Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
20
Favori
123.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: tolgaiü

fifa 16 ve 17 yi orjinal aldım bende.Bir çok oyunum mevcut steamde.Fakat bu yıl askere gideceğim için kasımda oyuna para vermek istemedim.Oyun gerçekten ülkemiz için pahalı ve bu parayı karşılayamayacak çok kişi var.Kimseyi crack için yargılamam dediğinde haklı olabilirsin virüs konusunda bilemem.Ve tabiki crack indiren oyunda neden bug var dememeli.

crackli oyun bozulmuş oyundur kardeş çünkü oyunun formatını felan bozuyorsun kilitleri kırmak için şifremeli çünkü dosyalar ve bozulmuş dosyaları kırılmış olarak piyasaya atıyorsun bende single modları indirirdim zaten ne olacak oynayıp atardım bir kere oynanılacak oyunlardı.Yani oyun kırıldı diye burada hava atılmasını yanlış buluyorum bu sonuçta beleşe çıkan ürün değil ki paralı ürün ve asıl oyunu oyun yapan online modları aynı zamanda oyunda sorun olunca danışacağın live chat var ama crackli oyunda bende oynadım mesela fifa 14 13 illa siyah ekran cart atma virüs pek olmuyordu onlarda çünkü fifa pek popüler değildi ama şuan her şey olabilir.Birde bende artık uğraşmak istemiyorum eskisi gibi belli başlı oyunları oynuyorum devamlı oynanabilecek oyunları fifa 18 yada bunun gibi ps4 de nba 2k gibi pcye sadece fifayı alıyorum normalde ps4e alıyorum oyunları pcde de sorun yaşamayım güncelleme gelirse tak kurulur online girer oynarım sorunla karşılaşmayım derim.Ha imrenen bütçesi olmayan vardır.Amenna indirsin oynasın sorunlu felan ona bir şey demem ama burada gelip hava basmasınlar sonuçta burada oynayanların çoğu para verdi bu oyuna ülke durumu belli oynamak isteyen alıyor oynuyor seneye euro 5 olursa daha fena olacak maalesef ülkede gündem çok kolay değişiyor bir sene olan olay daha sonraki yıl yadedilmeden yeni bir kaos çıkıyor ülke yönetimindekiler oraya buraya laf ediyor ekonomide bundan payını alıyor vergi zam ve döviz kuru siyasete getirmeyi sevmem ama durum bu her şey etkileniyor.Şüphesiz ilerde aklin hayali alınmayan seviyeye de çıkabilir belki bende artık almayabilirim çünkü şuan kritik seviyede pek çok oyun insanlar tak diye almıyor.

Deneyene bir şey demem.Deneyen indirsin denesin oynasın.başka bölümlerde konularda olduğu gibi tartışmaya gitmesin konular alan alır almayan almaz.Sonuçta zorla değil bende son olarak alıyorum zaten tek beklediğim la liga sunumu felandı zaten üstüne pek eklenti olmayacak pekte çığır açıcı bir şey yok seneye online seasons çok oynuyorum futada bakıyorum ama benim isteğim oyun hatalı olmayacak hata gördüğüm an pişman olurum fifa 18i yeni yeni oynuyorum ama fifa 17 yi denedim oynadım cracki çıksa laf etmezdim çünkü çöptü bu nasıl bu kadar kırıldı oda ayrı ilginç.İndirenler heves edenler bütçesi olmayanlar indirip oynasınlar çünkü pek çok aile bu mevlayı vermez bizde küçükken crackli oynardık pek çok oyunu ama şuan fiyatlar daha kötü durumda ben kızmıyorumTek kızdığım burda bazı kişilerin hava atar şekilde konuşmaları para verenler keriz değil itibariyle.

Eğer ülke durumu düzgün olsaydı kimse sorun etmezdi ama şuan ana başlıkta bile %40 mtv geçiyor yani anlayın ülke kötü durumda ve her şekilde etkileniyor ilerde ne olacak bilmiyoruz.Herkese iyi oyunlar.

Bu arada crack olsada oyunun fiyatını indirmezler euroya göre yapıyorlar o işi birde aynı kabzımallar gibi yada esnaf gibi stok yok deyip piyasaya göre belirlenen fiyata çekiyorlar oyun kasımda zaten düşer almak isteyen alır.

