oyunun tadı kaçıyor zaten
  • alexandro006 kullanıcısına yanıt
    Konuşmaya göre önceden alanlara aradaki fark iade edilecek

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam istersen fifa 20 çıkınca al? Forumda 20 liraya bulursun

• Ciktimi arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: aimar7

8 Ay sonra 20 lira olsa ne olur. O mantıkla bakarsan fifa 18 ile devam et hiç alma oyunu. 5-6 ay sonra oyunun tadı kaçıyor zaten

Alıntıları Göster
    niye ? 8 ay sonra alınca ronaldonun 90 olan ratingi 70 e mi düşüyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 12 Eylül 2018; 22:59:46 >
  • Fifa 19 50 liraya zor düşer. Ön sipariş fiyatı zaten önceki senelerin oyun fiyatından fazla. Artık oyun almak lüks şu piyasada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

niye ? 8 ay sonra alınca ronaldonun 90 olan ratingi 70 e mi düşüyor ?

Alıntıları Göster
    Milletin parası niye başkalarını rahatsız ediyor anlamadım. Fifayı fut için oynayan büyük bir kesim var 3 gün önceden erişim bile çok önemliyken 6 7 ay sonra 50 liraya alırım diyorsun. Al kardeşim o senin tercihin pre order yapanın da tercihi niye başkalarını ilgilendiriyor? Nasıl senin indirim beklemen bizi ilgilendirmiyor ve laf söylemek düşmüyorsa senin de karşı tarafa saygın olmalı.

• Hkya baktım çıktığı fakan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Milletin parası niye başkalarını rahatsız ediyor anlamadım. Fifayı fut için oynayan büyük bir kesim var 3 gün önceden erişim bile çok önemliyken 6 7 ay sonra 50 liraya alırım diyorsun. Al kardeşim o senin tercihin pre order yapanın da tercihi niye başkalarını ilgilendiriyor? Nasıl senin indirim beklemen bizi ilgilendirmiyor ve laf söylemek düşmüyorsa senin de karşı tarafa saygın olmalı.

Alıntıları Göster
    milletin parası rahatsız etmiyor hocam bu fiyatlandırma olayı kızdırıyor beni.ben gerçi online oynamıyorum fifayı fakat fut oynayan kesimde her şeye atlamamalı.yani bu oyunun normal olması gerek fiyatı zaten 200 lira.adam fiyatı 400 yapıp 200 e çekince indirim yaptım diyor.yarın fifa 2020 yi 600 lira yapıp 400 e çekince indirim yaptık deyip buna atlayacak bi çok adam var.benim itirazım bunlara

• aylık premier acces hesabi alirim .. 1 aylık oynarim 1 ay sonra zaten sıkar .

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

hata diger cıkan oyularıda oynarim ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 12 Eylül 2018; 23:8:34 >
  • quote:

milletin parası rahatsız etmiyor hocam bu fiyatlandırma olayı kızdırıyor beni.ben gerçi online oynamıyorum fifayı fakat fut oynayan kesimde her şeye atlamamalı.yani bu oyunun normal olması gerek fiyatı zaten 200 lira.adam fiyatı 400 yapıp 200 e çekince indirim yaptım diyor.yarın fifa 2020 yi 600 lira yapıp 400 e çekince indirim yaptık deyip buna atlayacak bi çok adam var.benim itirazım bunlara

Alıntıları Göster
    Senin para anlayışınla adamın anlayışı burada önemli faktör. Bana göre de 100 150 200 lira bile fazla oyuna benim maddi durumuma göre fazla ama adamın tek keyfi fifadır veya fifayı geçtim tek hobisi oyunlardır ve ona göre ayırdığı bi bütçesi vardır. İtirazın boşa ve yersiz. Milletin cebinden çıkan paraya laf söyleyebileceğimizi kendimize hak görmemiz çok saçma. Bu fiyatlandırma hayatın her yerinde ver ne yapabiliriz? Restorantlar bile her kesime hitap eder cinsten. Şimdi sen gidip bi yemeğe 20 lira veriyorsun diye 300 lira veren vermesin mi? Adamın ayırdığı bütçesi odur ve vermek onu rahatsız etmiyordur. Ya da ne bileyim telefon hayranı bir insan gider çıktığı gibi 10 bin verir alır sen veya bir başkası da indirim bekler gider 5 bine alır. İkisi de bizi ilgilendirmiyor. Ne kadar boş şeyleri tartışma ihtiyacı duyuyoruz hayret gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

aylık premier acces hesabi alirim .. 1 aylık oynarim 1 ay sonra zaten sıkar .

hata diger cıkan oyularıda oynarim ....
    aylık 15 euro yani 110 lira yapıyor hiç mantıklı değil.
  • Demoya son 50 dakika sanırım. 6-7 GB arası bir şey olur fakat birkaç saati bulacağı için indirmesi yarın sabah deneriz demoyu rahatça. Demodaki oyun içi ve çim grafikleri normal oyundan daha kalitesiz mi olur yoksa aynısı mı olur her sene?

Bir de şu oyuna eklenen ekstra modların online olmaması çok saçma olmamış mı online olmadıktan sonra ne tadı kalacak hakemsizin, ceza sahası dışından atanın 2 gol sayılmasının vb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın saat 17.00 gibi bir söylenti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

aylık 15 euro yani 110 lira yapıyor hiç mantıklı değil.

Alıntıları Göster
    1 ay oyniyycam zaten sıkılıyorum ben zaten . bana gore uygun mesela 1 ay oyanrim sonra sarmiyo zaten .
    yada fifaya 300 verenekadar 600 verir butun ea oyunlarını oynarim
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Adamlar da çok sevindi şaka maka.şuanki ultimate sürümüne bile seviniyorlar.bizde 54 pound ,adamlarda 80 pound.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Yeni Zelanda da 00:00 gibi çıkar mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aha codex denuvo 4.9 codex tarafından kırıldı .. bu gece pes 19 ın cracki cıkacak deniyor
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.