Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
20
Favori
123.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crack çıktı zaten her türlü düşücek artık fiyatı.Bu oyun online oyun,herkes ultime team için alıyo diyenleri anlamıyorum.Oyunun kendisi güzel kardeşim.190 lira vericeğime ben bu oyunda kariyer yaparakta zevk alırım.Sizene milletin nasıl zevk aldığından.
  • tolgaiü kullanıcısına yanıt
    Hocam crack nerede cikti acaba pm atabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaiü

Crack çıktı zaten her türlü düşücek artık fiyatı.Bu oyun online oyun,herkes ultime team için alıyo diyenleri anlamıyorum.Oyunun kendisi güzel kardeşim.190 lira vericeğime ben bu oyunda kariyer yaparakta zevk alırım.Sizene milletin nasıl zevk aldığından.

+1

3 senedir oyunu online oynamak için alıyorum, daha 1 tane kariyer yapmışlığım yoktu oda bu seneye nasipmiş kan emiciler sayesinde.

kaldı ki bu oyunu sırf offline oynamak için bile satın alanlar var, parası olmayıpta alamayanlarda vardır bu sene veya parası olupta bu kadar para vermek istemeyende vardır.

şimdi key siteleri düşünsün. sanırım onlarında böyle bir şeyden duyumları vardı ki oyun çıkınca indirim yapabiliriz falan demişlerdi.

yoksa her zaman ön sipariş fiyatından daha pahalıya satılması lazım oyun çıktıktan sonra bilen bilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar tamamen taze video bana ait görün diye yükledim.

Oyunun pes'e benzemesini saymıyorum oyunun önceki serilerle hiçbir alakası yok saçma sapan bir şey olmuş insanın başını ağrıtıyor. Para cidden çöpe gitti.

Oha diyorum. Bu nedir? Bildiğin PES olmuş bu. Bir türlü denkgetirip uyguna key alamamıştım, iyi ki alamamışım. 1 haftadır PES'te kariyer yapıyordum devam edeyim orada.

• Zaten hunter mod için merak ediyordum oyunu. Bu mod için bu kadar paralar vermeye de gerek yoktu. Ultimate team modundan sağolsun hileciler soğuttu. Crackı çıkmış deneyelim bakalım.
  • Oh iyi oldu [crak cıkmış] burda millete 185 TL den oyun ittirdiler

Adam gibi bir fiyat yapın bizde orijinal alalım

Şimdi indirimler gelir bakalım kaç paraya inecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 24 saat dolmadan patlatmışlar oyunu
  • Listeye ekler misiniz alacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Crack çıktı zaten her türlü düşücek artık fiyatı.Bu oyun online oyun,herkes ultime team için alıyo diyenleri anlamıyorum.Oyunun kendisi güzel kardeşim.190 lira vericeğime ben bu oyunda kariyer yaparakta zevk alırım.Sizene milletin nasıl zevk aldığından.

+1 kardeşim.

FUT oynayanların çoğu sadece kendi dünyaları varmış gibi davranıyor, çok dar bakıyorlar. Fifa 13,14,15,16 Origin hesabımda olmasına rağmen 14 haricinde FUT oynamadım.

Kariyer modu ve son 2 senedir Journey için oyunu oynuyorum. Oyunun kırılması demek belki de %30-40 oranında daha az satış yapacaklar demek.

Herkes sizin gibi pre-order almalıyım kafasında değil. Bazı yıllarda iş yoğunluğu vsden dolayı oyun çıktıktan 1-2 ay sonra bile aldığım oluyordu. Bazen kırılır mı acaba diye bekleyip kırılmayınca alıyordum. Eminim Fifa 17 geç de olsa kırılınca Fifa 18 kırılır deyip almayan ciddi bir kitle vardır ve oyunu almayacaklar. Fiyatlar kısa sürede çok ciddi düşecektir eminim.

Umarım 5-10 fazla kazanayım diyen kan emiciler ciddi zarar ederler.

• Oyun kırıldı. Almak isteyenler beklesinler fiyatlar düşer. Denuvo'da yalan oldu
  • Oyun çok kasıyor ya bende, 17'yi rahat oynadığım için bunda sorun çıkmaz diye düşünüyordum öyle olmadı. Performans güncellemesi filan gelir mi acaba yakında
  • 17 de menajerlik modunda sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan adamları sene sonunda bonservissiz alıyordum. 18 de transfer etmek istediğimiz adamın klubünde ne kadar sözleşmesi kaldığı görünmüyor.

bir de 17 de adam teklif yapınca ben üst düzey oyuncuyum, burada yaşamaktan memnunum gelemem vs diyorlardı ama 18 de henüz böle bişi görmedim.

transfer merkezi diye bi bölüm yapmışlar karman çorman olmuş. 17 ye alışmanın da etkisi var ama hiç beğenmedim şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar tamamen taze video bana ait görün diye yükledim.

Oyunun pes'e benzemesini saymıyorum oyunun önceki serilerle hiçbir alakası yok saçma sapan bir şey olmuş insanın başını ağrıtıyor. Para cidden çöpe gitti.

Şu oyun her sene çıkmadan önce bakın hep benzer eleştiriler geliyor. Bazıları önceki seneden çok farklı değil diyor bazıları iyice bozdu diyor. Oyun çıkınca çok iyi olmuş diyenler var. Lafım size değil. Zevk alamıyorsanız demek sizin için kötü olmuştur. Belki güncellemeler ile düzeltilir. Özellikle ilk güncellemeden sonra düzeliyor diyen var.

Birde tavsiye ederim. Para çöpe gitmesin istiyorsanız yeni hesap açıp sonrada o hesabı satabilirsiniz. Çöpe gitti diyorsanız hesabınızda başka oyunlar var diye diyorsunuz sanırım. Yoksa almak isteyen mutlaka çıkar.

• quote:

Gönderdim.
    Crack çıkmış aynen gördüm şimdi.

Geçen sene Orijinal aldım. 1 kere bile Fut oynamadım. Seasons'da da 3-5 maç falan yaptım. Elimden geldiğince orijinal oyun almaya çalışıyorum ama bildiğin aptal yerine koyuyorlar insanları key satan yerler.

Almayacağım bu sene. Eminim şu adını yazdıranların da %30-%40lık kesimi almayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibob -- 30 Eylül 2017; 14:32:49 >
  • Oyunun korsanı çıkmış. Fiyatlar düşecektir tahminimce.

• quote:

Orijinalden alıntı: dirty_y

Oyunun korsanı çıkmış. Fiyatlar düşecektir tahminimce.

korsanının çıkması fiyatları düşürmez. korsanı online oyunu kıramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Vasquez

Oyun kırıldı. Almak isteyenler beklesinler fiyatlar düşer. Denuvo'da yalan oldu

Gerçekten kırmışlar oyunu, "al kırdın işte kırdın!"
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    Benim gibi futta hile ve baglantidan bikan insanlar icin crackli oyun daha iyidir. Fifa icin hic bir sekilde emek hırsızlığı olduğunu düşünmüyorum senelerdir ayni tantanayla uğraşıyoruz. Uzun zaman sonra kırılmış oyun indiriyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Fifa 2018 kırıldı şimdi 170 e satmaya devam etsinler.

istediği kadar kırılsın fut oynayan biri için bir anlam ifade etmiyor.

her güncellemede tekrar bir şey çıkmasını beklerler bilmiyorum dosyalar inerde cracki çıkmaz genellikle oyun çıktığında nette torrente dosya verisi düşer ama onlar oyunu açmaz oyun origin üzerinden oynanıyor yani her türlü patlar oyun elinde
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.