Size de hayırlı tezkereler.

bu yazıyı okumam, bu fiyatlardan bu oyunu da almam nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

Hocam türkçene hayran kaldım :D Crack çalışıyor ama denedim.

yok ben araştırdım crack çalışırda bakalım ilerisinde ne olacak ben onlineda oynuyorum kadro online oynayamazsın.Offline oynanır tabi güncelleme ile varkına varıp kitlerler bu arada bu kadar hızlı kırılmasının altında bir iş olabilir bitcoin virüsü felan diyorlar ne bileyim ben bilgisayarımın zombi olmasını istemem başkalarının emri altında sonuçta harıl hurul oynarlar bu oyunu ve aktif oldukça pc ağırlaşır sanırım fifa 17 de öyle sorun çıkmış ne bileyim indiren düşünsün birde virüs yada onun gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum çünkü olatay çok kolay getiriliyor insanlar bu şekilde.

Usta yanlış anlama ama Şebnem Ferah'a tepki olarak mı doğdun? Bu ne uzun cümleler böyle gözlerim kanadı.

Ya valla bazen sinirlenince böyle nokta virgül dikkat etmiyorum.

Sen hem ps4 hem pc için mi aldın Fifa 18'i?

evet kardeşim fifa 15-16-17 ve son olarak 18 iki kişi olarak kullanıyoruz oyunu.Oyunları şampiyonlar ligi sayesinde aldım ayrıca şu ilk hafta gol yağan hafta. Ps4 ve Pc Fifa 18 ikisi 40 liraya geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Eylül 2017; 17:4:13 >

• quote:

Şahsen konuya crack çıktığını yazma amacım oyunu alamayanlarında oynayabilmesi içindi.Para verenler tabikide keriz değil.Sonuçta offline bir oyunda değil ve fut aşırı zevkli farkındayım.Benimde konuda sinir olduğum nokta;oyunu alanların sanki bu oyun kariyer modunda oynanmazmış sadece onlar zevk alabilecekmiş gibi saçma sapan bi tavır takınmaları.

Bu arada teşekkür ederim

Aslında evet bende kariyerciyim.Oyunu mahveden Ea'in yeni bir maden bulması Fut'la buna tutunması ve hatta mokunu çıkarması kariyer öldü bu sebeple.Şuan birşeyler var.Üstüne düşülen noktalar ama tam doyurucu değil.Bu doyuruculuğu journey modu ile yapmaya çalışıyorlar.Geçen sene herkes oynamıştır Journey modunu.Farkında olduysanız Journey modu 17'de tekdüze idi karaktere şekil verilmiyordu hem aynı sahne kesitleri ezbere şeyler hatta oyunun o sekmesinde oyundan isteneni vermesen bile ezber sahneler çıkıyordu ve insan sıkılıyordu.Yani bitse de gitsek moduna giriyordunuz.Tekrar oynanabilirlik yoktu Journey'de.Bu sene yeni şeyler eklemişler oyuncumuz farklı liglere gidiyor saç dövme gibi kendi ilgimize göre seçme şansı tanınıyor bunlar güzel şeyler ama üstüne daha koyulması lazım ki bu modu tekrar oynama hissiyatı oluşabilsin değil mi insanda.Ezbere olmasın.

Yıl 2018 oldu.Pes'ten ne zaman japonya ligini aldı ortalık karıştı.Barcelona'yı kaybetti.Şuan Dortmund stadı'da yok seneye ne olur bilmem ama parça parça izlediği ve şart koştuğu lisans koşullarının bedelini ödüyor EA yani kendi silahı ile vuruldu.

Kariyer olarak oyunun evrim geçirdiği 2011'i ele alalım.Dha yeni premier lig tam anlamıyla oyuna tv sunumu olarak aksedildi hemde tam şekli ile fa cupta var stadlar full lisanslı oyundaki tek tam şey bu.La Liga lisans tam ama Nou Camp yok.Mestella yok.Sanchez Pijuan yok.Bilbao'nun stadı yok.Villarreal'in yok.Atılımda yok hakeza dediklerim Bundesliga'içinde geçerli bu sene değişen tv sunumu ve yerel kupa sunumu dfb pokal oyuna yeni güncelleme ile eklenecek.Oyunu test ettim hızlı en son kutlamada aldığımız kupa gerçekti(gerçekteki olanın aynısı yani) buda bunu doğruluyor.Ama şu var burada da stadlar sınırlı yok kariyer açısından buda baltalıyor oyunu.

