Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19’u indirimi görünce saldırıp aldım ama 18 resmen hiçbir şekilde futbol hazzı vermiyordu bana. İnşallah 19’u güzel yapmışlardır. O paslardaki tokluk oyundaki gerçekçilik kalecilerin beklenmedik toplar çıkarması bu sene de olmazsa seneye almam artık. Defans anormal zor yapılıyordu hele de kalecilerin 3 tanesi hariç hepsi kovaydı. Belli pozisyonların gol olması kesindi bug gibiydi yerden şutlar vs. Düzelir inşallah vallahi çok istiyorum iyi bi oyun olmasını. Keyifle oynayalım artık şu oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

19’u indirimi görünce saldırıp aldım ama 18 resmen hiçbir şekilde futbol hazzı vermiyordu bana. İnşallah 19’u güzel yapmışlardır. O paslardaki tokluk oyundaki gerçekçilik kalecilerin beklenmedik toplar çıkarması bu sene de olmazsa seneye almam artık. Defans anormal zor yapılıyordu hele de kalecilerin 3 tanesi hariç hepsi kovaydı. Belli pozisyonların gol olması kesindi bug gibiydi yerden şutlar vs. Düzelir inşallah vallahi çok istiyorum iyi bi oyun olmasını. Keyifle oynayalım artık şu oyunu
    Eminim birçoğu düzeltildi ama bu sene de farklı şeyler çıkacak yerden şut değil de havadan şut olur. Benim deli olduğum şey: Santradan karşılıklı goller atmak bir türlü golü engelleyememek, Uzatmada atılan goller vs vs.
  • Kazandığın maça göre puan vs vericek,ondan sonra sıralamana göre paket ve weekend lig giriş hakkı.Bir nevi squad battle online hali gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

her sene aynı hikaye. demo tüm bölgelere yarın akşam 9-10 gibi anca çıkar.

Alıntıları Göster
    Her sene demoyu yeni zelandada 1 gun once indirirken ayni hikaye derken bunu kastediosun sanirim

cunku adim gibi hatirliorum usenmezsen git bak fifa 15-16-17-18 konularina

gece indirirdik hep new zelanddan

• yeni zellanda hala çıkmamış

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu fiyatın çıkacağını adim gibi biliyordu akbank denen kart yüzünden alamadım store hata verdi bankada dolandırıcılık şüphesiyle karta bloke koymus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaBoSe -- 12 Eylül 2018; 21:16:4 >
  • 209 tl'den alıp sec hakkını satan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni zelanda hesabı yok bende. Açması kolay mı us gibi

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Ben çalışıyorum ve yoğunluktan farkedemedim, farkettiğimde ise işlemi yapmaya vaktim yoktu ve bulunduğum yer itibariyle de müsait değildim. Şimdi ben aptal mı oluyorum yoksa akıllı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caggy1907 kullanıcısına yanıt
    Şanssız oluyorsunuz

• Emrbyn11 E kullanıcısına yanıt
    Bu hangi psn

• Türkiye saati ile gece 3 te gelicek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: towyedi

Türkiye saati ile gece 3 te gelicek .
    kaynak ?
  • Şöyle bir enteresan ve bana göre saçma olay var,erken pahalıya alan kesim ucuza alanların para iadesi yapılıp oyunun iptal edeceğini sölüo,ucuza alan pahalıya alan gitsin soğuk su içsin dio.yav kardeşim herkes eşit alsın,burdan bile kavga edebiliyoruz :( ben 450 ut sürüm aldım,böle bi olay oldu ben şu an mağdurum,ucuza alanlarada seviniyorum ama bizede aradaki farkı iade ederler diye düşünüyorum,etmezlerse büyük saçmalık marka değeri açısından.

• hazır bulunun gene psn store de bakım var gene saçmalarlar bişeyler
  • Suan FIFA 18 oynuyorum ki FIFA 19 demo çıksın.. totemmm

• şu oyuna sokak futbolu modu gelsin artık lütfen...….

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrbyn11

Adam sadece soru sormuş. Siz ne anladınız ki?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.