Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi insanların şu aceleciliği bitiriyor beni. Yeni zelanda demosu ile ilk sen oynasan noluyor ? Madalya mı takıyorlar. TR ye nasıl olsa gelecek, neyin acelesi bu yahu. Bitiyorum şu olaya. Atıyorum bu sabaha karşı geldi diyelim. Noldu öldün mü ? Yarın işten geldikten sonra oynasan, ya da evdeysen sabah kalkınca öğleye doğru oynayınca ölüyor musun ?
  • Benim fifa tarihindd en kötü oynadığım oyun 18 oldu. Defans yapmayı bir türlü beceremedim. Önde bastım olmadı, arkada pozisyon aldım olmadı. Her maç gol yedim. Tek isteğim bu sene bu kadar zor olmasın şu defans yapmak. Tactcal da değildi bu seneki, başka bişeydi valla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrbyn11

Her sene demoyu yeni zelandada 1 gun once indirirken ayni hikaye derken bunu kastediosun sanirim

cunku adim gibi hatirliorum usenmezsen git bak fifa 15-16-17-18 konularina

gece indirirdik hep new zelanddan

Alıntıları Göster
    ben de 17 ve 18'de tüm bölgelere aynı anda çıktığını, hatta yoğunluktan server'ların patladığını hatırlıyorum
  • Zevk bu hocam belki de adam en erken oynamak için can atıyor. Çok da umursamamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pesciler

Çok boş yapmaya başladi Pesciler

birakin tadini çikaralim.

• Arkadaşlar ön siparişte açıklanan fiyatların ihlali ile ilgili mail atacağım, doğru adres neresidir, ingilizce türkçe farketmez ama Türk muhattap olursa daha iyi olur, ekran görüntülerini vs koyup yazacağım, görselleri oluyabilsinler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demo ilk nerede çıkarsa yazın beyler herkes laf söylese de ben seviyorum bu olayları.

• Dostum, nereye yazarsan yaz bir şey değişmeyecek. Adamlardan bir açıklama bile gelmiyor. Sony Türkiye almış başını öyle takılıp gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Abi insanların şu aceleciliği bitiriyor beni. Yeni zelanda demosu ile ilk sen oynasan noluyor ? Madalya mı takıyorlar. TR ye nasıl olsa gelecek, neyin acelesi bu yahu. Bitiyorum şu olaya. Atıyorum bu sabaha karşı geldi diyelim. Noldu öldün mü ? Yarın işten geldikten sonra oynasan, ya da evdeysen sabah kalkınca öğleye doğru oynayınca ölüyor musun ?
    Merak ediyoruz oyun nasıl diye. Madalya takılması mı lazım illa

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Abi insanların şu aceleciliği bitiriyor beni. Yeni zelanda demosu ile ilk sen oynasan noluyor ? Madalya mı takıyorlar. TR ye nasıl olsa gelecek, neyin acelesi bu yahu. Bitiyorum şu olaya. Atıyorum bu sabaha karşı geldi diyelim. Noldu öldün mü ? Yarın işten geldikten sonra oynasan, ya da evdeysen sabah kalkınca öğleye doğru oynayınca ölüyor musun ?
    oyun çıktıktan 5 ay sonra al ozaman neyin acelesi bu ha 5 ay önce ha 1 yıl sonra
  • Adamlar tok satici istiyorsaniz iptal edin diyorlar bende 450 liraya aldim yapacak birsey yok giren girdi konuyu uzatmayalim bence

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

oyun çıktıktan 5 ay sonra al ozaman neyin acelesi bu ha 5 ay önce ha 1 yıl sonra

Alıntıları Göster
    Tamam sen Yeni Zelanda dan hesap al başla indirmeye, oyna hemen. Sakın geç kalma. Hadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 12 Eylül 2018; 22:30:26 >
  • Hooooaydaaa

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• Hooooaydaaa

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Reddite fifanın tr psn'de 28 euro olduğu konusunu açtım şuan tr den nasıl alışveriş yapılır onu tartışıyorlar
    Bende reddite kim konu açıpta, olayı yaydı dedim ki, seni

mesajini gördüm. Sayende fiyatı yükselttiler. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrbyn11

Hooooaydaaa

Gözükmüyor store 'da
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Ben şansımı denemek istiyorum, fiyat değişikliği olursa farkı ödeyeceklerine dair ekran görüntüsü var, bir kaç görüntü daha var onları ekleyip gönderecem. Tüketici hakkı diye bişi vardır umuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Benim fifa tarihindd en kötü oynadığım oyun 18 oldu. Defans yapmayı bir türlü beceremedim. Önde bastım olmadı, arkada pozisyon aldım olmadı. Her maç gol yedim. Tek isteğim bu sene bu kadar zor olmasın şu defans yapmak. Tactcal da değildi bu seneki, başka bişeydi valla.
    Onun sebebi iconlar bugluydu. Ben süper lig kadromla bile fazla gol yiyen birisi değildim senelerce fifa 18de hiç oynanmadı süper lig kadrosuyla karşıya gelen iconlar hep boşa kaçıyolar hep boştalar böyle olunca tutamıyosun.

Zaten üst düzey turnuvalarda maçlarda en az 5er gol oluyo pes gibiydi fifa 18.
  • demo ne zaman çıkacak tam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexandro006 -- 12 Eylül 2018; 22:58:18 >
  • Fifa 18 devam

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.