Fransa Ligue 1 ve Ligue 2 var fakat bunuda tv sunumu yok aslında coupe de lig ve ligue coupe du sanırım 2 kupa var monaco ile oynuyorum eskiden bütçesi çok yüksekti.Orada da oyuna aynı tvde beklediğimiz hissiyatı vermediği için sıradanlaşmıştı benim için.

İtalya'ya hele hiç bir şey denilmez.Ligi bırak.Calcio b full jenerik oyunculardan kurulu aynı Brezilya liginde olduğu gibi her işi yarım ve 7 yıl oldu yeni oyun evriminin üstünden ama fut bunu baltaladı.Gördüğüm şey oyun için tek nokta var Journey modu bunu geliştirecekler görünen o.Fut modu gene trilyon tane renkli kartla geçecek bir sezona devam edecek şimdiden bile saçma sapan kartlar çıkarmaya başladılar 99 overall felan.

Özet geçersek Fut modu Normal oyundan ayrılmadıkça pek gelişim göstereceğini sanmam.Fut kariyercileri öldürdü yapay zekalar felan çok kötü yani birebir online 2 kişinin oynamasına bakıyorlar.Offline zekada ai zekası resmen komedi o en yüksek zorlukta meydana gelen kolaylığa vurulan sitemin sebebi de bu asıl önemli olan online olarak 2 kullanıcının oynaması bu momentti scripti arada kaynıyor zaten.

Futta'da konularda yazmıştım.Aslen kariyerci olmama rağmen bu tv sunumu animasyonlara felan çok takarım atmosferi hissetmek sanki tvden izliyormuş hissiyatını almak kamera pozisyonlarını ayarlayıp keyif alabilmek ama oyun eksik arkadaşlar yıllar geçmesine rağmen bir kariyerci olarak en üst düzey dediğimiz 5 lig tam olarak yok oyunda yüzleri yok stadları tam yok.Brezilya ligi yok daha ne olsun.Bakın futa bile o broadcasti yeni koydular oda benim sinirimi bozuyordu bir ton yeni kit çıkarıyorsun.Madem yeni broadcastler eklesne hatta bunlar paketten çıksın yeni animasyonlar renkler kim istemez arkadaş hem oyuna daha çok bağlanır değil mi insan oyun her noktada tek düze.Kullanıcıya seçme hakkı tanınmalı değil mi pek çok şeyde olduğu gibi sen yapamıyorsan.Biz pesteki gibi ekleyebilmeliyiz yada Stad,Sunum,Kit yada pek çok şey gibi ve bunlar gönüllü kişiler tarafından yapılıp kontrol edilip oyuna eklensin.Siz yapamıyorsanız.

Çok uzun oldu.Ama bu yani EA bende sevmem ama pek çok kişinin aklındaki oyun ve mentalite genel olarak fifa oyunları üzerinde ama oyun yetersiz kalıyor pek çok noktada.keşke fut kadar kariyere de tam anlamıyla özen gösterseler.Türkiye ligine gösterilen bakımsızlık bile sinir ediyor insanı.

Bu arada şuan 1 € 4.20 olmuş.Geçen sene bu zamanlarda 3.32 imiş seneye ne olur az çok hesap edersiniz tüm forumdakilere söylüyorum seney almayı düşünmüyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Eylül 2017; 16:58:57 >

• Oyunu tam indirmeden girdim kasıyor tam inince normale döner değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun başlarken donuyor, ctrl alt del yapınca çalışmaya başlıyor ama ses gidşyor ve kasıyor. 10-15 dakika sonra ise ses geliyor ve oyun akıcı hale geliyor.
    Hiç anlam veremedim nedendir sizce yorumu olan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Oyunu tam indirmeden girdim kasıyor tam inince normale döner değil mi

tam indir oynama tam inince sorun yok
  • Tamam hocam sağolun bi deniyim dedim

• Crackli indirdim kurdum yalnız büyük bir sorun var. Oyunu 1080p açıyorum tamam da grafikler çöp, antialiasing kapalı. Ayarlardan her şey açık, grafikler ultra antialiasing 4x fakat oyunda etki etmiyor, grafikler berbat kalıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Configleri de değiştirdim fakat etki etmedi. Var mı bana yardım edebilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emoshean

Crackli indirdim kurdum yalnız büyük bir sorun var. Oyunu 1080p açıyorum tamam da grafikler çöp, antialiasing kapalı. Ayarlardan her şey açık, grafikler ultra antialiasing 4x fakat oyunda etki etmiyor, grafikler berbat kalıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Configleri de değiştirdim fakat etki etmedi. Var mı bana yardım edebilecek

malum yerlerden indiren çözümü malum yerlerde aramalı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

quote:

fifa 16 ve 17 yi orjinal aldım bende.Bir çok oyunum mevcut steamde.Fakat bu yıl askere gideceğim için kasımda oyuna para vermek istemedim.Oyun gerçekten ülkemiz için pahalı ve bu parayı karşılayamayacak çok kişi var.Kimseyi crack için yargılamam dediğinde haklı olabilirsin virüs konusunda bilemem.Ve tabiki crack indiren oyunda neden bug var dememeli.

crackli oyun bozulmuş oyundur kardeş çünkü oyunun formatını felan bozuyorsun kilitleri kırmak için şifremeli çünkü dosyalar ve bozulmuş dosyaları kırılmış olarak piyasaya atıyorsun bende single modları indirirdim zaten ne olacak oynayıp atardım bir kere oynanılacak oyunlardı.Yani oyun kırıldı diye burada hava atılmasını yanlış buluyorum bu sonuçta beleşe çıkan ürün değil ki paralı ürün ve asıl oyunu oyun yapan online modları aynı zamanda oyunda sorun olunca danışacağın live chat var ama crackli oyunda bende oynadım mesela fifa 14 13 illa siyah ekran cart atma virüs pek olmuyordu onlarda çünkü fifa pek popüler değildi ama şuan her şey olabilir.Birde bende artık uğraşmak istemiyorum eskisi gibi belli başlı oyunları oynuyorum devamlı oynanabilecek oyunları fifa 18 yada bunun gibi ps4 de nba 2k gibi pcye sadece fifayı alıyorum normalde ps4e alıyorum oyunları pcde de sorun yaşamayım güncelleme gelirse tak kurulur online girer oynarım sorunla karşılaşmayım derim.Ha imrenen bütçesi olmayan vardır.Amenna indirsin oynasın sorunlu felan ona bir şey demem ama burada gelip hava basmasınlar sonuçta burada oynayanların çoğu para verdi bu oyuna ülke durumu belli oynamak isteyen alıyor oynuyor seneye euro 5 olursa daha fena olacak maalesef ülkede gündem çok kolay değişiyor bir sene olan olay daha sonraki yıl yadedilmeden yeni bir kaos çıkıyor ülke yönetimindekiler oraya buraya laf ediyor ekonomide bundan payını alıyor vergi zam ve döviz kuru siyasete getirmeyi sevmem ama durum bu her şey etkileniyor.Şüphesiz ilerde aklin hayali alınmayan seviyeye de çıkabilir belki bende artık almayabilirim çünkü şuan kritik seviyede pek çok oyun insanlar tak diye almıyor.

Deneyene bir şey demem.Deneyen indirsin denesin oynasın.başka bölümlerde konularda olduğu gibi tartışmaya gitmesin konular alan alır almayan almaz.Sonuçta zorla değil bende son olarak alıyorum zaten tek beklediğim la liga sunumu felandı zaten üstüne pek eklenti olmayacak pekte çığır açıcı bir şey yok seneye online seasons çok oynuyorum futada bakıyorum ama benim isteğim oyun hatalı olmayacak hata gördüğüm an pişman olurum fifa 18i yeni yeni oynuyorum ama fifa 17 yi denedim oynadım cracki çıksa laf etmezdim çünkü çöptü bu nasıl bu kadar kırıldı oda ayrı ilginç.İndirenler heves edenler bütçesi olmayanlar indirip oynasınlar çünkü pek çok aile bu mevlayı vermez bizde küçükken crackli oynardık pek çok oyunu ama şuan fiyatlar daha kötü durumda ben kızmıyorumTek kızdığım burda bazı kişilerin hava atar şekilde konuşmaları para verenler keriz değil itibariyle.

Eğer ülke durumu düzgün olsaydı kimse sorun etmezdi ama şuan ana başlıkta bile %40 mtv geçiyor yani anlayın ülke kötü durumda ve her şekilde etkileniyor ilerde ne olacak bilmiyoruz.Herkese iyi oyunlar.

Bu arada crack olsada oyunun fiyatını indirmezler euroya göre yapıyorlar o işi birde aynı kabzımallar gibi yada esnaf gibi stok yok deyip piyasaya göre belirlenen fiyata çekiyorlar oyun kasımda zaten düşer almak isteyen alır.

Size de hayırlı tezkereler.

bu yazıyı okumam, bu fiyatlardan bu oyunu da almam nokta.

kafanıza sıkan yok aga almazsanız almayın.Evet oyun çok pahalı ama bu paragöz Ea'in suçu yok.Suç ülkenin başındakilerde bunlar nedeniyle çakallarda çakallık yapıyor.Ülkenin çivisi çıkmış

Geçen sene euro 3.32 idi şuan 4.20 seneye 5.00 i geçer daha kötü.birşeylerin farkına varın durum kötüye gidiyor.

Oyunun fiyat sabit 55 € 60 € fifa 15'ten beri ama döviz kuru hep artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Eylül 2017; 19:6:57 >

• Bu arkadas oyun iyi demişse kesin iyidir

Futbolu da o kadar anlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Bu arkadas oyun iyi demişse kesin iyidir

Futbolu da o kadar anlıyor

Bir beşiktaşlıya yakışmadı.

Oyun iyi dediğim yok girişimler yeni eklentiler iyi ama yıl 2018 olmuş ama yetersiz beklentinin atında okursan üstteki nutuğumu oku.
  • quote:

Crackli indirdim kurdum yalnız büyük bir sorun var. Oyunu 1080p açıyorum tamam da grafikler çöp, antialiasing kapalı. Ayarlardan her şey açık, grafikler ultra antialiasing 4x fakat oyunda etki etmiyor, grafikler berbat kalıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Configleri de değiştirdim fakat etki etmedi. Var mı bana yardım edebilecek

ekran kartının programı optimize falan etmiş olmasın?
  • quote:

quote:

Yok hocam tamamen cracktan, atağa çıkınca sürekli sesler kesiliyor falan. Crackte iğrenç olmuş. Hiç gerek yok böyle crack işlerine. Fiyat ucuzlayıncaya kadar idare ediyorum

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam tamamen cracktan, atağa çıkınca sürekli sesler kesiliyor falan. Crackte iğrenç olmuş. Hiç gerek yok böyle crack işlerine. Fiyat ucuzlayıncaya kadar idare ediyorum

ilginç, bende indiriyorum genel bir sorun olsa herkes yazardı bence. herkes güzel yorum yazmış malum yerlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadpool2

Oyun çok kasıyor ya bende, 17'yi rahat oynadığım için bunda sorun çıkmaz diye düşünüyordum öyle olmadı. Performans güncellemesi filan gelir mi acaba yakında

aynen benim sistem yetiyor ama oyun kasıyor herşeyi denememe rağmen acayip sinirimi bozdu. ea sports gözümden düştü birdaha da orjinal almayacağım
  • Fifa16’yı 120tl,fifa17‘yi 137.5tl ye almıştım,fifa18 ise uçuk bir fiyata piyasaya çıktı, kinguinden 192tl’ye aldım ama pişman oldum bu fiyatlar ülkemiz şartlarında yüksek,diğer fifalar bir nebze daha uygundu,kur böyle giderse ülkemizde yakında orijinal oyunda alınamayacak,giderek alım gücü düşüyor hayırlısı bakalım
    Bilseydim crackli indirirdim,fiyatlar düşüncede orijinal alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PANTER_111 -- 30 Eylül 2017; 19:26:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crackte sorun yok hocam denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitemountain44

quote:

Orijinalden alıntı: deadpool2

Oyun çok kasıyor ya bende, 17'yi rahat oynadığım için bunda sorun çıkmaz diye düşünüyordum öyle olmadı. Performans güncellemesi filan gelir mi acaba yakında

aynen benim sistem yetiyor ama oyun kasıyor herşeyi denememe rağmen acayip sinirimi bozdu. ea sports gözümden düştü birdaha da orjinal almayacağım

sistem kaynaklı olabilir mi arka planda çalışan bir uygulama neden oluyor olabilir sistemin yeterli ise sorun çıkması mümkün değil muhtemelen makinenizde yüklü bir şey kasıyor yada kasıntı yaptırıyor.

• quote:

quote:

quote:

AMD R370 de 1080P Ayarları otomatik seçtim herhangi bir sorun yok grafiklerde güzel. Hangi sürümü indirdiniz?
    FIFA 18 ICON Edition [qoob RePack] test ettim.

Fifa 17 orjinal var online doğru dürüst oyanamadım şahsen orjinal almam fiyatlar çok yüksek

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.